σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σου ηρθαν οι αναφορες των μονομαχιων μου joahna ετσι???
 

DeletedUser

Guest
Επειδη βγηκαμε ισοπαλια με τον mpns τι κανουμε τωρα???
 

DeletedUser

Guest
εχω ηδη ενημερωσει τον αντιπαλο σου.

θα κανετε μια τριτη μονομαχια και θα κερδισει αυτος με την μεγαλυτερη ζημια (που λογικα ειναι και ο νικητης της τριτης μονομαχιας)

παρακαλω να συννενοηθειτε για την ημερα της μαχης.
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
ενσταση!!! το σωστο ειναι να γινουν 2 μονομαχιες παλι... η εστω να γινει κληρωση ποιος θα ειναι επιθεση και ποιος αμυνα... γιατι καποιος μπορει να εχει πλεονεκτημα σε ενα απο τα δυο... αυτα τα λιγα!!! καλη επιτυχια παιδια!!
 

DeletedUser

Guest
μισο λεπτο γιατι μπερδευτηκα θα κανουμε και δευτερη μονομαχια τελικα ή οχι???
 

DeletedUser

Guest
:: Αφου ολοκληρωθουν οι συμμετοχες, θα χωρισουμε τους παιχτες ανα ζευγη και μεσα σε 5 ημερες θα πρεπει να κανουν τις μονομαχιες τις αναφορες των οποιων θα πρεπει να στελνει ενας απο τους 2 παιχτες in-game με μυνημα στην ζatara (το όνομα μου στον κ3 και κ4). Οι μονομαχιες θα ειναι διπλες, δηλαδη μια φορα επιτιθεμενος ο ενας παιχτης και μια ο αλλος απο ενα ζευγος. Σε περιπτωση ισσοπαλιας (1 νικη ο καθενας) θα λαμβανεται υποψη η συνολικη ζημια που θε εχει κανει ο καθε παιχτης. Αν και εκει υπαρχει ισσοπαλια (πραγμα εξαιρετικα σπανιο) θα γινεται μια τελικη μονομαχια στο El Paso κατω απο τον καυτο κοκκινο ηλιο.

Ο κανονισμός απο την αρχή έλεγε αυτό. Εξαιρετικά σπάνια περίπτωση πραγματικά η οποια δεν είχε μελετηθεί απο την αρχή.

Το σωστό είναι να γίνει αυτό που λέει ο charlie prince.

Κληρωση για το ποιος θα είναι επίθεση και ποιος αμυνα.

Θα ενημερωθείτε με πμ στο παιχνίδι
 
Κορυφή