3ο Τουρνουά Οχυρών - Πρόγραμμα Μαχών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Δευτέρα 20 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ Α] Mix #2 vs. Πορτογαλία


Ώρα Μάχης: 22:15 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Άμυνα: Πορτογαλία (PT)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Πορτογαλία (PT)
Άμυνα: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #2 [3+1] vs. Πορτογαλία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #2 (4) vs. Πορτογαλία (3)

[Γκρουπ Β] NET vs. Βραζιλία


Ώρα Μάχης: 23:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: International (NET)
Άμυνα: Βραζιλία (BR)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Βραζιλία (BR)
Άμυνα: International (NET)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
NET [3+1] vs. Βραζιλία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
NET (4) vs. Βραζιλία (3)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Τρίτη 21 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ C] Ουγγαρία vs. Γερμανία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Γερμανία (DE)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γερμανία (DE)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ουγγαρία [3+1+2] vs. Γερμανία [0]
Συνολικοί Πόντοι:
Ουγγαρία (6) vs. Γερμανία (0)

[Γκρουπ C] Ισπανία vs. Ιταλία


Ώρα Μάχης: 22:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ισπανία (ES)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: Ισπανία (ES)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ισπανία [3] vs. Ιταλία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Ισπανία (3) vs. Ιταλία (4)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Τετάρτη 22 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ B] Τσεχία vs. Σλοβακία


Ώρα Μάχης: 20:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Σλοβακία (SK)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Σλοβακία (SK)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Τσεχία [3+1+2] vs. Σλοβακία [0]
Συνολικοί Πόντοι:
Τσεχία (6) vs. Σλοβακία (0)

[Γκρουπ A] Γαλλία vs. Ρουμανία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γαλλία (FR)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Γαλλία (FR)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Γαλλία [3] vs. Ρουμανία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Γαλλία (3) vs. Ρουμανία (4)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Πέμπτη 23 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ A] Πολωνία vs. Mix #2


Ώρα Μάχης: 20:00 (ώρα Ελλάδος) άλλαξε για 21:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Πολωνία [3+1] vs. Mix #2 [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Πολωνία (4) vs. Mix #2 (7)

[Γκρουπ B] Mix #3 vs. NET


Ώρα Μάχης: 23:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: International (ΝΕΤ)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: International (ΝΕΤ)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #3 [3] vs. ΝΕΤ [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #3 (3) vs. ΝΕΤ (8)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Παρασκευή 24 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ A] Πορτογαλία vs. Γαλλία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Πορτογαλία (PT)
Άμυνα: Γαλλία (FR)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γαλλία (FR)
Άμυνα: Πορτογαλία (PT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Πορτογαλία [3+1] vs. Γαλλία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Πορτογαλία (7) vs. Γαλλία (6)

[Γκρουπ C] Mix #1 vs. Ισπανία


Ώρα Μάχης: 22:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Ισπανία (ES)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ισπανία (ES)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #1 [3+1] vs. Ισπανία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #1 (4) vs. Ισπανία (6)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Σάββατο 25 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ B] Σλοβακία vs. Mix #3


Ώρα Μάχης: 19:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Σλοβακία (SK)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Σλοβακία (SK)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Σλοβακία [3] vs. Mix #3 [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Σλοβακία (3) vs. Mix #3 (7)

[Γκρουπ C] Ιταλία vs. Ουγγαρία


Ώρα Μάχης: 21:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ιταλία [3+1] vs. Ουγγαρία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Ιταλία (7) vs. Ουγγαρία (9)

[Γκρουπ B] Βραζιλία vs. Τσεχία


Ώρα Μάχης: 22:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Βραζιλία (BR)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Βραζιλία (BR)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Βραζιλία [3] vs. Τσεχία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Βραζιλία (6) vs. Τσεχία (10)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Κυριακή 26 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ A] Ρουμανία vs. Πολωνία


Ώρα Μάχης: 19:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ρουμανία [3+1] vs. Πολωνία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Ρουμανία (8) vs. Πολωνία (7)

[Γκρουπ C] Γερμανία vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 20:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία (DE)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Γερμανία (DE)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Γερμανία [3] vs. Mix #1 [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Γερμανία (3) vs. Mix #1 (8)

[Γκρουπ A] Mix #2 vs. Γαλλία


Ώρα Μάχης: 22:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Άμυνα: Γαλλία (FR)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γαλλία (FR)
Άμυνα: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #2 [3+1] vs. Γαλλία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #2 (11) vs. Γαλλία (9)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Δευτέρα 27 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ C] Ισπανία vs. Ουγγαρία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ισπανία (ES)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Ισπανία (ES)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ισπανία [3] vs. Ουγγαρία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Ισπανία (9) vs. Ουγγαρία (13)

[Γκρουπ B] NET vs. Τσεχία


Ώρα Μάχης: 23:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: International (NET)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: International (NET)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
NET [3] vs. Τσεχία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
NET (11) vs. Τσεχία (14)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Τρίτη 28 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ C] Ιταλία vs. Γερμανία


Ώρα Μάχης: 20:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: Γερμανία (DE)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γερμανία (DE)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ιταλία [3+1] vs. Γερμανία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Ιταλία (12) vs. Γερμανία (6)

[Γκρουπ A] Πορτογαλία vs. Ρουμανία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Πορτογαλία (PT)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Πορτογαλία (PT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Πορτογαλία [2] vs. Ρουμανία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Πορτογαλία (9) vs. Ρουμανία (12)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Τετάρτη 29 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ B] Βραζιλία vs. Σλοβακία


Ώρα Μάχης: 22:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Βραζιλία (BR)
Άμυνα: Σλοβακία (SK)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Σλοβακία (SK)
Άμυνα: Βραζιλία (BR)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Βραζιλία [3+1] vs. Σλοβακία [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Βραζιλία (10) vs. Σλοβακία (6)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Πέμπτη 30 Απριλίου 2020)

[Γκρουπ B] Mix #3 vs. Τσεχία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #3 [3] vs. Τσεχία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #3 (10) vs. Τσεχία (18)

[Γκρουπ A] Πολωνία vs. Γαλλία


Ώρα Μάχης: 22:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Γαλλία (FR)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γαλλία (FR)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Πολωνία [3+1+2] vs. Γαλλία [0]
Συνολικοί Πόντοι:
Πολωνία (13) vs. Γαλλία (9)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Παρασκευή 01 Μαΐου 2020)

[Γκρουπ C] Mix #1 vs. Ουγγαρία


Ώρα Μάχης: 20:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #1 [3] vs. Ουγγαρία [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Mix #1 (11) vs. Ουγγαρία (17)

[Γκρουπ C] Γερμανία vs. Ισπανία


Ώρα Μάχης: 21:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία (DE)
Άμυνα: Ισπανία (ES)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ισπανία (ES)
Άμυνα: Γερμανία (DE)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Γερμανία [3+1+2] vs. Ισπανία [0]
Συνολικοί Πόντοι:
Γερμανία (12) vs. Ισπανία (9)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Σάββατο 02 Μαΐου 2020)

[Γκρουπ A] Ρουμανία vs. Mix #2


Ώρα Μάχης: 22:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία, Ρωσία, Τουρκία (Mix #2)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ρουμανία [3+1] vs. Mix #2 [2]
Συνολικοί Πόντοι:
Ρουμανία (16) vs. Mix #2 (13)

[Γκρουπ B] Σλοβακία vs. NET


Ώρα Μάχης: 23:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Σλοβακία (SK)
Άμυνα: International (NET)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: International (NET)
Άμυνα: Σλοβακία (SK)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Σλοβακία [0] vs. NET [3+1+2]
Συνολικοί Πόντοι:
Σλοβακία (6) vs. NET (17)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
2η Εβδομάδα Προκριματικών Ομίλων (Κυριακή 03 Μαΐου 2020)

[Γκρουπ A] Πορτογαλία vs. Πολωνία


Ώρα Μάχης: 20:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Πορτογαλία (PT)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Πορτογαλία (PT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Πορτογαλία [3+1] vs. Πολωνία [2]
Συνολικοί Πόντοι:
Πορτογαλία (13) vs. Πολωνία(15)

[Γκρουπ B] Βραζιλία vs. Mix #3


Ώρα Μάχης: 22:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Βραζιλία (BR)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Βραζιλία (BR)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Βραζιλία [3] vs. Mix #3 [3+1]
Συνολικοί Πόντοι:
Βραζιλία (13) vs. Mix #3 (14)

