1 συμπαίκτης για τον Anser στον κοσμο 5

  • Δημιουργός θέματος k0nstantin0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ο παίκτης Anser αναζητεί συμπαίκτη για τον λογαριασμό του στον Κόσμο 5
Όποιος θέλει να γίνει συμπαίκτης του πρέπει να πληρεί τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1. Να μην παίζει στον κόσμο 5 με άλλο λογαριασμό
2. Να μπορεί να μπαίνει στο λογαριασμό βραδινές ώρες
3. Να μην μιλάει με τρίτους για ό,τι βλέπει στο τηλεγραφείο
4. Να ξέρει την τακτική του τυχοδιώκτη κατάταξης (αν όχι θα του την μάθει ο Anser)

Όποιος πληρεί τις προϋποθέσεις αυτές λοιπόν και πάνω από όλα θέλει να γίνει συμπαίκτης του Anser ας στείλει το μήνυμα του στο anserftw@windowslive.com που θα περιέχει μέσα:

1. Όνομα
2. Ώρες που "κάθετε" στον η/υ
3. Να πει ένα ναι ή ένα όχι στον Anser, ανάλογα με το αν ξέρει από τυχοδιώκτες

Και πριν αρχίσετε το πρήξιμο δείτε αυτό

υ.γ. ακόμα δε κατάλαβα πως με έπεισε να το κάνω
 

DeletedUser

Guest
ο παίκτης anser αναζητεί συμπαίκτη για τον λογαριασμό του στον κόσμο 5
όποιος θέλει να γίνει συμπαίκτης του πρέπει να πληρεί τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1. να μην παίζει στον κόσμο 5 με άλλο λογαριασμό
2. να μπορεί να μπαίνει στο λογαριασμό βραδινές ώρες
3. να μην μιλάει με τρίτους για ό,τι βλέπει στο τηλεγραφείο
4. να ξέρει την τακτική του τυχοδιώκτη κατάταξης (αν όχι θα του την μάθει ο anser)

όποιος πληρεί τις προϋποθέσεις αυτές λοιπόν και πάνω από όλα θέλει να γίνει συμπαίκτης του anser ας στείλει το μήνυμα του στο anserftw@windowslive.com που θα περιέχει μέσα:

1. όνομα
2. ώρες που "κάθετε" στον η/υ
3. να πει ένα ναι ή ένα όχι στον anser, ανάλογα με το αν ξέρει από τυχοδιώκτες

και πριν αρχίσετε το πρήξιμο δείτε αυτό

υ.γ. ακόμα δε κατάλαβα πως με έπεισε να το κάνω

εγω παιδα,εχω ολα τα κομφορ...συμπαικτη anser,στασου...μυγδαλααααααα.....
 

DeletedUser3436

Guest
ναι ξερω και θελει και λεφτα ε?σωστα?
 

melenmaria

Μέλος
ποιος ειναι ο Anser, άρρωστος ειναι ο παιχτης του και θελει 24ωρη παρακολουθηση? αν θελει παντως εγω διαγραφω το λογαριασμο μου και πληρώνω και όλο το πρίμιουμ. και στα άλλα παιχνιδια αν παιζει. και θα παιζω οταν ο παιχτης κοιμαται. δεν μπορώ άλλα. αν θελει πειτε του να το συζητησουμε

και γιατι θελει να μαθει τα μυστικά μου, καποιος νομιζω τον εβαλε ω παλουκι!
 

DeletedUser

Guest
ποιος ειναι ο Anser, άρρωστος ειναι ο παιχτης του και θελει 24ωρη παρακολουθηση? αν θελει παντως εγω διαγραφω το λογαριασμο μου και πληρώνω και όλο το πρίμιουμ. και στα άλλα παιχνιδια αν παιζει. και θα παιζω οταν ο παιχτης κοιμαται. δεν μπορώ άλλα. αν θελει πειτε του να το συζητησουμε

Φανταστικη επιλογη συμπαιχτρια selenmaria...

οσο και να το ηθελες δεν τον εβαλα εγω,αλλα με ρωτησε τι σημαινει το ΜΠΑΡΟΥΤ...και τοτε καταλαβα τι σημαινει,ειπε θα σε ρωτησει...καλη διασκεδαση...
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν έχουμε και λέμε.
  • 1. Καλώς ήρθα πάλι στο φόρουμ :D
  • 2. Θέλω να ευχαριστήσω τον k0nstantin0 που μου έκανε το θέμα
  • 3. Παιδιά προσπαθώ σε αυτόν τον κόσμο να παίξω για κατάταξη, αν δεν το έχετε καταλάβει, γι' αυτό ο παίκτης μου δεν πρέπει να κάθετε ούτε στιγμή.
  • 4. Το Premium δεν θα ήταν αναγκαίο να πληρωθεί 50/50 αλλά κατά ποσοστό 99% θα το ήθελα.
 

DeletedUser

Guest
ο φοξ αμα θες πληρωνει και ολο το premium μονο που δεν ξερει απο west ο καιμενος
 

DeletedUser3436

Guest
συμφωνω!!!ε καλα ουτε και εγω ξερω καλα αλλα οχι και να μου λεει οτι δεν ξερω στοιχειωδει πραγματα επειδη δεν τα ξερει αυτος!!
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά ακόμα να βρεθεί συμπαίκτης. Όποιος θέλει ας στείλει στον 3, εδώ ή και στο msn μήνυμα! Γρήγορα παρακαλώ :eek::)
 
Κορυφή