Cavo paradiso- η πρωτη πολη-πολυμηχανημα

  • Δημιουργός θέματος nikosf7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΤΑ 35 ΣΤΙΒΑΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟΥ CAVO ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ 5 ΚΑΛΛΟΝΕς ΤΟΥ PARADISO ΚΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ 4 ΑΝΗΨΙΩΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ (ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ)
ΤΑ ΕΞΗς 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΤΙΣΕΙΣ ΟΧΥΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝΕ ΧΡΗΜΑΤΑ -ΥΛΙΚΑ ??? ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ....CAVO PARADISO--ΠΑΡΑΔΩΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΑς ΜΕΣΑ ΣΕ 48 ΩΡΕς :eek:

2.ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΟΧΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ??? Η ΛΥΣΗ ΠΑΛΙ ....CAVO PARADISO----ΔΙΟΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ''ΠΗΔΗΜΑΤΑ'' ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΑΣΗ ΕΙΔΟΥς ''ΦΡΑΧΤΕΣ'' ;)

3.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΣΟΥ??? ΤΗΝ ΞΕΡΕΙς ΤΗΝ ΛΥΣΗ....--ΔΙΟΤΙ
ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΑΜΥΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ :D

4.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΠΟΛΗ??? (ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΕΝΝΟΙΑ???) ΕΙΠΑΜΕ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ....CAVO PARADISO---ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ ΜΑΣ..... ΞΑΠΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ Maya Roalstad ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΟ ''ΞΑΠΛΩΜΑ'' :p

5. ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙς...
ΤΡΟΠΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΣ (ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ)
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΖΕΣΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ..(ΕΠΙΤΑΓΕΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΟΛΙΔΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΟΙ)

ΜΕ ΤΙΜΗ Ο ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΘΕΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
 

DeletedUser2490

Guest
θείο νίκο... αναλώνεσαι σε ανούσιες λεπτομέρειες, και περνάς στο ντούκου τα σημαντικά...
το "5 καλλονές" ανέλυσέ μας!! πως θα μας βοηθήσουν οι 5 καλλονές στο "ξάπλωμα" πχ!!!
το υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες...
 

DeletedUser735

Guest
μανο αυτα τα σεμιναρια γινονται μονο στο σαλουν της CAVO PARADISO απο τον θειο και τα 4 ανηψια(εγω ειμαι το 2ο)....
Οποτε αν θες να μαθεις για ''ξαπλωμα'' ζητα παρε αριθμο και περιμενε :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Κάποια ξεχνάς

θείο νίκο... αναλώνεσαι σε ανούσιες λεπτομέρειες, και περνάς στο ντούκου τα σημαντικά...
το "5 καλλονές" ανέλυσέ μας!! πως θα μας βοηθήσουν οι 5 καλλονές στο "ξάπλωμα" πχ!!!
το υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες...

Μάνο νομίζω ξεχνάς κάποια...

Αλεξία είσαι εδώ;;;
Αλεξία έλα να δείς τι κάνει ο μπουμπούκος Μάνος σου όταν δεν μιλάει στο forum της πόλης.


Τέλος πάντων το θέμα απο ότι κατάλαβα μάλλον είναι ότι γίνεστε κάτι σαν πληρωμένοι -δολοφόνοι,εραστές,επιτυθέμενοι και αμυνόμενοι-.

Καλή ιδέα αλλά τι γίνετε αν σας θέλουν ταυτόχρονα σε 2 μέρη;;;

Επίσης και κάτι άλλο...


Μάνο πάρε αριθμό και για εμένα.
 

DeletedUser

Guest
θα της το πω εγω...μην ανυσηχεις...

ααα...και για μενα!!
 

DeletedUser2490

Guest
μανο αυτα τα σεμιναρια γινονται μονο στο σαλουν της cavo paradiso απο τον θειο και τα 4 ανηψια(εγω ειμαι το 2ο)....
οποτε αν θες να μαθεις για ''ξαπλωμα'' ζητα παρε αριθμο και περιμενε :rolleyes:

εγώ δε θέλω από τον θείο το σεμινάριο... από τις 5 καλλονές το θέλω!!!

η αλεξία κύριοι χαφιέδες-ρουφιάνοι είναι ενήμερη και μου επιτρέπει... όχι για να δείτε τι γυναίκα έχω εγώ...
 

DeletedUser

Guest
καλή ιδέα αλλά τι γίνετε αν σας θέλουν ταυτόχρονα σε 2 μέρη;;;

παιδια απλο ειναι......οποιοσ δωσει τα πιο πολλα
 

DeletedUser

Guest
Απληστία

αυτή η απληστία θα μας φάει στον κόσμο 5 κύριοι.

δες τι έγινε με αυτούς που ήρθαν, είδαν και έφυγαν.

ενώ εμείς, πήγαμε, είδαμε και κάναμε και βάση.
 

DeletedUser

Guest
θειο νικο, καλα ολα αυτα....
αλλα κανενα ποτο τσαμπα κερνατε? γιατι τωρα ειναι κ δυσκολοι καιροι... :p
 

DeletedUser

Guest
ενημερωνω πως ηδη με εχουνε πλησιασει 2 πολεις ...λιγο στο οικονομικο τα χαλαμε προς το παρων αλλα θα βρεθει η χρυση τομη.....
οι υπολοιποι μη αρχισετε την κλαψα :D
σας ενημερωσα νωρις....

ποτα αφθονα zobi και καθαρα οχι σαν τις μπομπες που πλασαρουνε οι αλλες πολεις :cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορω ...με σουταρε η θεια :eek:επειδη μιλαγα στο skype με κοριτσια απο την μαφια :p


Ο συμπολίτης xarvi έγινε ιδρυτής πόλης!
Ο συμπολίτης nikos.f7 έγινε κανονικός πολίτης!


ψαχνω για πολη πλεον

με τιμη ο ΑΣΤΕΓΟς ΘΕΙΟς ΝΙΚΟς;)
 

DeletedUser2490

Guest
δεν μπορω ...με σουταρε η θεια :eek:επειδη μιλαγα στο skype με κοριτσια απο την μαφια :p


Ο συμπολίτης xarvi έγινε ιδρυτής πόλης!
Ο συμπολίτης nikos.f7 έγινε κανονικός πολίτης!


ψαχνω για πολη πλεον

με τιμη ο ΑΣΤΕΓΟς ΘΕΙΟς ΝΙΚΟς;)

Επειδή στην Crazy Town εκτός από τρελοί είμαστε και καλά παιδιά, θα σου δώσω κατάλυμα!!! Τι αντάλλαγμα θα έχω όμως;;;
(έχουμε πολλά και ωραία κορίτσια στην πόλη, αλλά όλα μες την τρέλα!)
 

DeletedUser

Guest
ενημερωνω πως ηδη με εχουνε πλησιασει 2 πολεις ...λιγο στο οικονομικο τα χαλαμε προς το παρων αλλα θα βρεθει η χρυση τομη.....
οι υπολοιποι μη αρχισετε την κλαψα :d
σας ενημερωσα νωρις....

ποτα αφθονα zobi και καθαρα οχι σαν τις μπομπες που πλασαρουνε οι αλλες πολεις :cool:

με χαρά σας ανακοινώνω ότι η χρυσή τομή βρέθηκε, σας την παραθέτω:

η χρυσή τομή ορίζεται ως το πηλίκο των θετικών αριθμών α/β όταν ισχύει α/β=α+β/α που ισούται περίπου με 1,618. θεωρείται ότι δίνει αρμονικές αναλογίες και για το λόγο αυτό έχει χρησιμοποιηθεί στην αρχιτεκτονική και τη ζωγραφική, τόσο κατά την αρχαία ελλάδα όσο και κατά την αναγέννηση. την χρυσή τομή εισήγαγε και υπολόγισε ο πυθαγόρας, (585 - 500 π.χ.) που γεννήθηκε στη σάμο, και ίδρυσε σημαντικότατη φιλοσοφική σχολή στον κρότωνα της μεγάλης ελλάδας (κάτω ιταλία). η χρυσή τομή συμβολίζεται με το γράμμα φ προς τιμήν του φειδία, ίσως τον γνωστότερο γλύπτη της ελληνικής αρχαιότητας, και τον σημαντικότερο της κλασικής περιόδου.

