το παιχνίδι είναι στυμμένο

  • Δημιουργός θέματος grgiannis
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Το παιχνίδι δε παίζετε επι ίσους όρους. Κάποιοι από μια παρέα που έχουν πρόσβαση στο προγραματισμό του παιχνιδιού, μπαίνουν στους λογαριασμούς τον αντιπάλων, τους κατασκοπεύουν, τους αλάζουν κωδικούς και τους πουλάνε τα αποθέματα. Έχουμε πάρει χαμπάρι ότι κάποιοι που είναι και Forum Global Moderator και δε ξέρω και ποιός άλλος μπορούν να τα κάνουν όλα αυτά. Αυτό το κατάλαβα μετά που κάποια μέλη από τη πόλη έπαθαν όλα τα παραπάνω. Κάποιος υποτήθετε χάκερ μπήκε για πλάκα. Στη πραγματικότητα ήταν κάποιοι από τη παρέα τους. Μόνο αυτή έχουν πρόσβαση να τα κάνουν αυτά. Θα τα γράψω όλα στο φόρουμ και επειδή έχω πληρώσει και premium θα κάνω καταγγελία. Σας στέλνω και την αλληλογραφία που είχα με έναν από αυτούς.

BlackMamba Σήμερα η ώρα 5:29 ΜΜ
νομιζεις οτι κανεις καλη κατασκοπια φιλε;Ασε εμενα να σου πω τι λετε στο φορυμ σας για μας...Και να κανω και μια επισκεψη αν θες...
για δες..

BlackMamba Σήμερα η ώρα 5:31 ΜΜ
Α και φιλε πες στους δικους σου να γραφουν ελληνικα και οχι greeklish δεν μπορω να βγαινουν τα ματια μου ρε...

grgiannis Σήμερα η ώρα 6:32 ΜΜ
εταίρος συνομιλίας BlackMamba
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ο διάλογός μου με το mexicoalex

MARIA PENTAGIWTISA Σήμερα η ώρα 12:37 ΠΜ
ela dhmarxe o mexico eimai bhka apo to logariasmo ths adelfhs mou xtes to brady bhka kanonika sto logariasmo mou alla shmera to prwi enw htan apo8hkeumena ta stoixeia mou mou ta zhthse 3ana . ebala username mexisoalex kai password 786351 alla mou ebgaze akuro kwdiko. to dokimasa polles fores kai mesa apo to e-mail pou mou eixan steilei otan prwtofrafthka alla tipota . phra na milhsw me to kentro uposthri3hs alla 8elei kwdiko kai den ginatai. deb 3erw ti na kanw sou exw dwsei ta stoixeia mou des kai esu an sou bgazei to idio problhma kai perimenw nea sou.

o apelpismenos mexicoalex

grgiannis Σήμερα η ώρα 12:43 ΠΜ
καποιος χακερ εμπενε και αλαζε τους κωδικους. αλλαξε και του night stalkers, και του giomen. τους πούλησε και κάτι αντικείμενα. ψαξε το ρε καποιος τρόπος θα υπάρχει. πως τον βρηκαν οι άλλοι;

MARIA PENTAGIWTISA Σήμερα η ώρα 12:57 ΠΜ
TI NA SE PW MIPWS MPOROUN NA ME VOITHISOYN?NA MOU POYN DLD PWS TON VRIKAN TO DIKO TOUS?

grgiannis Σήμερα η ώρα 1:00 ΠΜ
Ναι αλλα τωρα θα κοιμούνται. δε μπορουν να στο στειλουν με email;

grgiannis Σήμερα η ώρα 1:13 ΠΜ
Pata diagrafei cookie syndeshs. meta pata alagh kwdikou, grapse username kai to email sou na sou steiloun to neo kwdiko.

MARIA PENTAGIWTISA Σήμερα η ώρα 1:13 ΠΜ
ok to e-mail mou einai ---------------
perimenw nea sas kalhnuxta dhmarxe.

MARIA PENTAGIWTISA Σήμερα η ώρα 3:38 ΜΜ
ELA DIMARXE DEN PIRA KANENA MAIL APO TOUS DIKOUS MAS AKOMA.an den mporesw na mpw o logariasmos mou tha meinei etsi opote kalitera na me diiwxete min epivarinw tin anaptixi tis polis.apla steilte kanena mnm kai peite m ti na kanw

grgiannis Σήμερα η ώρα 3:56 ΜΜ
ksanaprospathise. katalaves ti sou eipa na kaneis? oi alloi ta kataferan. pata ekei allagh kwdikou mexri na erthei to email.
 

DeletedUser

Guest
Ο διάλογός μου με τον υποτιθέμενο χάκερ που είχε μπεί στο λογαριασμό του night stalke

Night Stalkers Στις 18/03/2009 η ώρα 10:34 ΜΜ
Ρε συ ο Night Rider δεν εχει βαλει πραμα

grgiannis Στις 18/03/2009 η ώρα 10:35 ΜΜ
Καλά με δουλεύεις;; Εσύ δε τον διαχειρίζεσαι;

Night Stalkers Στις 18/03/2009 η ώρα 10:47 ΜΜ
Εχεις δικιο το ξεχασα

grgiannis Στις 18/03/2009 η ώρα 10:51 ΜΜ
Καλά πού είσαι; Ρίξε κανα κτίσιμο τώρα. Είδες ο ράφτης με τις προσευχές τι ωραία πράγματα μας έδωσε;

<<Από εδώ μπένει ο κανονικός night stalkers>>

Night Stalkers Στις 18/03/2009 η ώρα 11:37 ΜΜ
kala re milas me ton eauto sou???

grgiannis Στις 18/03/2009 η ώρα 11:39 ΜΜ
Με τους πόντους κατασκευής που έχεις, θα κάνουμε τσάκα τσάκα τον οπλοποιό. Άντε... βουρ. Και μη ξεχνάς προσευχή πρώτα.

Night Stalkers Στις 18/03/2009 η ώρα 11:42 ΜΜ
ti egine?? me poion ekanes auti tin omilia??

grgiannis Στις 18/03/2009 η ώρα 11:48 ΜΜ
Έλα κοφτη πλάκα. Καμιά μονομαχία σήμερα;

Night Stalkers Στις 18/03/2009 η ώρα 11:51 ΜΜ
Night Stalkers
Εχεις δικιο το ξεχασα
grgiannis
Καλά με δουλεύεις;; Εσύ δε τον διαχειρίζεσαι;
Night Stalkers
Ρε συ ο Night Rider δεν εχει βαλει πραμα


auta de ta eipa egw. kai kapoios allakse to kodiko mou. esu to ekanes i allos??

grgiannis Στις 18/03/2009 η ώρα 11:54 ΜΜ
Όχι. Η αλήθεια είναι οτι κάποια στιγμή προσπαθούσα να μπώ και μου έλεγε λάθος κωδικός. Τον είχες πεί και σε κανέναν άλλο?

Night Stalkers Στις 19/03/2009 η ώρα 12:00 ΠΜ
oxi alla ton allaksa twra. o malakas mou agorase alogo mustang gamw!!!!

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 12:05 ΠΜ
Και ποιός μπήκε ρε γμτ; Εγώ δεν πήρα τίποτα πάντως. Μόνο για δουλειά και κτίσιμο το πρωί. Μετά τον έβαλα για ύπνο.

Night Stalkers Στις 19/03/2009 η ώρα 12:10 ΠΜ
de peirazei allaksa ton kwdiko.

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 12:15 ΠΜ
Τέλος πάντων. Εγώ έβαλα το δικό μου για κτίσιμο οπλοποιό και πάω για ύπνο. Άντε καληνύχτα.

Night Stalkers Στις 19/03/2009 η ώρα 12:37 ΠΜ
Λοιπον επειδει ειμαι καλος ανθρωπος θα σταματησω αν και τον ξανα αλαξα τον κωδικο πες του να τον αλαξει σορυ α δεν σου μιλαω εγω ο φιλος σου καποιος που δεν ξερεις σορυ πες του φιλου σου.Ενας καλος Hacker ειναι ικανος για τα παντα.

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 12:39 ΠΜ
Και τι έχει να κερδίσει ένας χάκερ από δώ; αν θέλεις να κάνεις πλάκα μπές στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
πραγματικα καποιοι που εχουν προσβαση στους codes του παιχνιδιου μπορουν να το κανουν αυτο προς οφελος του...ειμαι κ εγω προγραματιστης και ξερω...αν το κανουν αυτο ειναι ντροπη τους.!!!!!κανονικα οι προγραματιστες του παιχνιδιου δεν θα επρεπε να εχουν λογαριασμο στο game ετσι ωστε να μην υπαρχουν οφελει προς αυτους...!!!αυτο ειναι κατι που δεν εχει εφαρμοστει ομως...δεν το λεω προσωπικα για καποιον αλλα ειναι ντροπη οποιος/οι το κανουν αυτο:mad:
 

DeletedUser

Guest
ο διάλογος μου με τον υποτιθέμενο χάκερ

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 8:00 ΠΜ
Μπηκα απο αλλο παιχτη μηπως για να ζητησω συγνωμη εχεις καποιον εχθρο που να χριαζετε λιγια παριποιηση αν θες πες μου και εγω θα προσπαθησω.

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 10:30 ΠΜ
kai pios eisai sy?

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 1:42 ΜΜ
δεν εχω παιχτη απλα μπαινω σε αλλους παιχτες.αλλα λεω αν εχεις καποιον να μπω στο πιαχτη του οπως μπηκα και στου φιλου και να τον διαλησω

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 2:45 ΜΜ
ase mas na paiksoume to paixnidi mas. Mh mas to xalas. Arga h grigora tha se katalavoun. An theleis ela ki esy. An mpikes kai ston giomen, sou lew einai anipsios mou. Vasika symaxoi mou einai:
Raven Town
Rock
SILENT HILL
West Warriors
San venganza

exthroi mou einai:
Dead Man Fortress
Dead Man Town
Playboy City
Sex and the City
TEXAS CITY

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 3:09 ΜΜ
ok μιας και αυτος ο παιχτης δεν αλαξε κωδικο θα παιξω με αυτον αρα απο δω και περα δεν πειραζω ξανα κανενα σε πια πολη να μπω

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 3:14 ΜΜ
ekei pou eisai einai symaxoi mas. Tha sou steilw prosklish na ertheis sto xandaka ama einai.

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 3:18 ΜΜ
Μου ομως οτι πρεπει να περιμενω 3 ωρες και μετα να μπω

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 3:21 ΜΜ
De peirazei. Valton na kanei kamia douleia kai meta ela.

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 4:09 ΜΜ
de mou les twra? pws to kaneis afto? mporei na fanei poly xrisimo. na kaneis kataskopia se alles polhs.

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 7:05 ΜΜ
ελα ρε ηρθα στην πολη αυτος που τον επαιζε τον εχει κανει λιγο τον παιχτη σκατα να το πω τωρα γιαυτο στην αρχη μεχρι να μπορεσω να τον συνεφερω θα βαζω οσα μπορω γιατι ειμαι και λιγο επιπεδο

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 9:09 ΜΜ
Δε μου λες; Ξερω ένα παίκτη που είναι εγκατελημένος και είναι μεγαλύτερο επίπεδο. Θέλεις να σου πω ποιός είναι; Το λογαριασμό μας στη τράπεζα μπορείς να τον γεμίσεις;

Mindfreak Στις 19/03/2009 η ώρα 10:18 ΜΜ
θα το ψαξω κανα δυο μερες και μετα θα δω αλλα πες ποιος ειναι τωρα

grgiannis Στις 19/03/2009 η ώρα 10:20 ΜΜ
anastoge... einai kalo level. den eimai sigouros alla prepei na einai anenergos.
 

DeletedUser

Guest
Και μετά έρχετε ο BlackMamba

BlackMamba Σήμερα η ώρα 5:29 ΜΜ
νομιζεις οτι κανεις καλη κατασκοπια φιλε;Ασε εμενα να σου πω τι λετε στο φορυμ σας για μας...Και να κανω και μια επισκεψη αν θες...
για δες..

BlackMamba Σήμερα η ώρα 5:31 ΜΜ
Α και φιλε πες στους δικους σου να γραφουν ελληνικα και οχι greeklish δεν μπορω να βγαινουν τα ματια μου ρε...

grgiannis Σήμερα η ώρα 6:29 ΜΜ
Να σου πω κάτι. το παιχνίδι δε παίζετε επι ίσης όρους. Κάποιοι από τη παρέα σας που έχουν πρόσβαση στο προγραματισμό του παιχνιδιού, μπαίνουν στους λογαριασμούς τον αντιπάλων, τους κατασκοπεύουν, τους αλάζουν κωδικούς και τους πουλάνε τα αποθέματα. Έχουμε πάρει χαμπάρι ότι ο ripper που είναι και Forum Global Moderator και δε ξέρω και ποιός άλλος μπορούν να τα κάνουν όλα αυτά. Θα τα γράψω όλα στο φόρουμ και επειδή έχω πληρώσει και premium θα κάνω καταγγελία. Τώρα τα καταλαβαίνεις τα Ελληνικά μου;
 

DeletedUser

Guest
οτι ναναι!!! μακαρι να βγαλετε ακρη.. αν και θα φαει lock το θεμα:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Συμπέρασμα

δεν αξίζει να πληρώνετε πρεμιουμ από τη στιγμή που μπορεί να μπαίνει ο καθένας (χάκερ ή διαχειριστής) και να σου χαλάει το παιχνίδι προς όφελός του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή