bonus ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7051
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7051

Guest
Καλησπερα,

Θελω να μιλησω σε οσους κανουν μονομαχιες κυριως στους μονομαχους και στους στρατιωτες...

Εχθες το μεσημερι εκανα ενα παραπονο στην διαχειριση για το πλεονεκτικο μπονους των 50% που εχουν οι στρατιωτες.Τους ειπα οτι δεν ειναι καθολου δικαιο διοτι οι μονομαχοι δεν λαμβανουν τιποτα απο ικανοτητες ενω οι στρατιωτες λαμβανουν ενα ικανοποιητικο μπονους υγειας και τακτικων τα οποια τους προσφερουν δυναμη για τα οχυρα και για τις ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ οι μονομαχοι δεν παιρνουν τιποτα παρα μονο ταχυτητα και κατι αλλα ψιλο 'πραγματα' τα οποια δεν ειναι καθολου χρησιμα για μονομαχιες ουτε αυξανουν τις ικανοτητες, που σημαινει οτι δεν ειναι θετικο αλλα αρνητικο προς τους μονομαχους εξαλλου οι μονομαχοι ειναι 'γεννημενοι' για τις μονομαχιες για ποιο λογο να μην εχουν ουτε ενα χρησιμο μπονους εμφανισης,στοχου η σημαδιου?Οι διαχειριστες μου απαντησαν πως θα κανουν την προταση μου στους κατασκευαστες του παιχνιδιου και ισως βρεθει μια λυση.Θα ηθελα λοιπον να ακουσω τις γνωμες σας για την κινηση μου.. :sh
 

DeletedUser6846

Guest
Εγω λεω οτι καλα εκανες γιατι κι εμεις χρειαζομεστε ενα bonus που να παρει!!!
:bandito:
 

DeletedUser1748

Guest
Αδερφε δυστυχως εχω κανει και εγω παρομοιο thread , να φανταστεις το εφτασα τοσο μακρια που ξεκινησα να γραφω και στο .net φορουμ για το συγκεκριμενο θεμα. Το αποτελεσμα ειναι ενα :D οσο και να διαμαρτυρομαστε το συγκεκριμενο μπονους του στρατιωτη ποτε δεν θα φυγει ! Σε ορισμενα σημεια το παιχνιδι ειναι τοσο κακογραμμενο που μου φαινεται λιγο κωμικοτραγικο. Αν δεις στατιστικα οι περισσοτεροι καθαροι μονομαχοι εχουν την κατηγορια του στρατιωτη καθως ξερουν απο παλαιοτερους σερβερ που εχουν παιξει πως ειναι μακραν το καλυτερο class , και σε οχυρα θα ελεγα. Σαν συμβουλη θα σε προτεινα να αποφευγεις στρατιωτες με μεγαλες τακτικες εκτος και αμα εχεις την απαραιτητη εμφανιση να τους αντιμετωπισεις. Βεβαια η αληθεια ειναι πως τα κιτρινα ( τακτικες , εμφανιση ) δεν παιζουν κατα την αποψη μου μεγαλο ρολο εκτος και αμα η διαφορα ειναι γιγαντια ( πανω απο 100+ διαφορα ) Η αληθεια ειναι μετα τις τελευταιες αλλαγες στις μονομαχιες οι προγραμματιστες καταφεραν τελειως να εκμηδενησουν την δημιουργικοτητα και μαεστρια στον τομεα της μονομαχιας και να την μετατρεψουν σε ενα παιχνιδι τυχης παρομοιο με την ρουλετα του καζινου. Παραπονα εχουν γινει αλλα μεγαλυτερη αποδοση εχει να βγαλεις ενα σετακι που θα δινει 7.000 στοχο παρα να διορθωσεις εναν τοσο σημαντικο τομεα οπως οι μονομαχιες.Βεβαια σ αυτο συμβαλουμε και εμεις που αγοραζουμε ανελειπως τα σετακια. Τελος παντων για να επιστρεψω στο θεμα σου αμα δεν εχεις εμφανιση που πλησιαζει τις τακτικες του αντιπαλου , next target :)

Ελπιζω να βοηθησα
 

DeletedUser7051

Guest
Φιλε το δυσκολο πραγμα ειναι οταν μεγαλωσεις επιπεδα μονομαχιας διοτι ολοι οι μεγαλοι μονομαχοι ειναι σχεδον στρατιωτες και εχουν 120+ τακτικες σε λιγο δεν θα ξερουμε ποιον να βαρεσουμε..
 

DeletedUser1748

Guest
Πιστεψε με μετα δεν εχει διαφορα , τους δινει καποιο μπονους ειδικα αμα παιζουν με πρεμιουμ χαρακτηρα αλλα ενταξ . Αμα δενε χεις σετ οτι και να κανεις δεν εχεις ελπιδα στις μονομαχιες πια !
 

DeletedUser6210

Guest
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Παρ' όλα αυτά δεν νομίζω πως θα αλλάξει κάτι στο παιχνίδι...
 
Κορυφή