2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ ΚΟΣΜΟΥ ARIZONA

DeletedUser3328

Guest
- Όνομα παίχτη: NIKOSAEN
- Χαρακτήρας: μονομαχος
- Επίπεδο: 115
- Επίπεδο Μονομαχίας: 280

ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
 

DeletedUser6920

Guest
- Όνομα παίχτη: Amalia93
- Χαρακτήρας: Μονομάχος
- Επίπεδο: 81
- Επίπεδο Μονομαχίας: 144
διορθωστε και το δικο μου
 

DeletedUser3328

Guest
- Όνομα παίχτη: NIKOSAEN
- Χαρακτήρας: μονομαχος
- Επίπεδο: 116
- Επίπεδο Μονομαχίας: 281
ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΠΑΛΙ
 

DeletedUser7110

Guest
- Όνομα παίχτη: DoURememberMe?
- Χαρακτήρας: Μονομάχος
- Επίπεδο: 54
- Επίπεδο Μονομαχίας: 83

(αν και μεχρι την ημερομηνια εγγραφης δεν ειχα ξεπερασει τα 3 λεβελ)
 

DeletedUser5922

Guest
Ρε παιδιά πότε θα ανακοινωθούν τα ζευγάρια; :hh :w
 

DeletedUser3328

Guest
- Όνομα παίχτη: NIKOSAEN
- Χαρακτήρας: μονομαχος
- Επίπεδο: 116
- Επίπεδο Μονομαχίας: 282
ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΠΑΛΙ
 

DeletedUser6960

Guest
Ρε παιδιά κάθε 3 λεβελ το αλλάζουν όχι κάθε φορά διαβάστε τους κανόνες !

Επίσης περιμένουμε από την Παρασκευή είχατε πει 2 μέρες και κοντεύουν 7 !
 

sos.ta

Νέο Μέλος
Νομίζω πως από τη στιγμή που έχει περάσει η ημερομηνία λήξης συμμετοχών δεν χρειάζεται να δηλώνουμε την αλλαγή επιπέδου.. κάνω λάθος?

Όσοι παίχτες εγγραφούν στο διαγωνισμό και μέχρι την λήξη των συμμετοχών έχουν ανέβει τουλάχιστον 3 επίπεδα θα πρέπει να κάνουν επεξεργασία στο αρχικό τους ποστ και να διορθώσουν το επίπεδο μονομαχίας τους.
 

DeletedUser

Guest
μεχρι να ανακοινωσουν τα ζευγαρια αλλοι θα εχουν αλλαξει επιπεδα πειτε σε καμια 2-3 βδομαδες οχι 1-2 μερες
 

DeletedUser5922

Guest
Ρε παιδιά πότε θα ανακοινωθούν τα ζευγάρια;;;Το ξέρω ότι γίνεται χαμός άλλα νομίζω διάβασα κάπου 1-2 μέρες και έχει περάσει 1 βδομάδα! :w
 

DeletedUser

Guest
Θελουμε να σας ενημερώσουμε πως η ανακοίνωση των ζευγαριων καθυστερεί λογω κάποιων δυσκολιών στον καθορισμό των ομάδων. Υπάρχει περιπτωση ορισμένες ομάδες να καταργηθούν και ορισμένες να ενωθούν με άλλες. Ζητάμε συγνώμη για την καθυστέρηση και την κατανόηση σας καθώς προσπαθούμε να βρούμε μια λύση για να συμμετάσχουν οσοι περισσότεροι παίχτες γίνεται
 

lena78

Νέο Μέλος
Τελικά πρέπει να διορθώσουμε το επίπεδο αφότου έληξε η προθεσμία για τη δήλωση συμμετοχών?
Ακόμη δεν κατάλαβα....
Αν πρέπει πάντως, διορθώστε και το δικό μου.

-Όνομα παίχτη: **LenAA**
-Χαρακτήρας: Μονομάχος
-Επίπεδο: 132
-Επίπεδο μονομαχίας: 226
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser5715

Guest
4 επιπεδα

- Όνομα παίχτη: john411
- Χαρακτήρας: τυχοδιωκτης
- Επίπεδο: 137
- Επίπεδο Μονομαχίας: 334
σε λιγο μπορει να ξαναστειλω παλι:lf:D
 

Captain Blake

Νέο Μέλος
και εγώ άλλαξα +3 επίπεδα...

-Όνομα παίχτη: Captain Blake
-Χαρακτήρας: Στρατιωτης
-Επίπεδο: 135
-Επίπεδο μονομαχίας: 260
 

black.thunder

Μέλος
Έχουν ανακοινωθεί οι ομάδες. Έγινε ανακατανομή των επιπέδων στις ομάδες. Οι πρώτες ομάδες (ΟΜΑΔΑ 1 και ΟΜΑΔΑ 2) δεν θα λάβουν μέρος στο τουρνουά επειδή σε αυτά τα επίπεδα η συμμετοχή ήταν μικρή. Παρόλα αυτά εμείς θα σας ανταμείψουμε με ένα αναμνηστικό δώρο και ελπίζουμε να σας δούμε στο επόμενο τουρνουά.

Από της υπόλοιπες ομάδες αν βλέπετε ότι δεν μπορείτε να μονομαχήσετε με κάποιους παίχτες παρακαλώ ενημερώστε με, με ένα πμ εδώ στο φόρουμ η μέσα στο παιχνίδι.

Όποιος παίχτης θέλει να συμμετέχει στην κλήρωση που θα γίνει για τα ζευγάρια πρέπει να με ενημερώσει και να έχει skype.
 

DeletedUser4530

Guest
ποτε ξεκινανε οι μονομαχιες και ποτε σταματανε;
θα κανουμε μια αμυνα και μια επιθεση με καθε αντιπαλλο παικτη της ιδιας ομαδας; (για αποφυγη παρεξηγησεων).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
ποτε ξεκινανε οι μονομαχιες και ποτε σταματανε;
θα κανουμε μια αμυνα και μια επιθεση με καθε αντιπαλλο παικτη της ιδιας ομαδας; (για αποφυγη παρεξηγησεων).

1) Θα βγει ανακοίνωση για το πότε πρέπει να γίνονται οι μονομαχίες αφού γίνει η κλήρωση και βγουν τα ζευγάρια.
2) Θα κάνετε 1 επίθεση και μια άμυνα με τον παίχτη που θα κληρωθείτε.
 

black.thunder

Μέλος
Πότε θα γίνει η κλήρωση;;

Είμαστε έτοιμοι για την κλήρωση. Πρέπει να βρεθούν τουλάχιστον 2 (γίνετε και παραπάνω αν θέλουν και άλλοι) παίχτες για να κάνουμε την κλήρωση. Μέχρι στιγμής δεν έχει δηλώσει κανείς ότι θέλει να συμμετέχει στη κλήρωση.
Όποιος θέλει πρέπει να έχει skype και να το δηλώσει εδώ η μέσα στο παιχνίδι σε μένα (black.thunder)με πμ.
 
Κορυφή