BUG ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΣΤΟ "ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ"

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4530

Guest
αν και το προβλημα εχει λυθει εδω και μερες θα ηθελα να θεσω ενα θεμα σχετικα με αυτα το οποιο εχω αναφερει και στην υποστηριξη αλλα η απαντηση ηταν αρνητικη.
λογο του μπαγκ που οφειλονταν στο παιχνιδι κι οχι στον παικτη, υπηρξε μια καθηστερηση οσο αφορα την καλη λειτουργεια και την παραλαβη της γλαστρα απο το συστημα και κατα συνεπεια χρησης της απο τον παικτη. αυτο εχει σαν αποτελεσμα να χαθουν καποιοες χρησεις που ομως ουτε λιγο ουτε πολυ δινουν μερικες χιλιαδες λουλουδια. επειδη στο παρελθο εγω προσωπικα εχω χασει τα τελικα αντικειμενα του ivent για μερικες χιλιαδες λουλουδια παρολο που το προσπαθησα, ειναι αδικο να συμβει κατι αναλογα σε καποιον παικτη. θελω να πω οτι εδω σκοτωνομαστε για το ποιος στελνει λουλουδια φιλιας, να εισαι στην ωρα σου καθε οποτε απαιτειται απο τις γλαστρες (η αλλο αντιστοιχο αντικειμενο αλλου ivent), να ξοδευεις οτι εχεις στα αποθεματα σου η να αγοραζεις αντικειμενα που θα σε πουσαρουν σε ενεργεια, εργασιες κτλ για να μαζεψεις τα απαιτουμενα (λουλουδια στη τωρινη περιπτωση) και γενικα να αναλωνεται ο παικτης σε χρονο κοπο οπως και χρημα για καποιους και στο τελος ισως χαθουν αντικειμενα που ωφειλονται σε μπαγκ, ειναι πραγματικα αδικο.
θεωρω οτι η διαχειρηση σε τετοια θεματα προσπαθει να βοηθησει. ισως λοιπον και σε αυτη την περιπτωση να πρεπει να δωθει μια ικανοποιηση προς τους παικτες που χασανε τα "πολυτιμα" λουλουδια. τωρα με ποιον τροπο... υπαρχουν διαφοροι να γινει αυτο. το θεμα ειναι να υπαρξει θετικη ενεργεια απο την διαχειρηση.
θα ηθελα μια τοποθετηση πανω στο θεμα απο την διαχειριση αν ειναι ευκολο.
ευχαριστω.
 

cord

Ex-The West Team
Λιγη υπομονη και ολο και κατι θα γινει.... απο αυριο... και για ολους!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή