Ban

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3400
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3400

Guest
Θα ηθελα να κανετε μπαν τον προηγουμενο λογαριασμο μου, ....osfp...2345 στον οποιο δε μπαινω πια. Ο λογος ειναι οτι χωρις να το καταλαβω, κανοντας συνεχη roll back, επαψα να εχω μονιμη συνδεση και δε θυμαμαι τον κωδικο που ειχα βαλει! 1ον, πειτε μου πώς εγινε αυτο και 2ον αν υπαρχει λυση πειτε μου ποια ειναι ή αν δεν υπαρχει απλα δωστε μπαν στον προηγουμενο λογαριασμο μου....
Thanks :cool:
 

DeletedUser

Guest
Μπορείτε να κανετε ανάκτηση κωδικού.

Θα βαλετε το εμαιλ σας και το security code που φαινετε στην οθόνη και θα ακολουθείσετε τις υπολοπες οδηγίες.

Για περαιτέρω λεπτομέριες παρακαλώ στείλτε πμ.

Υπάρχει τρόπος να ανακτήσετε τον κωδικό σας και είναι παράνομο να φτιάχνετε δευτερο λογαριασμό ο οποίος και θα κλειδωθεί σύντομα.
 

DeletedUser

Guest
είναι παράνομο να φτιάχνετε δευτερο λογαριασμό

Σε καθε κοσμο παιζω με διαφορετικο account. Γιατι ειναι παρανομο να ποσταρω με οποιο απο τα 4 account θελω στο φορουμ, ενω ειναι και τα 4 δικα μου;
 

DeletedUser

Guest
OK τα καταφερα sorry για την αναστατωση, αν θελετε αποκλειστε τον λογαριασμο που εφτιαξα..... Δε θα ξαναδημιουργηθει παρομοιο προβλημα!
 

DeletedUser

Guest
Σε καθε κοσμο παιζω με διαφορετικο account. Γιατι ειναι παρανομο να ποσταρω με οποιο απο τα 4 account θελω στο φορουμ, ενω ειναι και τα 4 δικα μου;


τα πιθανα ινφρακτιον ή προειδοποιήσεις που θα έχετε ποιος απο τους 4 λογαριασμούς σας θα τα χρεώνετε??

το θεωρείται σωστό να μπαίνετε ποτε με το ενα και ποτε με το άλλο??

δηλαδη να μπορείτε να μπειτε τωρα σαν darkfox να βρίσετε ή γενικοτερα να παρανομήσετε και να αποκλειστείτε και μετα να μπείτε με το άλλο σας νικ και μια χαρα να συμμετέχετε στο φορουμ???

Μπορείτε κάλλιστα στο προφίλ σας να δηλωσετε το ονομα που εχετε σε αλλους κοσμους και ο καθενας να το γνωριζει. Ή μπορείτε σε οποιον κοσμο εχετε διαφορετικό νικ και μιλατε εκει να αναφέρετε ότι το νικ σας στον κοσμο αυτό είναι έτσι. Γενικότερα μπορείτε να εχετε ενα και μονο λογαριασμο στο φορουμ οπου και ενημερωνεστε για το παιχνιδι και να συμμετεχετε γενικότερα.

@...OSFP...2345
ο νεος σας λογαριασμος κλειδώνει μονιμα.
 

DeletedUser

Guest
τα πιθανα ινφρακτιον ή προειδοποιήσεις που θα έχετε ποιος απο τους 4 λογαριασμούς σας θα τα χρεώνετε??

το θεωρείται σωστό να μπαίνετε ποτε με το ενα και ποτε με το άλλο??

δηλαδη να μπορείτε να μπειτε τωρα σαν darkfox να βρίσετε ή γενικοτερα να παρανομήσετε και να αποκλειστείτε και μετα να μπείτε με το άλλο σας νικ και μια χαρα να συμμετέχετε στο φορουμ???

Μπορείτε κάλλιστα στο προφίλ σας να δηλωσετε το ονομα που εχετε σε αλλους κοσμους και ο καθενας να το γνωριζει. Ή μπορείτε σε οποιον κοσμο εχετε διαφορετικό νικ και μιλατε εκει να αναφέρετε ότι το νικ σας στον κοσμο αυτό είναι έτσι. Γενικότερα μπορείτε να εχετε ενα και μονο λογαριασμο στο φορουμ οπου και ενημερωνεστε για το παιχνιδι και να συμμετεχετε γενικότερα.

@...OSFP...2345
ο νεος σας λογαριασμος κλειδώνει μονιμα.

Χωρίς να θέλω να επέμβω στα του west... σου λέω πως δεν είναι παρατυπία τα πολλά acc στο forum. Παρατυπία είναι μονο αν κάποιος δημιουργήσει άλλο acc με σκοπό να παρακάμψει την τιμωρία που θα έχει δεχτεί στο πρώτο του. Αλλα για να μην ξεχνιόμαστε υπάρχει και το "λοιπά" κάτω κάτω στους κανόνες που νομιμοποιεί την κάθε κίνηση ενός mod.
 

DeletedUser

Guest
η πολυχρησία ειναι παράνομη τόσο στο παιχνίδι όσο και στο φόρουμ.

ολοι μπορούν να έχουν ένα λογαριασμό ασχέτως σε ποιο κόσμο παίζουν.

το να φτιάξει καποιος ενα δεύτερο λογαριασμό επειδή αποκλείστηκε ο πρώτος σημαίνει και αποκλεισμό του δεύτερου.

στην περίπτωση αυτή όμως εδώ απλά ο χρήστης δεν γνωριζε την ύπαρξη της ανάκτησης κωδικού. σαφώς και δεν υπάρχει λόγος να μείνει ο δευτερος λογαριασμός ενεργός.
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε, μπερδευτηκα πριν και ποσταρα :d
 

DeletedUser

Guest
εφοσον το προβλημα εχει λυθει μπορει να κλειδωσει.



threadclosedbf1.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή