Chat

  • Δημιουργός θέματος killboy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εσύ τελικά μηπως ξερεις γιατι δεν δουλευει το τσατ στον κοσμο 5?????


δεν παίζω νουμπ5, αλλά λογικά δεν θα το έχουν ενεργοποιήσει ακόμα...

κάνε λίγο υπομονή... σε 2-3 δευτερόλεπτα/λεπτά/ώρες/μέρες/βδομάδες/μήνες/χρόνια θα έχει φτιάξει το πρόβλημα.
 

DeletedUser3328

Guest
δεν παίζω νουμπ5, αλλά λογικά δεν θα το έχουν ενεργοποιήσει ακόμα...

κάνε λίγο υπομονή... σε 2-3 δευτερόλεπτα/λεπτά/ώρες/μέρες/βδομάδες/μήνες/χρόνια θα έχει φτιάξει το πρόβλημα.

....10ετιες/αιωνες/1000ετιες/....
 

melenmaria

Μέλος
δεν παίζω νουμπ5, αλλά λογικά δεν θα το έχουν ενεργοποιήσει ακόμα...

κάνε λίγο υπομονή... σε 2-3 δευτερόλεπτα/λεπτά/ώρες/μέρες/βδομάδες/μήνες/χρόνια θα έχει φτιάξει το πρόβλημα.

σε ευχαριστώ που μου απάντησες.- ***
 

DeletedUser3436

Guest
βαλτους παλι για να πεθανω στα γελια!!!
 

melenmaria

Μέλος
η ερώτησή μου για το τσατ των πόλεων αν και απαντήθηκε δεν με ενδιαφέρει πια γιατί είμαι εκτός πόλης. ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
η ερώτησή μου για το τσατ των πόλεων αν και απαντήθηκε δεν με ενδιαφέρει πια γιατί είμαι εκτός πόλης. ευχαριστώ.

επειδη δλδ δεν σου εδινα τους χορευτες?οι νιντζα δεν σου φτανουν?
απληστες γυναικες...
τι θα την κανω τωρα την μεζονετα?
και την ντουλαπα?
ποιο το νοημα της ζωης πια για μενα?

παρακαλουμε;);)
μην ειρωνευεσαι την ανηψια του θειου...
 

melenmaria

Μέλος
η ερώτησή μου για το τσατ των πόλεων αν και απαντήθηκε δεν με ενδιαφέρει πια γιατί είμαι εκτός πόλης. ευχαριστώ. κανωτηδυσκολητιςπρωτεςμερεςειναιμεχριναστρωσωκαιτοξερωοτιτοβλεπετεολοιαυτοπουγραφω
 

DeletedUser

Guest
η ερώτησή μου για το τσατ των πόλεων αν και απαντήθηκε δεν με ενδιαφέρει πια γιατί είμαι εκτός πόλης. ευχαριστώ.

ωστε λοιπον το παρδεχεσαι οτι με παρατησες...
παντως επιασε,ηδη εβαλα να γκρεμισουν την μεζονετα,παω να σωσω οτι εχει απομεινει...
 

DeletedUser3912

Guest
παιδια εγω ετσι οπως βλεπω τον χαρτη εχει απο κατω μια μπαρα και γραφει Λες: δλδ οτι γραψω εκει και το στειλω θα το δειτε ολοι?:confused:
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω ετσι οπως βλεπω τον χαρτη εχει απο κατω μια μπαρα και γραφει λες: δλδ οτι γραψω εκει και το στειλω θα το δειτε ολοι?:confused:

οχι,δεν το βλεπουν ολοι...το βλεπουν τα ατομα της πολης μονο ή της μαχης οχυρου αν υπαρχει μια ή μονο ενα ατομο αν κανεις ψιθυρισμα...
 

DeletedUser3788

Guest
Σήμερα το πρώι στην στο chat της πόλης μου δεν μπορείς να γράψεις με ελληνικούς χαρακτήρες αλλά μόνο με ξένουν.Όταν γράφεις ελληνικά σου εμφανίζει ����������������
 

DeletedUser3436

Guest
το ειδα και εγω και εκανα αναφορα να το φτιαξουν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή