2ο τουρνουα μονομαχιας

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Λοιπον εδω και μια βδομαδα οργανωνω το 2ο Τουρνουα Μονομαχιας λοιπον μαζεψα 32 ατομα μηνυμα σταλθηκαν στον 50 πρωτους στην καταταξη εμπειριας και μονομαχιων

Οι κανονες ειναι:

1ον

λοιπον θα γινεται μια μονομαχια αυτος που ειναι πρωτους βαραει ο δευτερος αμυνεται δηλαδη oe vs ye ο οε κανει επιθεση και ο ye αμυνεται

2ον

αμα καποιος κατα τη μονομαχια λυποθημησε εχοντας κατω απο 800 ζωη η μονομαχια ειναι ακυρη

3ον

τα ζευγαρια ειναι τυχαια τελειως και σε καθε φαση ειναι κληρωση

4ον

ο νικητης καθε ζευγαριου θα μου στελνει την αναφορα για να προχωρησει

5ον

απαγορευεται να στηνονται οι μονομαχιες,δηλαδη απογορευεται να εχετε προαποφασισει το αποτελεσμα

Λοιπον τα ζευγαρια ειναι:

1)Jack Cooper vs gatos2000 νικητης ο gatos2000

2)to kokkino tsakali vs Htino νικητης ο Htino

3)LEONTOKARDOS vs INDIN νικητρια η INDIN

4)mastergf vs DENNIS-001 νικητης ο mastergf

5)KAIZESOZE vs μπαμπηs o σοuγιαs νικητης ο μπαμπηs o σοuγιαs

6)Takanola vs kozzack νικητης ο kozzack

7)ΘΕΡΙΣΤΗΣ vs dstam νικητης ο ΘΕΡΙΣΤΗΣ

8)m1ke vs TOMIKS νικητης ο m1ke

9)NABER1 vs ToArgoPistoli νικητης η NABER1

10)stelano vs Hattori Hanzo νικητης ο stelano

11)R660 vs ducati νικητης ο ducati

12)Atakas4 vs Explain νικητης ο Explain

13)WhiteTiger vs shawn kemp νικητης ο shawn kemp

14)kitrinomauros vs edyspaok νικητης ο edyspaok

15)D0miNat0R vs Sulfur νικητης ο D0miNat0R

16)Evender vs APOELLI3 νικητης ο APOELLI3

Ο πρωτος γυρος αρχιζει την Τεταρτη 7 Ιουλιου ωρα server 00:00:00 καλη επιτυχεια σε ολους και ας κερδισει ο καλυτερος!

λογω λυποθημιων τα ζευγαρια αλλαξαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να αλλη μια καλη πρωτοβουλια απο εναν παικτη. ας δουμε τι θα γινει σε αυτο το τουρνουα, αλλα πιστευω καλυτερα τα τουρνουα να μη γινονται αποτε να ναι, αλλα να γινονται ανα τακτα χρονικα διαστηματα, πχ ενα μηνα.

προς την ομαδα διαχειρισης: δε θα γινει κανα τουρνουα σε καναν αλλο κοσμο, η πρεπει να παρει την πρωτοβουλια καποιος παικτης;
 

DeletedUser

Guest
ΞΕΦΤΙΛΑ

Με ντροπη και στενοχωρια ειδα οτι ο "παικταρας" Evender εβγαλε ολως τυχαιως οπως διατεινεται τις μονομαχιες. Επίσης ολως τυχαιως με εχει μονομαχησει ολες και ολες 5-6 φορες τις οποιες κερδισε με διαφορα. Εγω δεν εχω αντεπιτεθει ποτε οποτε δε με εχει σταθμισει ως επιτιθεμενο. Ολως τυχαιως λοιπόν βλέπω οτι με βαζει να μονομαχησω μαζι του και μαλιστα ως αμυνόμενο! Φοβερη συμπτωση δε συμφωνείτε? Η δε Takanola στο προηγουμενο ενω με ειχε καλεσει μετα με ξεχασε στις μονομαχιες...

Αμα ειναι ετσι παιδια αφηστε να οργανωσω εγω το επομενο! Θα προσκαλεσω οσους θελω και θα τα μαγειρεψω οπως θελω. Μερες θα σχεδιαζω πως θα βγουν τα γκρουπακια ωστε να πετυχω μονο αντιπαλους που τους εχω και η ζωη μου θα κυλαει πολυ ευχαριστα απολαμβανοντας μετα τη "δοξα" μου.
 

DeletedUser

Guest
εγω θα θελα να ξερω γτ γινεται μονο μια μαχη καθε φορα και οχι δυο.ειναι πολυ ποιο δικαιο οταν ο παιχτης βρισκεται στην επιθεση αλλα και στην αμυνα.

επισης
4)mastergf vs DENNIS-001

16)Evender vs APOELLI3
φιλε δεν σε βλεπω εναντιον του evender.αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορει να πετυχει αντιπαλος σου στον επομενο γυρο.ο καλυτερος θα κερδισει οποια και να ναι τα ζευγαρια.
 

DeletedUser

Guest
ημουν στην αρχη εναντιον του dennis-001 αλλα επειδη ειχαμε καποιες λυποθημιες αλλαξαν τα ζευγαρια φιλε μου

επισης εχουμε μια μονομαχια γιατι αμα γινονταν 2 μπορει να κερδισει ο καθενας απο 2 μετα τι θα γινει ποιος θα παει επιθεση και ποιος αμυνα? για αυτο το αφηνουμε στην τυχη

για να ξερετε πολλοι φιλοι μου μου ειπαν να μην κανω αυτο το τουρνουα γιατι θα ειχα αντιδρασεις(το θετω ευγενικα εδω) και θα μου λενε οτι στηνω οτι στηνω τις μονομαχιες παρολλα αυτα εγω αποφασισα να οργανωσω το τουρνουα για να δωσω λιγη ζωντανια στον κοσμο 2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απλά δεν κατάλαβα το 'είχαμε λυποθυμίες γι'αυτό άλλαξαν τα ζευγάρια'. τι σημαίνει??
 

DeletedUser

Guest
οτι πολλα ατομα δεν μπορουν να κανουν μονομαχιες γιατι ειναι ξαπλα για 48 ωρες και για να τελειωνουμε πιο γρηγορα αλλαξαν τα ζευγαρια επισης ο προηγουμενος αντιπαλος σου ηταν πολυ μικρος για να τον βαρεσεις η να σε βαρεσει οποτε αναγκαστηκα θα επερνες αλλον αντιπαλο τα μονο ζευγαρι που δεν εγινε επιλεχτηκε με γνομωνα την τυχη ειναι

4)mastergf vs DENNIS-001

16)Evender vs APOELLI3

κανονικα ηταν

mastergf vs APOELLI3 και Evender vs DENNIS-001

αλλα επειδη εσυ εισαι πολυ μεγαλος σε επιπεδο μονομαχιας για τον mastergf και ο dennis-001 ειναι λυποθημος και διαμαρτηρηθηκε οτι εβαλα τον εαυτο με εκεινον γιατι ηδη οτι τον κερδιζω αποφασισα να γινει αλλαγη στους αντιπαλους

δεν ξερω αν απο τη μερια σου υπαρχει καποιο προβλημα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε για να δουλέψει το πράμα πρέπει να γίνει ετσι.

1. δυο κατήγορίες, οι 16 κορυφαίοι και οι 16 επόμενοι. ετσι δεν θα εχεις το προβλημα με τα λβλ (που θα εχεις συνεχως) και θα τελειωνει και γρηγορα.
επισης, ετσι δινεις κίνητρο στους παιχτες να ανεβουν στην καταταξη για να μπουν στην 1η κατηγορια για τα επομενα τουρνουα (καλο ε?)
2. δεν κανεις ΄τυχαια κλήρωση΄. τα ζευγαρια βγαίνουν απο την καταταξη μονομαχιας, δλδ ο 1ος εναντιον 16ου, 2ος με 15ο κτλ. αυτο συνεχίζεται μεχρι τον τελικο. έτσι ειναι πραγματικα δικαιο και δεν εχει κανενας παραπονο. (και παλι κινητρο για να ανεβουν οι παιχτες στην καταταξη)
3.δυο μονομ. καθε ζευγαρι για να ειναι πιο αντικειμενικο το αποτελεσμα.

παρακαλω για τις αποψεις ολων στα πιο πάνω.
 

DeletedUser3436

Guest
τωρα εχεις εσυ προβλημα που θα μονομαχησεις με τον εβεντερ?:confused::confused:

και ετσι οπως λες να μπουν ο πρωτος θα νικησει ανετα τον 16ο και θα τυχαινει ολους τους ευκολους ετσι και ο 2ος με τον 15ο και ο 3ος με τον 14 :D
 

DeletedUser

Guest
φιλε τωρα το οργανωσα ετσι το τουρνουα αμα θες οργανωσαι το επομενο ετσι
 

DeletedUser

Guest
φυσικά και θα εχει προβαδισμα ο 1! αυτο γινειται σε ολα τα τουρνουα (τενις,μπασκετ κτλ)
ειναι καλύτερο να ευνοούνται ο αδυνατοι επειδη δεν μπορουν να μονομαχήσουν με τους δυνατους?
επισης ετσι θα παρει μια επισημη μορφη το τουρνουα και δεν θα κανει ο καθενας του κεφαλιουτου οταν το διοργανωνει.
 

DeletedUser

Guest
αποελλι πιο ηταν το δωρο του 1ου διαγωνισμου μονομαχιασ του κ2??
 

DeletedUser

Guest
εγω στην θεση του οργανωτη πάντως απλά θα το ακύρωνα...

καλα δεν ντρεπεστε καθόλου ορισμένοι??

δεν φτανει που κάθετε ο ανθρωπος και ασχολείτε θα του την πείτε και απο πάνω.

evender αν θες τα ζευγαρια του επόμενου γύρου τα βγάζω εγώ έτσι ώστε να μην μπορεί κανένας έξυπνος να πει τίποτα...

και όσον αφορά τον κύριο που απευθύνετε προς τους διαχειριστές και για τα τουρνουα ας κάνει μια βόλτα στο υπόλοιπο φόρουμ...

και συγνώμη που έχουμε να κάνουμε και άλλα πράγματα στο φόρουμ καθημερινα...

 

DeletedUser

Guest
johna μαλλον εκει θα καταληψει το πραγμα ασε να δω σε πρωτη φαση ποσο κραξιμο θα φαω
 

DeletedUser

Guest
αν απευθυνεσαι σε μενα, απο ποτε το να δινεις εισηγήσεις για βελτιωση ειναι κακο??

φυσικα και θα λαβω μερος στο τουρνουα και μακαρι να εχει τεραστια επιτυχια! και μπραβο στο παιδι που προσπαθει να το οργανωσει. και εγω δεν τον εκραξα ποτε. μη λεμε οτι θελουμε.
και επαναλαμβανω, κακο ειναι να μπουν και καποιες εισηγησεις για βελτιωση??
ημαρτον.
και τα περι ντροπης ας τα αφησουμε στη παντα γιατι δεν μιλατε σε παιδακια. λιγο σεβασμο παρακαλω
τελοσπαντων, φαινεται οτι καποιοι περνουν στραβα οτι πουμε...
τελος, εγω δεν αναφερα ποτε και τιποτα για τους διαχειριστες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Βασικά,συμφωνώ απόλυτα με τον Apoelli.Πολύ σωστός(-τερος) τρόπος διεξαγωγής των τουρνουά.


Επίσης,δεν είδα καθόλου να υπάρχει επίθεση σε κανένα ποστ του Apoelli.

Ακόμα είδα να γράφετε ότι καλύτερα να βγάζει διαχειριστής τα ζευγάρια για να μην μπορεί να πει κανείς τίποτα.What?Γιατί να μην μπορεί να πει κανείς τίποτα?

Ηθικό δίδαγμα:Διαχειριστές=αλάνθαστες διάνοιες*


Τέλος,υπάρχει κανόνας για επίθεση παίχτη σε admin,το αντίθετο δεν θα έπρεπε να υπάρχει? χμμμμ


*ειρωνεία.



EDIT:My apologies Evender
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια το θεμα ειναι για το διαγωνισμο μονομαχιων οχι για να μαλωνετε!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά να καθότανε λοιπόν ο Apoelli και ο DENNIS να το οργανώνανε και όποιος άλλος κάνει κριτική.Όταν το διοργανώνουν τα απλά μέλη όλοι φωνές και διαμαρτυρίες όταν όμως έρχεται ο μοντ μούγκο όλοι...
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια σταματηστε το ζαλησατε τον ανθρωπο.δε φτανει που ασχοληθηκε για το τουρνουα και θα παρετε μερος ,παραπονιεστε κι απο πανω.κανεις δεν εχει φιλοτιμο?και τελος να κανω μια ερωτηση

τουρνουα κοσμο 1 ποτε θα γινει?
 
Κορυφή