2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ ΚΟΣΜΟΥ ARIZONA

DeletedUser4530

Guest
Είμαστε έτοιμοι για την κλήρωση. Πρέπει να βρεθούν τουλάχιστον 2 (γίνετε και παραπάνω αν θέλουν και άλλοι) παίχτες για να κάνουμε την κλήρωση. Μέχρι στιγμής δεν έχει δηλώσει κανείς ότι θέλει να συμμετέχει στη κλήρωση.
Όποιος θέλει πρέπει να έχει skype και να το δηλώσει εδώ η μέσα στο παιχνίδι σε μένα (black.thunder)με πμ.

αν δεν βρειτε καποιον αλλον βαλτε εμενα για τον εναν. μονο να μου πειτε ωρα και τα σχετικα.
 

lena78

Νέο Μέλος
Στην ανακοίνωση των ομάδων με δηλώσατε σαν lena78 και φοβάμαι μη με ψάχνει ο αντίπαλος μου.
Στον Αριζόνα είμαι **LenAA**
 

DeletedUser4530

Guest
κληρωθηκα με τον χαρακτηρα ισκιος. ομως ειναι 207 επιπεδο μονομαχια που το συγκεκριμενο γκρουπ ειναι μεχρι 200. εγω ειμαι 167 επιπεδο μονομαχιας.
ας κανουν οι παικτες εναν ελενχο στα ζευγαρια που εχουν κληρωθει.

και μια απορια: σε ορισμενες ομαδες το νουμερο ειναι μονο, οποτε καποιος περισευει μιας και κληρονομαστε σε ζευγαρια. σε αυτη την περιπτωση τι γινεται ο ενας που περισευει; παει απευθειας στον τελικο;! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6235

Guest
τωρα που εχουν βγει τα ζευγη ξεκιναμε αμεσα τις μονομαχιες? η θα μπει καποιο χρονικο οριο για την εναρξη των μονομαχιων? αν κανω τωρα αμεσως μονομαχια στον αντιπαλο θα μετρησει κανονικα?
 

DeletedUser4530

Guest
τωρα που εχουν βγει τα ζευγη ξεκιναμε αμεσα τις μονομαχιες? η θα μπει καποιο χρονικο οριο για την εναρξη των μονομαχιων? αν κανω τωρα αμεσως μονομαχια στον αντιπαλο θα μετρησει κανονικα?

απο το ποστ με τις κληρωσεις κατω κατω:
Σύντομα θα ανακοινωθούν και οι ημερομηνίες για το μέχρι πότε πρέπει να γίνουν οι μονομαχίες. Αν είναι κάποιος παίχτης λυπόθυμος θα πρέπει να ενημερώσει με πμ εδώ στο φόρουμ εμένα η τον παίχτη Game Master Player μεσα στο παιχνίδι για την κατάσταση για να δοθεί παράταση για το ζευγάρι αυτό.
 

DeletedUser6235

Guest
@ xryma

αυτο το ξερω, το διαβασα. το σημειο που αναφερεις μιλαει για όριο μέχρι το οποίο θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί οι μονομαχίες. δεν αναφέρει από πότε ξεκινανε οι μονομαχίες.

αυτο που θελω να μας πουνε ειναι αν με το που βγουν τα ζευγη βαραμε ή πρεπει να περημένουμε καμια ημερομινια έναρξης.
 

DeletedUser4265

Guest
τουρνουα

χθες προσπαθησα να διορθωσω τη συμετοχη μ γιατι εχω ανεβει 6επιπεδα μονομαχιας και πρεπει να μπω σε αλλο γκρουπ αλλα ειναι κλειδωμενο το θεμα
 

DeletedUser5084

Guest
Κυριοι διοργανωτές, θα μπορουσατε να ειστε λιγο πιο σαφεις σχετικα με τις ημερομηνιες διεξαγωγης του τουρνουα?

Αφησατε ανοιχτη την ημ/νια ολοκληρωσης, διχως να διευκρινησετε αν ξεκινησε το τουρνουα!

Ποσο δυσκολο ειναι να πειτε οτι ξεκινησε το τουρνουα... ? οι συμμετεχοντες ψαχνονται μεταξυ τους για το αν θα μετρανε οι μονομαχιες τους.
 

black.thunder

Μέλος
Το τουρνουά έχει ξεκινήσει μπορείτε να δείτε την ανακοίνωση στο άλλο ποστ.
 

DeletedUser5922

Guest
όταν είναι 2 παίκτες από την ίδια πόλη τι γίνεται;;
 

DeletedUser3328

Guest
παιδια μεσα στο διαστημα μιας βδομαδας που βαλατε μπορουμε να κανουμε και παραπανω απο μια μονομαχιες με το παικτη που κληρωθηκαμε ή μονο μια επιθεση και μια αμυνα?
 

black.thunder

Μέλος
όταν είναι 2 παίκτες από την ίδια πόλη τι γίνεται;;

Μπορεί ο ένας να πάει σε κάποια άλλη πόλη για να γίνουν οι μονομαχίες.

παιδια μεσα στο διαστημα μιας βδομαδας που βαλατε μπορουμε να κανουμε και παραπανω απο μια μονομαχιες με το παικτη που κληρωθηκαμε ή μονο μια επιθεση και μια αμυνα?

Αν γίνουν και άλλες μονομαχίες δεν μας πειράζει. Αλλά για το τουρνουά μετράει η 1η άμυνα και η πρώτη επίθεση που κάνατε με τον παίχτη που έχετε κληρωθεί οι υπόλοιπες μονομαχίες θα θεωρούνται άκυρες και δεν μπορούν να αλλάξουν το αποτέλεσμα.
 

DeletedUser4530

Guest
μπλακ θαντερ. εχω αναφερει οτι ο χαρακτηρας που κληρωθηκα ειναι 209 επιπεδα μονομαχιας. το οριο της ομαδας που ανοικω ειναι μεχρι το 200ο. δεν θα επρεπε να γινουν διορθωσεις;!
πως ξεκιναει το τουρνουα οταν υπαρχει εκρεμοτητα τουλαχιστον στην ομαδα την δικη μου;!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
μπλακ θαντερ. εχω αναφερει οτι ο χαρακτηρας που κληρωθηκα ειναι 209 επιπεδα μονομαχιας. το οριο της ομαδας που ανοικω ειναι μεχρι το 200ο. δεν θα επρεπε να γινουν διορθωσεις;!
πως ξεκιναει το τουρνουα οταν υπαρχει εκρεμοτητα τουλαχιστον στην ομαδα την δικη μου;!

Αν δεν ενημέρωσε ο παίχτης δεν είναι δικό μου το λάθος. Τώρα που άρχισε το τουρνουά δεν γίνετε να κάνουμε αλλαγές.
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
αλλος λαθευει η αμελει κι αλλος την πληρωνει... οκ!

κοιτα ο παικτης ειναι 88 λβλ και εσυ 97.
Τα παραπανω λεβελ μονομαχιας που πηρε(ισως να τα πηρε και σε λιγες μερες) δεν πιστευω οτι μπορουν να παιξουν ρολο.Σιγουρα λαθος του που δεν το δηλωσε αλλα τωρα δε μπορει να γινει κατι αλλο.Στο αλλο γκρουπ αν πηγαινε θα αντιμετωπισζε ατομα που ειναι 120-130 λβλ,οποτε θα ηταν αδικο πιστευω.
Καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες.
 

DeletedUser3328

Guest
ενισχυσεις επιτρεπονται στις μονομαχιες?
 
Κορυφή