σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
egw stelnw minima ston antipalo kai den mou apanta.an kapoios einai se diakopes alla den to exei valei se katastasi diakopwn ti ginetai?
 

DeletedUser

Guest
αν το διαβάζει κι δεν απαντά προβλημά του, εσύ πήγαινε κι χτύπα τον όποτε θες.
αν δεν έχει βάλει τον παίχτη σου σε κατάσταση διακοπών αλλά είναι διακοπές πήγαινε χτύπα τον κι αν δεν σε χτυπήσει εσένα εσύ περνάς ακόμα κι αν έχασες όταν τον χτύπησες εσύ.
 

DeletedUser2675

Guest
Σε περίπτωση που έχει βάλει τον παίκτη του σε "Διακοπές" και δεν διεξαχθεί η μονομαχία, ποιος περνά στην επόμενη φάση του Τουρνουά??? :confused:
 

DeletedUser

Guest
αυτος που ειναι σε διακοπες αποκλειεεται απο το τουρνουα και αρα περναει ο αντιπαλος. σε περιπτωση ομως που ο αντιπαλος δεν το δηλωσει εμεις δεν μπορουμε να το ξερουμε και αρα αποκλειονται και οι δυο.
σας παρακαλω μπειτε στον κοπο να διαβασετε ολο το θεμα και μην κανετε ερωτησεις που εχουν ηδη απαντηθει

ευχαριστω

 

DeletedUser

Guest
παιδια μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να στειλω τις αναφορες απο τις μαχες μου???
 

DeletedUser

Guest
ενταξει τις εστειλα τις αναφορες των μαχων μου.
 

DeletedUser

Guest
τουρνουα

καλημερα σε ολους τους συμετεχοντες στο τουρνουα.επειδη καποιος να μην τον πω διαχειριστης θελησε ετσι στα ξαφνικα και χωρις κανενα απολυτως λογω να με αποκλεισει μεχρι της 10/8/2010 θα παρακαλεσω παρα πολυ οποιος θελει να στειλει αυτο το μυνημα στην zatara και να την πει αν μπορει να τραβηξει η 3η φαση λιγο παραπανω ωστε να μπορεσω να συμμετεχω και εγω.

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

ο παικτης μου ειναι ο tiramolas7
 

DeletedUser

Guest
καλημερα

θα σε συμβουλευα για αρχη να μιλάς καλύτερα για την ομάδα και κατα δευτερον εφόσον ο αποκλεισμός σου είναι στο παιχνίδι γιατι στο φόρουμ δεν μπαίνεις εσύ??

απο εκεί και μετά...μέχρι τις 10 του μήνα δεν είναι δυνατόν να παραταθεί η δεύτερη φάση του τουρνουά.

οποτε καλή επιτυχία στην επόμενη διοργάνωση...

 

DeletedUser

Guest
να ροτησω γιατι λεει οτι εχω στειλει 1 μονομαχια για το τουρνουα ενω εχω κανει και τις δυο δημοσιες τις μονομαχιες.
 

DeletedUser

Guest
να στειλεις και τις δυο μονομαχιες ξανα και σωστα αυτή την φορά...

ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
έχει τελειώσει η διορία εδώ και 4 μέρες... πότε θα μάθουμε τα ζευγάρια του επόμενου γύρου?
 

melenmaria

Μέλος
εγω δεν εχω μονομαχησει ακομα με τον πουμπλιο.
οποτε σοορυ αλλα θα περιμενετε λιγο ακομα...
 

DeletedUser

Guest
σορρυ δηλαδή αλλά γιατί να σε περιμένουμε εμείς;
 

DeletedUser

Guest
η melenmaria ήταν να μονομαχησει με την kshenh1 και ο νικητης με τον poumplio.

η αντιπαλος ομως ήταν σε διακοπες...επρεπε ομως να τελειωσει πρωτα η διορια για να μπορεσουμε να πουμε οτι η kshenh1 αποκλείετε απο την διοργάνωση και έτσι να ξεκινησει η melenmaria τις μονομαχίες με τον poumplio...

 

Charlie prince

Νέο Μέλος
???

αντε, επιτελους... τουρνουα μονομαχιας ειναι αυτο η ολυμπιακοι αγωνες...???

ελα να βγαινουν τα νεα ζευγαρια!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
οταν μπορεσει η τζοαννα κ βρει ελευθερο χρονο θα τα βγαλει. υπομονη
 

DeletedUser

Guest
αντε, επιτελους... τουρνουα μονομαχιας ειναι αυτο η ολυμπιακοι αγωνες...???

ελα να βγαινουν τα νεα ζευγαρια!!!!!!!!

καποιος μου εστειλε ενα μηνυμα στο παιχνιδι οτι ειμαι αμορφωτη και οτι δεν εχω προσφερει τιποτα στο φορουμ και στην κοινοτητα του παιχνιδιου. μου ειπε επισης οτι εκμεταλλευομαι την θεση μου για να δειξω οτι καποια ειμαι και οτι η φημη και η δοξα του τουρνουα ανηκουν σε αλλον.

λοιπον 12 χρονια βασικής εκπαίδευσης..
6 χρονια να τελειωσω την ιατρικη
1,5 χρονο αγροτικο
και τωρα ειμαι στο δευτερο ετος του μεταπτυχιακου μου
3,5 χρονια διαχειριστρια και λιντερ σε διαφορα φορουμ....

περιμενα πως και πως αυτο το τουρνουα και να κερδισω δοξα και φημη...τι λες να μην θελω να τελειωσει???

τσ τσ τσ ντροπη...

περιμενω κατι αναφορες που μου εχουν στειλει να τις κανουν δημοσιες και θα βγουν τα ζευγαρια...
 

DeletedUser

Guest
σταματηστε το σπαμ...

τα ζευγαρια θα βγουν συντομα είπαμε...κατα πασα πιθανοτητα και αυριο αλλιως την κυριακη...

 
Κορυφή