atimos (ονομα βαρυ σαν ιστορια)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1269
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1269

Guest
Θέλω να αποκαταστήσω και δημόσια το όνομα μου για αυτό παραθέτω την πιο κάτω υποτιθέμενη συνομιλία. Διαβάστε από κάτω προς τα πάνω για να βγάλετε νόημα.

"""
-the king 1 Σήμερα η ώρα 5:35 π.μ.
οχι απλα ολα τα παιδια απο σεξ εν δε σιτυ ειναι φιλοι μου και θα τους τα πω ολα.αντε γεια.
-atimos Σημερα η ωρα 5:32 π.μ
και γιατι να τα πεις ρε,ρουφιανος εισαι?
-the king 1 Σήμερα η ώρα 5:29 π.μ.
φιλε ξερεις τι λες τωρα? εγω θα τα πω αυτα που λες τωρα σε ολα τα παιδια και μετα βγαλτα περα μονος σου.
-atimos Σημερα η ωρα 5:25 π.μ
απλα ρε ολοι ειναι ****και τελος και ο angelxxx ειναι ο ποιο *****απο ολους.
-the king 1 Σήμερα η ώρα 5:22 π.μ.
μεγαλε γιατι μιλας ετσι? ολα τα παιδια ειναι πολυ καλα,σου εκανε κανεις κατι?
-atimos Σημερα η ωρα 5:20 π.μ
οχι απλα δεν γουσταρω την sex and the city και ολους τους ****που το παιζουν εκει.
-the king 1 Σήμερα η ώρα 5:16 π.μ.
φιλε γιατι μας βαρας? σου καναμε κατι?
""""
Ο the king κατέστρωσε ολο αυτό το πράγμα για να έρθει η sex and the city και να μας βαράει συνέχεια (όχι οτι δεν το κάνει και τώρα αλλα αυτό είναι άλλο θέμα), οχι ότι έχουμε και κανένα πρόβλημα αλλά όνομα ειναι αυτό πρέπει να το κρατήσω καθαρό.

Προσέξτε λιγο τα μηνύματα:
-atimos Σημερα η ωρα 5:20 π.μ ( δεν υπάρχει τόνος στα "Σήμερα" και "ώρα")
-atimos Σημερα η ωρα 5:25 π.μ (το ίδιο με πάνω)
.......τα μηνύματα αυτά ειναι standard απο το παιχνιδι και δεν γινονται λαθη με τονους και τελειες..
Σημείωση: ένα φιλαράκι τον αποκάλεσε kseftila και του προστέθηκαν 5 πόντοι τιμωρίας


εγινε επεξεργασια στις λεξεις
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το κείμενο περιέχει βρισιές και άλλα σχόλια που δεν επιτρέπονται στο φόρουμ μας. για ό,τι σε ενοχλεί απο τον συγκεκρυμμένο διάλογο, κάνε αίτηση υποστήρηξης...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή