Aποστολες

  • Δημιουργός θέματος mafoia
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλημερα.ειμαι νεος στο παιχνιδι και θα ηθελα να μου πειτε κατα ποσο πρεπει να ακολουθω τις αποστολες.ως τωρα που ουσιαστικα αυτο κανω πιστευω οτι με εχει βγαλει αρκετα καλα.βεβαια δεν ξερω αν εχει σχεση το γεγονος οτι δεν ειμαι μελος καμιας πολης.αν μπορειτε οι πιο εμπειροι πειτε τις αποψεις σας για το θεμα.
 

DeletedUser

Guest
καλημερα.ειμαι νεος στο παιχνιδι και θα ηθελα να μου πειτε κατα ποσο πρεπει να ακολουθω τις αποστολες.ως τωρα που ουσιαστικα αυτο κανω πιστευω οτι με εχει βγαλει αρκετα καλα.βεβαια δεν ξερω αν εχει σχεση το γεγονος οτι δεν ειμαι μελος καμιας πολης.αν μπορειτε οι πιο εμπειροι πειτε τις αποψεις σας για το θεμα.

οι αποστολές σου δίνουν καλή εμπειρία αλλά σε αναγκάζουν να σκορπάς τις ικανότητες σου δεξιά-αριστερά με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στα μεγάλα lvl...
 

DeletedUser

Guest
Οι αποστολές σου δίνουν μεγάλο αριθμο πόντων έμπειρίας, που αντιστοιχούν σε πολλές ώρες δουλειάς, και αυτό είναι μεγάλο κερδός. Όμως έιναι πιο σημαντικό να έχεις κάποιες προτεραιότητες σχετικά με τις ιδιότητες και τις ικανότητες που επιλέγεις σε κάθε αλλαγή επιπεδου, προκειμένου να αξιοποιήσεις σωστά τα πλεονεκτήματα που σου δίνει η ειδικότητα σου.

Το πρόβλημα που δημιουργέιται με τις αποστολές που απαιτούν να κάνεις δουλείες όπου έχεις χαμηλές ικανότητες διορθώνεται σε αρκετά μεγάλο βαθμό με το χρησιμοποιήσεις κατάλληλα τα σωστά items (αυτά που βρίσκεις και αυτά που μπορείς να αγοράσεις από τις πολεις). Πιστέυω οτι η διαχέιριση των items που αποτελούν τον εξοπλισμό σου έιναι το κλειδί της επιτυχίας.
 
Κορυφή