An xerete tha ithela na mou apantisete

  • Δημιουργός θέματος alexandros050
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
paidia na mpaino apo allous ipologistes sto paixnidi mporoun na me kanoun ban gia panta gia ta paixnidida the west kai fyletikes maxes
 

DeletedUser

Guest
όχι ρε!!!! όταν γίνεται το ανάποδο σε κάνουν ban,,, Δηλαδή να μπαίνεις σε πολλούς λογαριασμούς από ένα ip...
 

DeletedUser

Guest
Eyxaristo para poli giati kamia fora mpaino apo internet cafe kai fovame min mou lene gia diplous logariasmous
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια καλησπερα σας καταρχην
ασχετο με το θεμα σας αλλα μπορειτε να μου πειτε πως ανοιγω ενα θεμα???
ευχαρηστω
 

DeletedUser280

Guest
νομιζω οτι στο γουεστ δεν υπαρχει προβλημα να μπαινεις σε οσους λογαριασμους θες αρκει να τηρεις καποια πραγματα που λεει, οπως να μην μονομαχεις με τον αλλο λογαριασμο που παιζεις. διαφορετικα τωρα τις γιορτες που μερικοι θα φυγουμε για διακοπες θα αναγκαστουμε να απεχουμε απο το παιχνιδι για καποιο διαστημα και οι παικτες μας θα πιασουν αραχνες αν δεν δωσουμε σε καποιο φιλο τον λογαριασμο μας για να τον βαζει να δουλευει.
 

DeletedUser

Guest
μπορείς να μπαίνεις από το ίδιo pc σε πολλούς λογαριασμούς
αλλά απαγορεύεται να έχεις ο ίδιος παραπάνω από έναν...
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε συ αλλα παλι δεν θα δουν οτι μπενουμαι πχ απο σε φιλους μας τα χριστουγεννα και μπορει να νομισουν τοι εχουμαι πολλαπλους λογαριασμους
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε συ αλλα παλι δεν θα δουν οτι μπενουμαι πχ απο σε φιλους μας τα χριστουγεννα και μπορει να νομισουν τοι εχουμαι πολλαπλους λογαριασμους

έχουν τρόπους να διασταυρώσουν αν προκειται για πολλαπλούς λογαριασμούς ή για διαφορετικά άτομα... έτσι λένε τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
αν χρησημοποιω διαφορετικο ποντικι πειραζει :confused:
:p :p :p
 

DeletedUser

Guest
μπορείς να μπαίνεις από το ίδιo pc σε πολλούς λογαριασμούς
αλλά απαγορεύεται να έχεις ο ίδιος παραπάνω από έναν...



Αν μπαίνω απ΄το ίδιο PC σε πολλούς λογαριασμούς, ποιός μπορεί να με ελέγξει αν έχω πάνω από έναν δικό μου? :confused: Κάμερες έχουν και βλέπουν ποιός κάθεται κάθε φορά μπροστά στο PC μου???:eek:
 

DeletedUser

Guest
έχουν τρόπους να διασταυρώσουν αν προκειται για πολλαπλούς λογαριασμούς ή για διαφορετικά άτομα... έτσι λένε τουλάχιστον.

ένας εύκολος τρόπος που έχω ακούσει στην σχολή είναι συγκρίνοντας τις ταχύτητες κίνησης και click του ποντικιού. Κάθε άνθρωπος έχει μία συγκεκριμένη ταχύτητα με μικρές αποκλίσεις από αυτήν...
 

DeletedUser

Guest
se poia sxoli pas?poli edniaferon auto alla den nomizw na to efarozoun edw.siga min mpoun se tetoia diadikasia...i cia einai? xoxoxo merry xmas!!!
 

DeletedUser

Guest
ένας εύκολος τρόπος που έχω ακούσει στην σχολή είναι συγκρίνοντας τις ταχύτητες κίνησης και click του ποντικιού. Κάθε άνθρωπος έχει μία συγκεκριμένη ταχύτητα με μικρές αποκλίσεις από αυτήν...

ναι (χαχοχα)..ναι.(πφφφτ..) εδω κανουν τα πειραματα ... η καθε αποστολη εχει ενα μυστικο αποτελεσμα.. ετσι εχουν βαλει τα υποχειρια τους (Ripper,Blondy,Invenemy, Calamity, overmind και ορισμενους ακομα) να διαμορφωνουν το Forum ετσι ωστε να βγαζουν τα συμπερασματα τους σχετικα με την καθε αποστολη κ να ολοκληρωσουν το σατανικο-υποχθονιο σχεδιο τους για την ολοκληρωτικη καταληψη του διαδυκτιου με σκοπο την αποκλειστικη διαθεση προιοντων της MicroLoft !
Φυλαχτειτε απο τους τυχοδιωκτες της MicroLoft !

(δεν αντεχω αλλο ....Μουχαχαχαχαχαχαχα...!!!!!)
 

DeletedUser

Guest
ναι (χαχοχα)..ναι.(πφφφτ..) εδω κανουν τα πειραματα ... η καθε αποστολη εχει ενα μυστικο αποτελεσμα.. ετσι εχουν βαλει τα υποχειρια τους (Ripper,Blondy,Invenemy, Calamity, overmind και ορισμενους ακομα) να διαμορφωνουν το Forum ετσι ωστε να βγαζουν τα συμπερασματα τους σχετικα με την καθε αποστολη κ να ολοκληρωσουν το σατανικο-υποχθονιο σχεδιο τους για την ολοκληρωτικη καταληψη του διαδυκτιου με σκοπο την αποκλειστικη διαθεση προιοντων της MicroLoft !
Φυλαχτειτε απο τους τυχοδιωκτες της MicroLoft !

(δεν αντεχω αλλο ....Μουχαχαχαχαχαχαχα...!!!!!)

μα γιατί αντιδράτε έτσι δεν είναι τόσο δύσκολο αυτό...
το pc του καθενώς μπορεί να το κάνει.
 

DeletedUser8

Guest
ναι (χαχοχα)..ναι.(πφφφτ..) εδω κανουν τα πειραματα ... η καθε αποστολη εχει ενα μυστικο αποτελεσμα.. ετσι εχουν βαλει τα υποχειρια τους (Ripper,Blondy,Invenemy, Calamity, overmind και ορισμενους ακομα) να διαμορφωνουν το Forum ετσι ωστε να βγαζουν τα συμπερασματα τους σχετικα με την καθε αποστολη κ να ολοκληρωσουν το σατανικο-υποχθονιο σχεδιο τους για την ολοκληρωτικη καταληψη του διαδυκτιου με σκοπο την αποκλειστικη διαθεση προιοντων της MicroLoft !
Φυλαχτειτε απο τους τυχοδιωκτες της MicroLoft !

(δεν αντεχω αλλο ....Μουχαχαχαχαχαχαχα...!!!!!)

xaxaxax
3eskepases to sataniko tous sxedio
prepei na kryfteis tora giati 8a se katastrepsoun..:p:p:p
 
Κορυφή