[Γκρουπ C] Ιταλία vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 23:15 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Ιταλία [3+1] vs. Mix #1 [3]
Συνολικοί Πόντοι:
Ιταλία (16) vs. Mix #1 (14)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
1η Εβδομάδα Φάσης νοκ-άουτ (Τετάρτη 06 Μαΐου 2020)
(ο νικητής επιλέγει αν η ομάδα του θα είναι η 7η ή η 8η ομάδα που πέρασε τον Προκριματικό γύρο)

[Μάχη για 7η και 8η θέση] Mix #3 vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 21:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Κερδισμένοι Πόντοι:
Mix #3 [3] vs. Mix #1 [3+1]
Νικητής Κυκλώματος:
Mix #1
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
[1ος Αγώνας] Φάση Προ-ημιτελικών (Παρασκευή 08 Μαΐου 2020)

[4ο Ζευγάρι] Mix #3 vs. Ουγγαρία


Ώρα Μάχης: 21:15 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Mix #3 [0] vs. Ουγγαρία [1]
Νικητής Κυκλώματος:
Ουγγαρία

[3ο Ζευγάρι] Ιταλία vs. NET


Ώρα Μάχης: 22:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: International (NET)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: International (NET)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Ιταλία [1] vs. NET [0]
Νικητής Κυκλώματος:
Ιταλία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
[1ος Αγώνας] Φάση Προ-ημιτελικών (Σάββατο 09 Μαΐου 2020)

[1ο Ζευγάρι] Τσεχία vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 21:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Τσεχία [0] vs. Mix #1 [1]
Νικητής Κυκλώματος:
Mix #1

[2ο Ζευγάρι] Ρουμανία vs. Πολωνία


Ώρα Μάχης: 23:00 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Ρουμανία [1] vs. Πολωνία [0]
Νικητής Κυκλώματος:
Ρουμανία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
[2ος Αγώνας] Φάση Προ-ημιτελικών (Κυριακή 10 Μαΐου 2020)

[4ο Ζευγάρι] Mix #3 vs. Ουγγαρία


Ώρα Μάχης: 21:15 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Άμυνα: Ουγγαρία (HU)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ουγγαρία (HU)
Άμυνα: Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία (Mix #3)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Mix #3 [0] vs. Ουγγαρία [2]
Νικητής Κυκλώματος:
Ουγγαρία

[3ο Ζευγάρι] Ιταλία vs. NET


Ώρα Μάχης: 22:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ιταλία (IT)
Άμυνα: International (NET)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: International (NET)
Άμυνα: Ιταλία (IT)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Ιταλία [2] vs. NET [0]
Νικητής Κυκλώματος:
Ιταλία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
[2ος Αγώνας] Φάση Προ-ημιτελικών (Δευτέρα 11 Μαΐου 2020)

[2ο Ζευγάρι] Ρουμανία vs. Πολωνία


Ώρα Μάχης: 21:15 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Ρουμανία (RO)
Άμυνα: Πολωνία (PL)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Πολωνία (PL)
Άμυνα: Ρουμανία (RO)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Ρουμανία [2] vs. Πολωνία [0]
Νικητής Κυκλώματος:
Ρουμανία

[1ο Ζευγάρι] Τσεχία vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 22:30 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Τσεχία [1] vs. Mix #1 [1]
Νικητής Κυκλώματος:
Τσεχία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Well-Known Member
Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
[3ος Αγώνας] Φάση Προ-ημιτελικών (Τετάρτη 13 Μαΐου 2020)


[1ο Ζευγάρι] Τσεχία vs. Mix #1


Ώρα Μάχης: 21:45 (ώρα Ελλάδος)

Επίθεση: Τσεχία (CZ)
Άμυνα: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Replay: Δείτε εδώ!

Επίθεση: Ιταλία, Ελλάδα (Mix #1)
Άμυνα: Τσεχία (CZ)
Replay: Δείτε εδώ!

Συνολικό Σκορ:
Τσεχία [1] vs. Mix #1 [2]
Νικητής Κυκλώματος:
Mix #1
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.