ο χρυσός λόγος ήταν γνωστός στους πυθαγόρειους. στο μυστικό τους σύμβολο, την πεντάλφα, ο χρυσός λόγος εμφανίζεται στις πλευρές τους αστεριού. με βάση το χρυσό λόγο δημιουργήθηκαν πολλά έργα της κλασσικής εποχής, όπως ο παρθενώνας, και της αναγεννησιακής εποχής, όπως είναι ζωγραφικά έργα του λεονάρντο ντα βίντσι. ακόμη και σήμερα χρησιμοποιείται για την απόδοση της αρμονίας σε έργα, ή στην πλαστική χειρουργική για την ωραιοποίηση του ανθρώπινου προσώπου.

Υστερα από αυτό το εποικοδομητικό σπαμ, η cavo-paradiso προέβη στις εξής ενέργειες:
  1. ολοκλήρωση του παρθενώνα, ας τα κρατήσουν τα μάρμαρα οι άγγλοι!
  2. αναπαλαίωση έργων του ντα βίντσι και βελτιστοποίησει του βετρούβιου ανθρώπου.
  3. αν και οι 5 καλλονές δεν έχουνε ανάγκη, στην cavo-paradiso, άνοιξε ιατρείο ο πλαστικός τους χειρούργος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Siamoonas εισαι θεος....δωσε ρε και εμενα απο αυτο που πινεις :D

μανο θα με καλεσεις ???? η να αρχισω να πεταω πετρες μεσα στην πολη???:p

θα κερδισεις την σιωπη μου.....δεν θα πω στα φαντασματα (Ghost) που ειναι η κερκοπορτα στο οχυρο σου....κρα κανουνε για να στο αρπαξουνε....

εχεις 1 ωρα χρονο....
 

DeletedUser

Guest
ΤΑ 35 ΣΤΙΒΑΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟΥ CAVO ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ 5 ΚΑΛΛΟΝΕς ΤΟΥ PARADISO ΚΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ 4 ΑΝΗΨΙΩΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ (ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ)
ΤΑ ΕΞΗς 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΤΙΣΕΙΣ ΟΧΥΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝΕ ΧΡΗΜΑΤΑ -ΥΛΙΚΑ ??? ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ....CAVO PARADISO--ΠΑΡΑΔΩΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΑς ΜΕΣΑ ΣΕ 48 ΩΡΕς :eek:

2.ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΟΧΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ??? Η ΛΥΣΗ ΠΑΛΙ ....CAVO PARADISO----ΔΙΟΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ''ΠΗΔΗΜΑΤΑ'' ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΑΣΗ ΕΙΔΟΥς ''ΦΡΑΧΤΕΣ'' ;)

3.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΣΟΥ??? ΤΗΝ ΞΕΡΕΙς ΤΗΝ ΛΥΣΗ....--ΔΙΟΤΙ
ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΑΜΥΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ :D

4.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΠΟΛΗ??? (ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΕΝΝΟΙΑ???) ΕΙΠΑΜΕ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ....CAVO PARADISO---ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ ΜΑΣ..... ΞΑΠΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ Maya Roalstad ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΟ ''ΞΑΠΛΩΜΑ'' :p

5. ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙς...
ΤΡΟΠΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΣ (ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ)
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΖΕΣΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ..(ΕΠΙΤΑΓΕΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΟΛΙΔΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΟΙ)

ΜΕ ΤΙΜΗ Ο ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΘΕΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

http://www.youtube.com/watch?v=PG4TmkErlu4 κ γρηγορα
 
Κορυφή