Adiaforia & pali adiaforia

  • Δημιουργός θέματος LoukiLoukGr
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Kalhspera sas, me sunxwreite gia ta greeklish alla auto to pc den exei allh glwssa. 8a h8ela na enhmerwsw/afypnisw oti ligo endiaferon joahna kai pio grigorh e3ipirethsh 8a tan kaluterh , xwris pare3hghsh :)) !


Eipes oti tis monomaxies tou Diagwnismou ston Arizona na stis stelnoyme, den exeis anoi3ei akoma to mhnyma kai ektos autou exei 3 meres nomizw pou sto exw apostalei.

Telos padwn m anhkw stin 4h katigoria

oriste [report=3976505eb6a7d4372]Μονομαχία: LoukiLoukGr εναντίον Alien hunter[/report]

Nikiths LoukiLoukGr

DEN M EXEI KANEI EPI8ESH AKOMA opote pernaw stin epomenh fash ypo8etw


EUXARISTW GIA THN KATANOHSH KAI THN WRA POY AFIERWSATE GIA NA DIABASETE TO TOPIC MOY , KALH SAS MERA. :wk
 

DeletedUser

Guest
Αμα ενοεις αριζονα τοτε σημερα ελιξε ο προτος γυρος εφοσον δεν σε προκαλεσαι αυτος λογικα περνας στη επομενη φαση:sh
 

DeletedUser4509

Guest
Επιπλεον μαζι με εσενα εχουν στιλει και αλλοι τοσοι απο τον Arizona τον Κ4 και τον Κ5.Νομιζω δεν ειναι αδιαφορια και παλι αδιαφορια!Σιγα δεν εγινε και τπτ!Αμα εστηλες εσυ το πμ τι σε νοιαζει!

Στον Κ4 Τριτη βραδυ ανοιξε τα πμ οσων συμμετιχαν και η πρωτη φαση στον Κ4 εχει τελιωσει τη Δευτερα.Και αποτελεσματα ακομα δεν εχουν βγαλει...

Υ.Γ.1
Οι αναφορες του game ΔΕΝ φενοντε εδω στο forum.
Υ.Γ.2
Οσο προβλημα και να εχει το PC σου αδερφε τα μεταφραστηκα greeklish-->greek ειναι free στο internet (ετσι γραφω και εγω τωρα :D)
Υ.Γ.3
Για τα greeklish και εγω γραφω μονιμος greeklish και ειμαι αντιθετος στο να γραφουμε μονο Ελληνικα, αλλα εδω εχει κανονες, και δεν εχω ορεξει να με fragαρουν για ασιμαντους λογους.
 

DeletedUser

Guest
μέχρι ΚΑΙ Πέμπτη οπότε έχει περιθώριο μέχρι το βράδυ να σου κάνει μονομαχία .. Όσο για το μήνυμα που δεν διάβασε όπως λες λογικό είναι να τα ανοίξει όλα μαζί αφού τελειώσει η προθεσμία για να μην υπάρχουν μπερδέματα..Μην ανησυχείς,δε νομίζω ότι θα αδικηθεί κανείς ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
αν τις εκανες νωρις νωρις θα ειχες ξεμπερδεψει εγω κ5 ειχα τελιωσει τις μονομαχιες κυριακη πρωι και τις ειδε μια χαρα
 

DeletedUser

Guest
ναι βασικα και εγω εχω το ιδιο προβλημα με τον φιλο LoukiLoukGr.
ενω εχω στειλει την αναφορα στην φιλη joahna δεν την εχει διαβασει καν ενω φαινεται πως ειναι ενεργη στο παιχνιδι μεσα σε αυτο το διαστημα αλλαζει ρουχα μπαινοβγαινει σε πολεις και τα συναφη!!:hh
καταννοω πως μπορει να εχει φορτο εργασιας αλλα στο κατω κατω αυτη το προτεινε.
ετσι λοιπον και εγω να υποθεσω πως περναω στον επομενο γυρο?
δεν μου εχει επιτεθει ο αντιπαλος μου ακομα, ας μου δωσει μια απαντηση εδω.
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα σε όλους

Το οτι θα παρακολουθουσατε πότε μπαίνω στο παιχνίδι, αλλαζω ρουχα, βγαίνω απο την πόλη μου κλπ κλπ δεν το περίμενα!

Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα.

Δεν υπάρχει μόνο το τουρνουα του αριζόνα. Υπάρχουν συνολικά 3 τουρνουα που τρέχουν.

Πάνω απο 350 συμμετοχές σε 3 κόσμους οπότε μπορείτε να φανταστείτε πόσα πμ έχω.

Το ότι δεν έχω διαβάσει ακόμα όλα τα μηνύματα δεν σημαίνει ότι αδιαφορώ.

Μπορώ αν θέλετε να αδιαφορήσω και να λήξει όλο το θέμα εδω.

Για αυτο σας παρακαλώ να μην ανοίγετε τέτοια θέματα, να μην μου στέλνετε πμ ρωτώντας με αν έχω δει το προηγούμενο και να κάνετε υπομονή.

Ευχαριστώ και κλειδώνει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή