avatar

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3195

Guest
Παίδια δεν θέλω να προσβάλω κανέναν, αλλά ο παίχτης maldim14 έχει ενα αβαταρ που δεν επιτρέπεται (οπος λεει στους κανόνες).Να δείτε και μόνοια σας http://forum.the-west.gr/member.php?u=1075. μόλις το δει κάποιος μοντερειτορ ας το κλειδωσει απλά θέλω να το δει, no problem.:):)

ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
παίδια δεν θέλω να προσβάλω κανέναν, αλλά ο παίχτης maldim14 έχει ενα αβαταρ που δεν επιτρέπεται (οπος λεει στους κανόνες).να δείτε και μόνοια σας http://forum.the-west.gr/member.php?u=1075. μόλις το δει κάποιος μοντερειτορ ας το κλειδωσει απλά θέλω να το δει, no problem.:):)

ευχαριστω

αν δεν κανω λαθος λεει πως απαγορευεται διοτι δηλωνει εξουσια.επισης λεει πως απαγορευεται οτιδηποτε του μοιαζει.
τελος γραφει πως οποιος το εχει περνει 10 infaction points.
 

DeletedUser

Guest
Ασφαλίτες είστε ρε??? Αφήστε το παιδί να κάνει ότι γουστάρει και αν πάρει Infraction το πήρε. Οι Mods/Admins θα το δουν και μόνοι τους. Ο maldim14 δεν είναι από τους παίκτες με λίγα μηνύματα... Από περιέργεια κάποτε θα έπεφταν πάνω του...

Α! Ευτυχώς που μου θυμίσατε να μπω MSN :D:p
 

DeletedUser

Guest
Καλα ρε παιδια, σιγα το εγκλημα δηλαδη... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Δεν νομιζω να ειναι και τοσο τραγικο... Στο κατω κατω τι σας νοιαζει αν θα παρει ινφρακσιον?
 

DeletedUser

Guest
Βασικα εχω παρει συνολο 20 ποντους ιφρακτιον επειδη η υπογραφη μου ηταν μερικα pixels μεγαλυτερη απο το λεει στους κανονες,μετα την μικρυνα κατα 10 pixels στο υψος και ηταν μια χαρα.
Τωρα για το αβαταρ δεν ξερω,δεν δηλωνει εξουσια,το αντιθετο μαλιστα.
 

DeletedUser3195

Guest
Απο τους κανόνες

Avatars
Το παρακάτω avatar και όλα τα avatar που του μοιάζουν ή δείχνουν κατά οποιονδήποτε τρόπο θέση εξουσίας στο παιχνίδι έχουν δικαίωμα να τα χρησιμοποιούν μόνο Game Admins και Forum Moderators.

bg-raven.gif



αυτο το αβαταρ δεν μοιαζει
image.php
?????είναι το ίδιο αλλά με ενα Χ απο πάνω.:cool::cool:
 

DeletedUser1509

Guest
και τι σε ενδιαφερει εσενα τι κανει ο αλλος ασε τους μοντ να το κανονισουν
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ
Νεκρος ή ζωντανος
6h569t.jpg

Ονόματα:
avrianos,ishmerinos,avrianos3,avrianos52,me8aurianos,prox8esinos,propersis (αν τον βρουμε με αλλο θα το ανακοινωσουμε)
Πως θα τον αναγνωρίσετε:
Ψηλος...προς το κοντο,ξανθα μαλλια..προς το καστανο,2 ποδια,2 χερια,1 κεφαλι με 2 ματια,2 ρουθουνια και 2 αυτια.
Προσθετα χαρακτηριστικα:
Κυκλοφορει συνηθως με μια μαυρη κουκουλα σε χρωμα μαυρο ή σκουρο μπλε στο κεφαλι και δακτυλοδειχτει οποιον παρανομει.Ακουει στα ονοματα "Καρφι","Αρτεμης Ματσας","Καταδοτεν".

Αμοιβή
1,000,000,000 $
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3195

Guest
ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ
Νεκρος ή ζωντανος
6h569t.jpg

Ονόματα:avrianos,ishmerinos,avrianos3,avrianos52,me8aurianos,prox8esinos,propersis (αν τον βρουμε με αλλο θα το ανακοινωσουμε)
Αμοιβή
1,000,000,000 $

πάει καλύτερα για τους νεκρόυς..δες

ΕΓΛΗΜΑΤΙΕΣ
ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ 5 ΕΓΛΗΜΑΤΙΕΣ, ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟΝ 1.
ΤΟΝ paloukiLuke

6h569t.jpg


ΌΛΟΙ. paloukiLuke,tolis24, Ripper,neoromeo,ran tan plan,
ΕΜΕΙΝΑΝ.tolis24, Ripper,neoromeo,ran tan plan,
αμοιβή
100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000$$$$$$$$

και τι σε ενδιαφερει εσενα τι κανει ο αλλος ασε τους μοντ να το κανονισουν

Για να βοηθήσω τους μοντερειτορ εκανα το θέμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για να βοηθήσω τους μοντερειτορ εκανα το θέμα

Νομιζω οτι κανενας απο τους moderators δεν ειναι τετραπληγικος,τυφλος,κουλος,κουφος για να μην το δει.Οσο για την προτοτυπη ιδεα με την ολοϊδια εικονα που εβαλα εγω σε ενα παραπανω ποστ,το ποιος ειναι καταδοτης φαινεται απο το ιδιο το thread.Δεν πιστευω να σε πειραξε το avatar του maldim,απλως ηθελες να καρφωσεις καποιον,το εχεις στο αιμα σου ρε παιδι μου...

ΥΓ.Στην εικονα ειναι ενας καταδοτης και οχι 5 εγληματιες,τα μαθαινεις αυτα σχολειο,τωρα αν δεν πας δεν τα μαθαινεις...ετσι ειναι.
 

DeletedUser3195

Guest
και τι σε ενδιαφερει εσενα τι κανει ο αλλος ασε τους μοντ να το κανονισουν

νομιζω οτι κανενας απο τους moderators δεν ειναι τετραπληγικος,τυφλος,κουλος,κουφος για να μην το δει.οσο για την προτοτυπη ιδεα με την ολοϊδια εικονα που εβαλα εγω σε ενα παραπανω ποστ,το ποιος ειναι καταδοτης φαινεται απο το ιδιο το thread.δεν πιστευω να σε πειραξε το avatar του maldim,απλως ηθελες να καρφωσεις καποιον,το εχεις στο αιμα σου ρε παιδι μου...

υγ.στην εικονα ειναι ενας καταδοτης και οχι 5 εγληματιες,τα μαθαινεις αυτα σχολειο,τωρα αν δεν πας δεν τα μαθαινεις...ετσι ειναι.

αναζητουμε 5 εγληματιες.μάθε διεβαζε.
 

DeletedUser

Guest
αναζητουμε 5 εγληματιες.μάθε διεβαζε.

σε βλεπω και μαθαινω...


εσυ ρε φιλε δεν τρωγεσαι με τπτ.στην εικονα εχεις εναν καταδοτη και λες αναζητουμε 5 εγκληματιες?!?εκτος και αν οι αλλοι 4 ειναι κρυμενοι πισω του.ελεοσ!!!!!!!!!!!

**edit**
Ακρα του μπαν σιωπη στο thread βασιλευει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή