!!!

  • Δημιουργός θέματος Anser
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
attachment.php

Αυτό είναι από τον κ10 και δεν ξέρω τι να κάνω!!!
Όποιος μπορεί ας μου πει!!!
 

Συνημμένα

  • !!!.jpg
    !!!.jpg
    55,9 KB · Προβολές: 185

DeletedUser

Guest
σου λέει απλά ότι μπορείς να κάνεις σαμάνο μόνο όταν δεν υπάρχει καμία τρέχουσα εργασία.
 

DeletedUser

Guest
θα το δοκιμάσω σε 3' τελειώνει η εργασία και θα δοκιμάσω
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι.ακομα και να κοιμασαι αυτο θα σου πει.δεν πρεπει να κανεις απολυτως τπτ.
 

DeletedUser

Guest
να ρωτήσω κάτι? γιατί κάθε φορά που αγοράζω σκιλλς ακριβαίνει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
ναι....παεί για κάθε ικανότητα 10$ και για κάθε ιδιότητα 50$...τον σαμανό μπορείς να τον εκτελέσεις όταν δεν κάνεις απολύτως τίποτα...
 

DeletedUser

Guest
Τώρα καταλαβαίνω γιατί θέλουν το πρέμιουμ από τον Beta :eek::p:cool:
 

DeletedUser

Guest
αλλα αυτο το 10$ παραπανω πεφτει 10$,δλδ για να αλλαξεις 2 ικανοτητες,θα πληρωσεις 50+60=110$ ομως αν αλλαξεις την μια σημερα και την αλλη μετα απο 24ωρες θα πληρωσεις 50+50=100$
 

DeletedUser

Guest
αλλα αυτο το 10$ παραπανω πεφτει 10$,δλδ για να αλλαξεις 2 ικανοτητες,θα πληρωσεις 50+60=110$ ομως αν αλλαξεις την μια σημερα και την αλλη μετα απο 24ωρες θα πληρωσεις 50+50=100$

Με μπέρδεψες λιγάκι :p
Εγώ σήμερα που άλλαξα 6 ικανότητες (τώρα κοστίζει η μία $ 110)
Αύριο θα είναι ξανά $ 50, ή θα είναι $ 100?
 

DeletedUser

Guest
ανεβαινει 10$ με καθε αλλαγη και πεφτει 10$ καθε 24ωρες.με το νεο πρεμιουμ λογικα που θα μπει δεν θα ανεβαινει καθολου,δλδ θα κοστιζει μονιμα 50$ η καθε αλλαγη (δεν εχει ανακοινωθει τπτ επισημα ακομη,μονο υποθεσεις ειναι)
 

DeletedUser184

Guest
Επειδή πληρώνουν πολλά για σάμανο πολλοι αποφάσισαν να στηρίξουν το καινούργιο premium...Θα δείξει...Θα μας ενημερώσουν για την νέα του μορφή...Όταν υπάρξει κάτι θα ενημερωθούμε..Εγώ παρακολουθώ κάθε μέρα το φόρουμ του αγγλικού και το Developers blog....
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν βλεπω κανεναν κοσμο 10 στον ελληνικό σερβερ.
τη δουλειά εχει αυτο εδω?:confused:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή