το μυστικό στην αποστολή του lvl67

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser184

Guest
Απο οτι φαίνετε στον αγγλικό το μυστικό είναι ένα κλείδι..Υπάρχει ένας παίχτης στο αγγλικό που τέλιωσε και τις αποστολές του lvl67 και του lvl75...Είπε ότι άλλαξε ικανότητες $200,000...Το ενα το κλειδί το παίρνουμε απο το lvl67 και το άλλο απο το lvl75

Όριστε το inventory του για να τα δείτε...
http://www.weststats.com/Inventory/588e22eb1071f6e36103ba8efbdd0662/
 

DeletedUser

Guest
Έχει δύο κλειδιά Νο 1.
Άρα το κλειδί αυτό το παίρνουμε προφανώς και από αλλού, όχι μόνο από την αποστολή του lvl 67. Ίσως σαν drop από κάποια εργασία.
 

DeletedUser184

Guest
Αυτο είπε...Έχεις δικαιο θα τον ρωτήσω...
Btw that isn't to key 1's its key 1 & key 2
 

DeletedUser

Guest
κι όμως, έχει δύο κλειδιά νο1 και ένα κλειδί νο2
 

DeletedUser184

Guest
το ενα νο.1 και το ν.2 λογικά θα τα πήρε απο τις αποστολές...όσο για το άλλο του έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση του...είναι μονομάχος ο παίχτης αυτός..
 

DeletedUser

Guest
το ενα νο.1 και το ν.2 λογικά θα τα πήρε απο τις αποστολές...όσο για το άλλο του έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση του...είναι μονομάχος ο παίχτης αυτός..



απ' ότι είδα στα αποθέματά του δεν είναι μονομάχος γιατί έχει καπέλο του τυχοδιόκτη και μαστίγιο που το δίνει από αποστολές του τυχοδιόκτη. εκτος κι αν τα βγήκαν ντροπ από δουλειές με τύχη.:p:D;)
 

DeletedUser

Guest
απ' ότι είδα στα αποθέματά του δεν είναι μονομάχος γιατί έχει καπέλο του τυχοδιόκτη και μαστίγιο που το δίνει από αποστολές του τυχοδιόκτη. εκτος κι αν τα βγήκαν ντροπ από δουλειές με τύχη.:p:d;)

ε αυτο θα ειναι μονομαχος αλλα θα εχει αντηκιμενα τυχα και απλα δεν θα τα πουλαει ουτε θα τα φοραει
 

DeletedUser

Guest
ε αυτο θα ειναι μονομαχος αλλα θα εχει αντηκιμενα τυχα και απλα δεν θα τα πουλαει ουτε θα τα φοραει

αυτο δεν ειπε?οσο για τα κλειδια,πιστευω οτι θα αργησουμε να μαθουμε που και πως χρησιμευουν ολα.
 

DeletedUser

Guest
αυτο δεν ειπε?

ε ναι και απλα συμφωνησα

α ναι και casavir μην πεις ελεος εχω δει πολλους να συμφωνουν με τον ιδιο τροπο ακομα και εσενα

α ναι δεν καταταλα ακομα τι καταφερε να κανεις με τα κλειδια??
 

DeletedUser1514

Guest
ειναι σιγουρα τυχοδιωκτης...
δεν θα χε βρει ολα του τυχοδιωκτη.
καπελο,μαστιγιο,ζακετα,περιδεραιο.
τα χει βρει κανεις αλλος ολα αυτα:confused:
 

DeletedUser184

Guest
μπορεί η υπογραφή που έβαλε να είναι απο άλλο κόσμο..
 

DeletedUser184

Guest
Hello..I want to ask you something...You have the No.1 key two times..The one you get it from a quest,the second???Is it from a job??

I only have 1 key 1 and 1 key 2
 

DeletedUser

Guest
Μερικές φορές το weststats δεν εμφανίζει σωστά τα αποθέματα...
Μου έχει συμβεί κι εμένα αυτό μερικές φορές...
Με ένα refresh διορθώνεται...
 

DeletedUser

Guest
Hello..I want to ask you something...You have the No.1 key two times..The one you get it from a quest,the second???Is it from a job??

I only have 1 key 1 and 1 key 2

Μην ξεχάσεις να τον ρωτήσεις και κάθε πότε πηγαίνει για πιπί του!
ΗΜΑΡΤΟΝ! Με τι κάθεστε κι ασχολείστε πια?
Το φόρουμ έχει γίνει χειρότερο κι από τις εκπομπές της Λαμπίρη στο STAR!!!

ΥΓ: Casa, μπορέις να συμφωνήσεις ΚΑΙ μαζί μου, αν θέλεις!
 

DeletedUser184

Guest
Το πρόβλημα σου εσένα πιο είναι???Το φόρουμ γίνετε και χειρότερο γιατι κάποιοι σπαμμάρουν συνέχεια,γράφουν άσκοπα πόστ και τέτια..Αν έχεις πρόβλημα πολύ απλά μην τα διαβάζεις....Ολοι εκτος απο εσένα μπορέι να θέλουν να μάθουν τι είναι το μυστικό..Αν το έλεγες εσυ όπως δεν θα σου έγραφε κανέις έτσι....Off-topic είναι αρα μπορώ να γράψω ότι θέλω και να ασχολήθω με ότι θέλω....
 

DeletedUser

Guest
Το πρόβλημα σου εσένα πιο είναι???Το φόρουμ γίνετε και χειρότερο γιατι κάποιοι σπαμμάρουν συνέχεια,γράφουν άσκοπα πόστ και τέτια..Αν έχεις πρόβλημα πολύ απλά μην τα διαβάζεις....Ολοι εκτος απο εσένα μπορέι να θέλουν να μάθουν τι είναι το μυστικό..Αν το έλεγες εσυ όπως δεν θα σου έγραφε κανέις έτσι....Off-topic είναι αρα μπορώ να γράψω ότι θέλω και να ασχολήθω με ότι θέλω....

καλα σου λεει Off-topic ειναι
 

DeletedUser

Guest
lvl???

ρε παιδια τι επιπεδο ειναι ο τυπος
ειναι ο μονος που εχει τερματισει και τις 2 αποστολες???
 

DeletedUser

Guest
που τον εχο δει ειναι καπου στα 90 λβλ :p και το πιο πι8ανον να ειναι ο μονος που τις τελειοσε ναι :D
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ποιος ξερει τι γινετε με τη αποστολη επιδρομη- η ταφη lvl 67 ποτε την δινει καποια συγκεκριμενη ημερα μηπως?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή