2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ ΚΟΣΜΟΥ ARIZONA

tsili7

Νέο Μέλος
Καλα μας πλακα μας κανετε?
ολο χωρις αγωνα περναει ο DIOGKO?(χωρις να εχω κατι με το παληκαρι).
αν καποιος περναει χωρις αγωνα στο επομενο τον βαζεις να παιξει για να ειναι δικαιο και κανεις κληρωσει τους αλλους δυο...
τεσπα να χερεστε τα τουρνουα σας στο επομενο παιξτε μονοι σας...
ηδη με το event εχετε κανει απατη.χωρις να χασω μονομαχια (μιας και παιζω με σβωλια0 εχω χασει 2 φορες μονομαχια και ακομα περημενω να μου πειτε τι γινετε...
 

DeletedUser

Guest
παρακαλώ να αναφέρετε τι απάτη έχει γίνει στο τουρνουά. Έτσι για να μάθουμε και εμείς.
 

tsili7

Νέο Μέλος
οπως εγραψα ποιο πανω λεω το εξης
αυτο εγινε στης πρωτες 3 μερες.
εχασα μονομαχια και παρολο που πληρωσα με σβολους δεν επιασε ι δωροδοκια στον αντιπαλο.
εχω στηλει αιτιμα στην υποστηριξη εδω και 10 μερες και περημενω να με ενημερωσετε αν το κοιταξατε....
και οταν εχω 70 νικες και με παει στο 0 ε ναι ειναι απατη.
μιας και απαντησες πες μας και το μεσον του DIOGKO ΠΟΥ περασε τελικο χωρις μονομαχια...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser5848

Guest
φτιαχνεις ενα τουρνουα
και σε εναν ομιλο περνας εναν παιχτη στον τελικο
με εναν αγωνα?
???
για πες μας να καταλαβουμε και εμεις
τι γινεται
εδω περα
 

black.thunder

Μέλος
Αυτό το τουρνουά διοργανώθηκε με αυτόν τον τρόπο. Παρακαλώ σταματήστε να λέτε πράγματα που δεν αληθεύουν. Όλα είναι θέμα τύχης πήραμε άτομο που δεν συμμετείχε καν στο τουρνουά μπορείτε να τους ρωτήσετε για την κλήρωση αν θέλετε. Όταν έρθει η ώρα για το επόμενο τουρνουά και έχετε κάποια καλύτερη ιδέα το συζητάμε.
 

DeletedUser5848

Guest
ψαχνω τους ορους του τουρνουα αλλα δεν βλεπω να λεει κατι τετοιο
μπορειτε να με βοηθησετε λιγο?
 

DeletedUser

Guest
Καταρχήν μην μπερδεύετε τη μια εκδήλωση με την αλλη. Όσον αφορά για το τουρνουά όπως προειπε ο blackthunder οι κληρώσεις εγιναν παρουσία παιχτών. Όποιος επιθυμεί να παρευρεθεί σε μια κλήρωση ας το πει. Όποιος έχει αποδειξεις πως εγινε κάποια παρατυπία ας τις δωσει. Διαφορετικα σταματιστε να προσπαθείτε να διαβάλετε την ομάδα και ότι διοργανώνουμε. Περιμένω λοιπόν αποδειξεις σε τικετ, επίσημα διαφορετικα οποιοδήποτε μήνυμα απο εδώ και πέρα που έχει να κάνει με ψευδη θα διαγράφεται και θα δινονται ποινές.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser5848

Guest
συγνωμη θα μου κανεις διαγραφη επειδη ρωταω αν το βλεπεις λογικο ο ιδιος παιχτης να βρισκεται στον τελικο για 300 σβολους με 1 παιχνιδι σε ολο το τουρνουα?
 

DeletedUser3978

Guest
Το ποιο σωστο θα ηταν αν καποιος παιχτης κληρωθηκε να περασει ετσι καποιο γυρο, να αποκλειόταν απο την/ις επομενη/ες κληρωση/εις.

Ειναι ωραιο να γινοντε τετοια event αλλα καποιοι οπως εγω παραξενευονται με καποια τυχαια γεγονοτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
συγνωμη θα μου κανεις διαγραφη επειδη ρωταω αν το βλεπεις λογικο ο ιδιος παιχτης να βρισκεται στον τελικο για 300 σβολους με 1 παιχνιδι σε ολο το τουρνουα?

Απ τι στιγμή που έχει οριστεί ότι θα βγουν τα ζευγάρια με κλήρωση και έχουν μείνει 3 άτομα ναι είναι λογικό. Ήταν τυχερός και πέρασε 2 φάσης χωρίς μονομαχία. Προσπαθούμε να κάνουμε διαφορετικές εκδηλώσεις σε κάθε κόσμο.

Το ποιο σωστο θα ηταν αν καποιος παιχτης κληρωθηκε να περασει ετσι καποιο γυρο, να αποκλειόταν απο την/ις επομενη/ες κληρωση/εις.
Ειναι ωραιο να γινοντε τετοια event αλλα καποιοι οπως εγω παραξενευονται με καποια τυχαια γεγονοτα.

Δεν νομίζω να είναι σωστό ούτε δίκαιο να αποκλειστεί κάποιος επειδή πέρασε μια φάση με κλήρωση. Τέτοια events θα γίνουν και σε άλλους κόσμους είναι λογικό να παραξενεύονται μερικοί το βλέπουμε σε κάθε εκδήλωση και σε κάθε κόσμο για αυτό προσπαθούμε να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε με διάφορους τρόπους για να είναι όλοι ευχαριστημένοι αν όχι αυτή τη φορά στην επόμενη. Όπως έχουμε πει και σε άλλες φορές αν υπάρχουν ολοκληρωμένες ιδέες είμαστε εδώ να τα ακούσουμε και να δούμε τι μπορεί να γίνει και τι όχι.
 

DeletedUser5084

Guest
Αυτό το τουρνουά διοργανώθηκε με αυτόν τον τρόπο. Παρακαλώ σταματήστε να λέτε πράγματα που δεν αληθεύουν. Όλα είναι θέμα τύχης πήραμε άτομο που δεν συμμετείχε καν στο τουρνουά μπορείτε να τους ρωτήσετε για την κλήρωση αν θέλετε. Όταν έρθει η ώρα για το επόμενο τουρνουά και έχετε κάποια καλύτερη ιδέα το συζητάμε.

Ειχα καλυτερη ιδεα, αλλα δε τη συζητησαμε :p
 

DeletedUser6235

Guest
Το ποιο σωστο θα ηταν αν καποιος παιχτης κληρωθηκε να περασει ετσι καποιο γυρο, να αποκλειόταν απο την/ις επομενη/ες κληρωση/εις.

Ειναι ωραιο να γινοντε τετοια event αλλα καποιοι οπως εγω παραξενευονται με καποια τυχαια γεγονοτα.

Δεν νομίζω να είναι σωστό ούτε δίκαιο να αποκλειστεί κάποιος επειδή πέρασε μια φάση με κλήρωση.

δεν νομίζω να εννοεί να αποκλειστεί γενικά απο το τουρνουά, νομίζω πως θέλει να πει αμα περάσει μια φάσει με κλείρωση, δηλαδή λόγο μονού αριθμού δεν έχει αντίπαλο να αγωνιστεί εναντίον, να μην έχει δικαίωμα να περάσει κάποια εππόμενη φάση με κλείρωση αλλά να είναι υποχρεομένος να κάνει μονομαχίες μέχρι το τέλος.

οπως επήσης είναι αδικία για τον αποκλείσμό των ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ, Rebelos13 που αποκλείστικαν γιατι η διαφορα στα επιπεδα μονομαχίας με αυτους που κλειρώθηκαν ήταν μεγάλη
 

black.thunder

Μέλος
δεν νομίζω να εννοεί να αποκλειστεί γενικά απο το τουρνουά, νομίζω πως θέλει να πει αμα περάσει μια φάσει με κλείρωση, δηλαδή λόγο μονού αριθμού δεν έχει αντίπαλο να αγωνιστεί εναντίον, να μην έχει δικαίωμα να περάσει κάποια εππόμενη φάση με κλείρωση αλλά να είναι υποχρεομένος να κάνει μονομαχίες μέχρι το τέλος.
Ίσως να είχαμε και άλλα θέματα μετά. Όπως π.χ. θα λέγανε μερικοί ότι η κλήρωση ήταν στημένη κ.τ.λ. Στο επόμενο τουρνουά θα κοιτάξουμε να μην έχουμε τέτοια θέματα.

οπως επήσης είναι αδικία για τον αποκλείσμό των ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ, Rebelos13 που αποκλείστικαν γιατι η διαφορα στα επιπεδα μονομαχίας με αυτους που κλειρώθηκαν ήταν μεγάλη
Είχαμε πει πριν ανακοινωθούν τα ζευγάρια ότι θα κάνουμε ότι καλύτερο γίνετε για να μείνουν εκτός τουρνουά όσα λιγότερα άτομα. Ήταν 3 άτομα και με 3 άτομα γκρουπ δεν γίνετε οπότε τους βάλαμε στην επόμενη ομάδα για να συμμετέχουν στο τουρνουά. Απ τι στιγμή που δεν μπορούν να μονομαχήσουν με τα μισά άτομα από το γκρουπ που ανήκουν δυστυχώς δεν γίνετε κάτι άλλο.
 

DeletedUser6235

Guest
δεν διαμαρτηριθηκα, απλά είπα καποια γεγονότα που χαλανε την εμφάνιση του τουρνουα,
δυστυχως υπηρχε πολυ χαμηλη συμμετοχη σε σχεση με αλλα τουρνουα.
 

black.thunder

Μέλος
Ανακοινώθηκαν οι νικητές του τουρνουά. Σύντομα θα γίνει η κλήρωση για τα 3 δώρα και θα δοθούν τα δώρα σε όλους τους νικητές.
 

DeletedUser3978

Guest
Με το καλο και στην επομενη διοργανωση. Μπραβο σε εσενα black.thunder και οποιον αλλο βοηθησε απο την ομαδα δειαχειρισης.

Θελω ακομα να ευχαριστησω και να αφιερωσω την νικη μου στα φιλαρακια Gam, Antistratigo και Big boss.
 

black.thunder

Μέλος
Όλες οι ανταμοιβές και τα δώρα του τουρνουά δώθηκαν. Δεν έχουν λάβει όλοι οι παίκτες αναφορά για την πιο γρήγορη ολοκλήρωση της διαδιακασίας.
Ευχαριστούμε σε όλους για την συμμετοχή ελπίζουμε να διασκεδάσατε.
 
Κορυφή