τα δολαρια μου πισω!!!

  • Δημιουργός θέματος Aspaaa
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

melenmaria

Μέλος
Γι αυτο σε ανελαβα στον κ5...απλα πρεπει να μιλησεις και με την Vayia,να μαθεις να με αντεχεις...

εσύ με ανέλαβες? τι εννοείς.......??? και η Vayia τι σχέση έχει....? και εισαι και εκτός θέματος ΤΕΛΕΙΩΣ.
Για τα λεφτά σου Aspaaa δε μπορώ να κάνω κάτι. Τα έχασες για πάντα. Πρέπει να ξαναδουλεψεις για να τα μαζέψεις. Ή να βαράς εργάτες. Δεν ξέρω τι άλλο.
 

DeletedUser

Guest
εσύ με ανέλαβες? τι εννοείς.......??? και η Vayia τι σχέση έχει....? και εισαι και εκτός θέματος ΤΕΛΕΙΩΣ.
Για τα λεφτά σου Aspaaa δε μπορώ να κάνω κάτι. Τα έχασες για πάντα. Πρέπει να ξαναδουλεψεις για να τα μαζέψεις. Ή να βαράς εργάτες. Δεν ξέρω τι άλλο.

Με εβαλαν να σε κουμανταρω...ξερεις την συνεχεια...
Η Vayia ειναι η μονη που με αντεχει...

ΥΓ.Ουτε εγω μπορω να κανω κατι για τα λεφτα...υπαρχει παντα και η τραπεζα...
 

melenmaria

Μέλος
με εβαλαν να σε κουμανταρω...ξερεις την συνεχεια...
η vayia ειναι η μονη που με αντεχει...

υγ.ουτε εγω μπορω να κανω κατι για τα λεφτα...υπαρχει παντα και η τραπεζα...

τη συνέχεια εγώ την ξέρω. εσύ δεν την ξέρεις... και εγώ σε αντέχω, εσύ δε μ' αντεχεις.
αν δεν ηταν σε πολη η κοπέλα γιατί να δώσει 20%? επειδή έκανε επεξεργασία δερματος??? πραγματικά ο τρόπος σκέψης σου παλούκι μου απλοποιείται επικυνδυνα!
 

DeletedUser

Guest
τη συνέχεια εγώ την ξέρω. εσύ δεν την ξέρεις... και εγώ σε αντέχω, εσύ δε μ' αντεχεις.
αν δεν ηταν σε πολη η κοπέλα γιατί να δώσει 20%? επειδή έκανε επεξεργασία δερματος??? πραγματικά ο τρόπος σκέψης σου παλούκι μου απλοποιείται επικυνδυνα!

φοβαμαι οτι εχεις δικιο...
 

DeletedUser

Guest
τελικα ο "φιλος μας" θα τα παρει τα λεφτα του πισω?με εχει φαει η αγωνια...

τοξερωγιαυτοκαιδενφοβαμαι
 

melenmaria

Μέλος
τελικα ο "φιλος μας" θα τα παρει τα λεφτα του πισω?με εχει φαει η αγωνια...

δε συνεχιζω γιατι δε δινεις καμια σημασία στα λεγομενα μου. πρωτoν ειναι κοπελα ASpaa (Άσπα) και ειπαμε τα λεφτα τα έχασε. τελος. καπουτ. ναδα. τιποτα. δεκαρα τσακιστη.
τα κεφαλια μεσα και δουλειά. και μονομαχιες σε εργατες γιατι μονο αυτοι εχουν λεφτα τωρα. δενεχεικαικαμιακαρδουλααυτοτοφορουμνασουβαλω
 

DeletedUser

Guest
το θέμα δεν έχει νόημα να είναι ανοιχτό για να σπαμμάρετε.

όχι δεν θα πάρει τα λεφτά του πίσω γιατι έτσι είναι το παιχνίδι...μήνες τώρα αλλά δεν πειράζει...

την επόμενη φορά καλό είναι να τα έχεις τα λεφτάκια σου στην τράπεζα και να μην είσαι τόσο σίγουρος/η ότι θα κερδίζεις όλες τις μονομαχίες...

άσε που για να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα...ό λ ο ι το έχουμε πάθει...


το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή