τεταρτο επιπεδο λοταριας

LeBron23

Μέλος
μαζευεις 4-5 μερες τους ποντους για να χτυπησεις την λοταρια τεταρτου επιπεδου και σου τυχαινει φιλτρο ληθης και το σεντουκι που δεν κοστιζει τιποτα,γιατι;
γιατι να υπαρχει σε αυτο το επιπεδο,αν θεωρειται τοσο δυνατο για πιο κατω επιπεδα βγαλτε το τελειως.Μονο εκνευρισμο φερνει,κανεις δεν χαιρεται οταν του τυγχαινει,στειλτε αιτηση στην εταιρια να το βγαλει,ειναι κοροιδια.
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
μαζευεις 4-5 μερες τους ποντους για να χτυπησεις την λοταρια τεταρτου επιπεδου και σου τυχαινει φιλτρο ληθης και το σεντουκι που δεν κοστιζει τιποτα,γιατι;
γιατι να υπαρχει σε αυτο το επιπεδο,αν θεωρειται τοσο δυνατο για πιο κατω επιπεδα βγαλτε το τελειως.Μονο εκνευρισμο φερνει,κανεις δεν χαιρεται οταν του τυγχαινει,στειλτε αιτηση στην εταιρια να το βγαλει,ειναι κοροιδια.
Ήρεμα το λέει.
 

HorrheAssasino

Μέλος
μαζευεις 4-5 μερες τους ποντους για να χτυπησεις την λοταρια τεταρτου επιπεδου και σου τυχαινει φιλτρο ληθης και το σεντουκι που δεν κοστιζει τιποτα,γιατι;
γιατι να υπαρχει σε αυτο το επιπεδο,αν θεωρειται τοσο δυνατο για πιο κατω επιπεδα βγαλτε το τελειως.Μονο εκνευρισμο φερνει,κανεις δεν χαιρεται οταν του τυγχαινει,στειλτε αιτηση στην εταιρια να το βγαλει,ειναι κοροιδια.


γενικα υπαρχει ενα θεμα με τις ανταμοιβες οχι μονο στο 4ο αλλα σε ολα. ειναι αστειο ομως το γεγονος οτι κυριως εχουν βαλει τοσο αστειες ανταμοιβες στο 3ο και στο 4ο.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Το να βαράς 4η επιλογή είναι σπατάλη, αλλά θα συμφωνήσω οι ανταμοιβές 2ο,3η και 4ο είναι κοροϊδία, βάζουν θήκες πού και να πάρουμε κάτι από αυτές τις θήκες θα πάνε στον έμπορο, εγώ παράδειγμα χθες ένιωσα την ποίο μεγάλη κλεψιά αφού πάτησα και έχτισα την 3η επιλογή, μου έδωσε Πρεμιουμ θήκη εποχής και η θήκη μου έδωσε την μπαντανα της Νανας που είναι 250 δολλάρια, δεν έχω νιώσει ποίο μεγαλύτερη κλεψιά και έτσι θήκες θα πρέπει να απαγορεύετε να υπάρχουν σε 3ο η και 4ο, υπάρχουν πολλά άλλα πράγματα που μπορεί να βάλει η εταιρία σαν ανταμοιβές και να βγάλει τις άχρηστες θήκες και φίλτρα, ας βάλει παραπάνω φίλτρα εμπειρίας αφού θα ανεβάσουν τα επίπεδα, ας βάλουν κάτι καινούργιο σαν άβαταρ και αν έχεις το άβαταρ να υπάρχει πιθανότητα να το πουλήσεις για όσα το πουλάει το παιχνίδι (200ομολογα) , παραπάνω φακέλους με ομόλογα θα ήταν προτιμότερο πάρα αυτές τις γελειες θήκες..
 

sniperjohn2

Μέλος
Το εχουν παραξηλωσει στην INNO φετος με τις αχρηστες θηκες . Καθε περυσι και καλυτερα . Ακομη τα καπελα και τα φουλαρια με το ζορι τα βρισκεις ολο αχρηστες θηκες . Για ποιο λογο σκιζομαστε σε καθε ιβεντ να μαζεψουμε τα νομισματα καθε εκδηλωσης? Για να παιρνουμε θηκες με αχρηστα πραγματα? Συγνωμη αλλα εχουμε χορτασει δουλεμα. Για καντε κατι γιατι η γκρινια τρωει τον παρα. Σφυριξτε το εκει στην INNO
 
  • Like
Αντιδράσεις: crime

WhoDini

Νέο Μέλος
Κάνω 3ο , μου δίνει Premium Θήκη Εποχής και μου πετάει τα Σανδάλια του Juan Bautista de Anza με τιμή αγοράς 2040$. Τραγικό τουλάχιστον.
Δε γίνεται να μαζεύουμε τόσες ώρες πυροτεχνήματα και να πετάει τέτοια πράγματα.
 
Κορυφή