alamenta slim vs panos-the-best

panos-the-best

Νέο Μέλος
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το οτι ηρθε γιατι ηθελε να λιποθημισει μαλλον δε το σκεφτηκες ε ?

Σε μενα γιατι δε τα κανει αυτα ? Παντα γεματος ερχεται
αδικη ζωη
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
οχι λακορα αυτο δεν εγινε ειμαι 101%σιγουρος
με βαραει καθε 2 μερες και με λιποθημαει
αν ηθλε να λιποθημησει θα πηγαινε σε αλλον,εμενα θελει να ΜΕ λιποθημησει,τα βαζει ολα σθενος-ανθεκτηκοτητα
κατι εχει μαζι μου ξερω εγω!!!
 

DeletedUser3788

Guest
Μπαα δεν έχω κάτι μαζί σου...ότι παίζω ανθεκτικότητα και σθένος λες να το κάνω για να κερδίζω έναν 50 λεβελ μικροτερό μου για 20 χρ?
Απλά όποιον βλέπω με ανοιχτή την επιλογή μονομαχία τον βαράω.Μπας και φτάσει και κάποιος καλός στην κορυφή μονομαχίων...
Αλλά αφού σε πειράζει τόσο δεν έρχομαι να ξαναλιποθυμίσω σε σένα.Θα σου έρχομαι μόνο για να λιποθυμάω εσένα :D:D
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Μπαα δεν έχω κάτι μαζί σου...ότι παίζω ανθεκτικότητα και σθένος λες να το κάνω για να κερδίζω έναν 50 λεβελ μικροτερό μου για 20 χρ?
Απλά όποιον βλέπω με ανοιχτή την επιλογή μονομαχία τον βαράω.Μπας και φτάσει και κάποιος καλός στην κορυφή μονομαχίων...
Αλλά αφού σε πειράζει τόσο δεν έρχομαι να ξαναλιποθυμίσω σε σένα.Θα σου έρχομαι μόνο για να λιποθυμάω εσένα :D:D

ελα,ποτε σε κανεναν δεν εχω παραπωνεθει για μονομαχιες
το θεμα ειναι οτι γραφεις ''Μπας και φτάσει και κάποιος καλός στην κορυφή μονομαχίων...''
προσβοληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
χαχαχαχαχα στα υπονουμενα που αφηνεις νομιζω δεν εχεις δικιο,εκτος αν οι συμμαχοι σου δε σου διχνουν τις μονομαχιες
και καθε 2 μερες που ερχεσαι δε με πειραζει,αυριο ελα παλι
 

DeletedUser

Guest
Διευκρινηση:Τωρα το ειδα το θεμα...

Αδικη ζωη...Δυμφωνω απολυτα με τον lakoras...Καλα ρε στελιο εμας γιατι δεν μας προτιμας για να χαριζεις xp? :p

Φιλε panos-the-best εισαι τυχερος αντι να ευχαριστεις το θεο που πηρες 500+ xp ουρανοκατευατο παραπονιεσαι κιολας ρε :p ...
 

DeletedUser

Guest
πανο γιατι δεν αλλαζεις στησιμο μετα αστον να βαραει τζαμπα κοπο
 
Κορυφή