Ccp crazy crazy pistoleros

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2358
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2358

Guest
Ccp poli dimiourgithike kai ston server 5..gia ta meloi tis ccp se allous server kai opoios allos endiaferete na steilei minima ston tuvia5 euxaristo poly..
 

DeletedUser2358

Guest
ena melos entaxthike simera..opoios allos thelei na kanei aitisi i na stili minima euxaristo..
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητό ημερολόγιο... Σήμερα ο/η Tuvia καθόταν στο φόρουμ και μίλαγε με τον εαυτό του/της γράφοντας με Greeklish και κάνοντας Triple Posting... Ε ρε τι άλλο θα δούμε...
Το λέω δημοσίως ότι είμαι n00b και μάλιστα, θέλω να κατέβω στις εκλογές για να βγω πρωθυπουργός, αν δεν έχω γίνει ήδη -.-
Γράψε λάθος παλούκι αν το βλέπεις :p
 

DeletedUser2358

Guest
file mou anser..den tha briso mesa sto forum dioti tha fao ban kai den tha peso sto epipedo sou..epidi esu eisai oso xronon kai an eisai kai den kseris ti na kaneis kathese sto forum kai postareis opou breis kai oti s katebei den simenei oti prepei na se akoume kiolas etsi?to ama grafo greeklish einai diko mou provlima..arakse ligo xalarose oti goustaro tha kano tha kano kai triple post kai million post provlima mou..svise to pc stamata na postareis pantou mpas kai anebeis Level sto forum (auta ego ta ekana otan epeza L2 stin 2a gimnasiou) bres mia gkomenitsa pou pisteuo den exeis gia auto k eisai sto forum kai ksepartheniasou pou pisteuo oute auto to exeis kanei kai fenete apo ton xaraktira sou :) megalose ligo i zoi einai orea o kosmos einai oreos esu eisai Nolifer den xriazete na mas prizeis ta mpalakia :)
Filika panta tuvia :)
LPS amigos :)
 

DeletedUser3436

Guest
φιλε απο τρικαλα εισαι?επειδη ολο αυτο λεμε....τα μισα να με'λεγε θα τον ειχα......
 

DeletedUser

Guest
Στούμπε μάλλον εσύ πρέπει να ξεκολλήσεις από το pc και να πας να βρεις καμία γκομενούλα να κάνεις την δουλειά σου, γιατί από το πολύ το τάκα τάκα από ότι φαίνεται δεν βλέπεις τους Forum Rules. Το φόρουμ έχει καταντήσει ένα κοτέτσι που όλες οι κότες παραβιάζουν τους κανόνες και κάνουν 100% Flaming και Spamming στα ποστ τους.
 

DeletedUser3436

Guest
οκ "ψηλε".εγω κανω σπαμ επειδη το φορουμ κατανταει φαντασμα αν δεν το καταλαβες.
 

DeletedUser

Guest
χμμ... για να ζωντανέψει το φόρουμ δεν χρειάζεται σπαμ, αλλά κίνητρο. γιατί τώρα που το παιχνίδι είναι γτπ να μπαίνει κάποιος, έστω και για μία ερώτηση ή και για αναζήτηση μελών?
 

DeletedUser3436

Guest
χα δεν πιραζει...........συνχωρεμενος αλλα δεν κανω σπαμ αλλα χουμορακι μωρε!!
 

DeletedUser

Guest
τι συγχωρείς ρε 'συ? δεν είπα καν συγνώμη... η γνώμη μου πιο πάνω είναι η αλήθεια και σας καίει. δεν θέλετε να αποκαλυφθεί όμως βγαίνει στον κόσμο των ανενημέρωτων που δεν είχαν μπει ποτέ στο φόρουμ και έστω θα έμπαιναν και για μια μέρα ο αληθινός εαυτός του φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
ανσερ γιου αρ α φακινγκ νοουμπ, χου τραις το μπι σιριους.
 

DeletedUser3436

Guest
ας μπουν τους το απογορευει κανεις?εγω για ενα μην αφοτου ξεκινησα το παιχνιδι μονο μια ερωτηση ειχα κανει σε ολο το φορουμ και απο οτι εβλεπα το σπαμ πηγαινε συνεφω......btw δεν ειμαι στουμπος!!:)
 

DeletedUser

Guest
Σεβαστή η γνώμη gogou αλλά κράτα την γνώμη σου για εμένα για τον εαυτό σου :)
 

DeletedUser2358

Guest
φιλαρακι ανσερ εσυ ποιος εισαι δηλαδη να μας πεις τι θα κανουμε στο φορουμ? moderators δοξα τον θεο υπαρχουν εσυ τι πεταγεσαι σαν την σφινο.....α??βλεπεις οτι εισαι ενα παιδακι και δεν εχεις τι να κανεις?εισαι κομπλεξικος και εχεις συνδρομο κατωτεροτητας..στοιχημα 100 ευρω εχεις μπατσο συγγενη και εσυ θα γινεις μπατσος..:) φιλικα για αλλη μια φορα tuvia..LPS amigos
 

DeletedUser

Guest
μόλις έχασες 100 €, δεν έχω και θέλω να γίνω μάγειρας :d
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή