Ccp παντός καιρού

  • Δημιουργός θέματος Ennio Moricone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Αν και δεν συνηθίζουμε σαν συμμαχια να "ευλογουμε τα γενια μας" και να κοκορευομαστε για τις επιτυχιες μας (δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια της συμμαχιας αλλωστε..)
θελω να συγχαρω την ηγετικη ομαδα της συμμαχιας (CCP - GU - FG - 300 - ΚΑΡΚΙΝΟ συγνωμη αν ξεχνω καποιους) και ειδικα τον αρχηγο μας Jimperix7 ο οποιος κρατησε την συμμαχια ζωντανη και καταφερε μεσα απο δυσκολες καταστασεις και αμφισβητηση να αναστρεψει το κλιμα και να επανελθουμε στο παιχνιδι. Του αξιζουν συγχαρητηρια για την προσπαθεια , το αποτελεσμα αλλα κυριως για τον τροπο που το καταφερε !!!

Επισης θελω να συγχαρω και ολους τους συμπαιχτες μας και συμμαχους , τους ανωνυμους μαχητες μας , που παρολες τις δουλειες και τις υποχρεωσεις καταφερνουν να ειναι παντα εκει οταν ερχεται η ωρα.Ιδιαιτερη μνεια στους Tool , dog300 και Xoxos για την δουλεια που κανουν σε ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!
Μπορει να ξαναχασουμε οχυρα αλλα αν συνεχισουμε ετσι θα τα ξανακερδισουμε !! Αν και κατακαλοκαιρο ειμαστε παντος καιρου..και τρελλοι με περιστροφα, μην το ξεχναμε
 

DeletedUser3541

Guest
πριν αρχίσει η σοβαρή συζήτηση...

εμείς από τους 300 ένα έχουμε να πούμε:
αου αου αου!

ελπίζουμε και το καλοκαίρι η πολεμική μας κραυγή να ακουστεί και σε άλλες δυνατές μάχες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
μεγαλη η χθεσινη σας νικη!
η μαχη κριθηκε στις λεπτομερειες αλλα ειναι πολυ παραξενο που και οι δυο πλευρες ηταν υπερπληρεις παροτι ειναι καλοκαιρι και ειναι λογικο ο κοσμος να ειναι λιγο μακρια απο το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
μεγαλη η χθεσινη σας νικη!
η μαχη κριθηκε στις λεπτομερειες αλλα ειναι πολυ παραξενο που και οι δυο πλευρες ηταν υπερπληρεις παροτι ειναι καλοκαιρι και ειναι λογικο ο κοσμος να ειναι λιγο μακρια απο το παιχνιδι

botάκια τα λένε ;):p:D:rolleyes:
Μπράβο στην CCP λοιπόν και από εμένα
 

DeletedUser

Guest
πριν αρχίσει η σοβαρή συζήτηση...

εμείς από της fg ένα έχουμε να πούμε:
γιούχου γιούχου γιούχου τσσσσς



καλές μάχες να 'χουμε παίδες :d


και καλό καλοκαιράκι
 

melenmaria

Μέλος
εγω ημουν με πυρετο αλλα λογο τζιμ δε γινοταν να μην ερθω...
κρέιζι κρέιζι ουζο πάουερ... :p
 

DeletedUser

Guest
ενα μεγαλο μπραβο γιατι εγω νομιζα οτι θα διαλονταν οι ccp μετα απο τοσες ηττες αλλα τα παιδια της ccp τα καταφεραν!
 

DeletedUser184

Guest
μπραβο για την νική..θα συμφωνήσω οτι κρίθηκε στις λεπτομέριες..
 

DeletedUser

Guest
δεν ειδα τη μαχη αλλα ειμαι σιγουρος οτι κριθηκε στις λεπτομεριες οπως ολες αυτες οι μαχες αναμεσα σε 2 τοσο οργανωμενες παραταξεις!
 

DeletedUser

Guest
Καλή η μάχη,όντως κρίθηκε στις λεπτομέρειες και επιτέλους πήραν και μία νίκη η ccp και ζωντάνεψε ξανά ο κόσμος.Υπάρχει ακόμα ανταγωνισμός και μάλιστα σκληρός.Ελπίζουμε να μη χαθεί και χάσουμε ακόμα πιο πολλούς παίχτες
 

DeletedUser

Guest
Γι αυτο ο 1 παραμενει ο καλυτερος κοσμος. Τα 2 στρατοπεδα μαχονται πολυ οργανωμενα απεναντι στο αλλο, τα οχυρα ειναι παντα γεματα, οι μαχες κρινονται στις λεπτομερειες και ο ανταγωνισμος ειναι σκληρος. Μπραβο και στους ccp αλλα και στους dead man για την καλη προσπαθεια. και μην το ξκεχναμε, μπορει οι ccp να επεσαν, αλλα ποτε δε σταματησαν να ειναι πολυ ισχυροι αντιπαλοι. Και οπως λενε: επιτρεπεται να πεσεις, επιβαλλεται να σηκωθεις.:cool:
 

DeletedUser

Guest
κατα τη γνωμη μου ο κοσμος 1 ειναι ο καλυτερος παγκοσμιος σε κανεναν αλλον δεν γινονται τοσο οργανωμενες μαχες
 
Κορυφή