τα δολαρια μου πισω!!!

  • Δημιουργός θέματος Aspaaa
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μα καλα ρε παιδια λυποθιμισα στον κοσμο 5 με εργασια επεξεργασια δερματος και εχασα 1000 δολλαρια...:eek::eek::eek:Θα πηδηχτω απο το παραθυρο τελικα..
 

DeletedUser735

Guest
δεν πειραζει.
για ολα υπαρχει μια πρωτη φορα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλά να πάθεις :p, δεν θα είμαι ο μόνος που έχασε περίπου 700 $ σε 2 λιποθυμίες στον κόσμο 5 :mad::eek::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Το χασαμε τον γαιδαρο anser...!!!εσυ πως τα καταφερες και δν ειναι μονο αυτο, εμεινα και πισω στην εξελιξη μου
 

DeletedUser

Guest
Έμεινες πίσω στην εξέλιξή σου? Μην ξανά ακούσω τίποτα τέτοιο :mad::mad:. Ευχαριστημένη να 'σαι που δεν σου έριξα κατάρα (ακόμα) και δεν έχεις φάει όχι 2 και 3, αλλά 8 λιποθυμίες :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Ημουνα πιο πανω απο εσενα παντως εχτες:p:D
 

DeletedUser735

Guest
μεγαλο ρισκο και λιγοι ποντοι εργασιας=αυτοκτονια.
να μαθαινετε σιγα σιγα :cool:
 

DeletedUser

Guest
Όλε! Πρέπει να το χάρηκες χθες ε? Έτσι είναι η ζωή. Πάντως αν δεν έχεις τον Insider ανοιχτό τότε καλά έπαθες χωρίς πλάκα ;)
 

DeletedUser

Guest
καθολου ρισκο δεν ειχε, και ειχα και ποντους να την κανω...εδω με τσαρλατανο και 1 ποντο εργασιας δεν λυποθιμουσα....:eek::p
 

DeletedUser

Guest
Αμα του διξω τα ματακια μου(.)(.) θα σου πω ποιον θα προωθισει!!:cool::D
 

DeletedUser

Guest
λολ. Μην ανησυχείς, έγινε βετεράνος τυχοδιώκτης σε 5 μέρες και ο DarkFox σε 15+ μέρες στον Κ4. Θα τον φτάσουμε όμως όταν θα κάνουμε εμείς θα δικά του κουέστ. Ο νουμπ φαίνεται από μακριά -.-
 

DeletedUser

Guest
βρε συ και εγω ειχα γινει, βεβαια στον κοσμο 4 με παραξενευουν κατι επειπδα 65...
 

DeletedUser

Guest
As σοφός DarkFox says...:
Ένας τυχοδιώκτης κατάταξης που έχει μέθοδο βασισμένη πάνω στις αποστολές δεν θα μπορέσει ποτέ να περάσει έναν τυχοδιώκτη κατάταξης που έχει μέθοδο βασισμένη πάνω στις δουλειές :cool:
 

DeletedUser3436

Guest
ο ανσερ εχει δικιο.εγω κανω και αποστολες και καλες δουλιες και μονομαχιες(καλα τι σαμπουαν 3 σε 1 ειμαι?)και ανεβενω αρκετα γρηγορα μπορω να πω.
 

DeletedUser

Guest
λολ. Μην ανησυχείς, έγινε βετεράνος τυχοδιώκτης σε 5 μέρες και ο DarkFox σε 15+ μέρες στον Κ4. Θα τον φτάσουμε όμως όταν θα κάνουμε εμείς θα δικά του κουέστ. Ο νουμπ φαίνεται από μακριά -.-

Ολα τα n00b φαινεσται απο μακρια...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή