σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μα ειχαμε δωσει διορια μεχρι την τεταρτη γιατι βαλαμε και αλλη διορια αν δεν κανανε τις μαχες να τις εκαναν νωριτερα υποχρεωση τους ειναι!!!
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
αποκλειστηκα απο το τουρνουα διοτι πριν την 2η μαχη με κοπανησε 1 και με αφησε με 300 ζωη.... με αποτελεσμα να λιποθυμησω παρολο που ημουνα + 320 ζημια μεχρι τον 4ο γυρο....μπορει να εχανα μπορει να περναγα αλλα το αφεντικο δεχτηκε την μονομαχια ως κανονικη.....

δεν πειραζει παιχνιδι ειναι

αλλα επειδη μου αρεσει ο πανικος συγκροτησα μια 4μελης ομαδα μονομαχων ....
προσφερουμε τις υπηρεσιες μας στους πιο αδυνατους.....θα χτυπαμε τον αντιπαλο λιγο πριν την μονομαχια και μετα θα κοπαναει ο αλλος για το τουρνουα και θα περναει αερας και ξεκουραστα και κυριως χωρις αγχος....

χεχεχε

δεν ειναι παρανομο παιδια...ειναι καθολα νομιμο

ρε παιδια ελεος, πως οι υπευθυνοι δεχονται μονομαχιες τετοιες ως κανονικες? τοτε πιο το νοημα του τουρνουα? τουρνουα σημαινει πως περιμενει ο ενας τον αλλο αντιπαλο... δεν μπορει να γινονται αυτα... ελπιζω στην συνεχεια να μην υπαρξουν τετοια φαινομενα..
 

melenmaria

Μέλος
συμφωνω με τον τσαρλι. οι μονομαχιες αφου ειναι τουρνουα πρεπει να γινονται κατοπιν συννενοησης. εννοειτε οτι θα εισαι σε ετοιμοτητα
αλλα το ζητημα ειναι να αναδειχτει ο καλυτερος και αυτο θα γινει οταν η μονομαχια ειναι στο μαξιμουμ των δυνατοτητων και των δυο. :eek:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
ομορφα ολα αυτα αλλα δυστυχωσ ειναι κ ουτοπικα κ εξαρταται απο το χαρακτηρα του καθενος
 

DeletedUser

Guest
τα συζηταμε αυτα εδω και μια εβδομαδα και η απαντηση ειναι κλασσικη πλεον. ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι. τελικα, το τουρνουα μονομαχιας αποδεικτηκε οτι ηταν λιγο εως πολυ ανοργανωτο και οι καλυτεροι παικτες εμειναν εξω απο το τουρνουα για "ζαβολιες" (για να μην χρησιμοποιησω αλλους ορους!). ο,τι εγινε εγινε αλλα να ξερετε εσεις στην οργανωση του τουρνουα, οτι πολλοι παικτες
θ' αποκλειστουν, επειδη θα ειναι λυποθυμοι και δε θα προλαβαινουν τις ημερομηνιες για να κανουν τις μονομαχιες.:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Το είχαμε πει εκ των προτέρων ότι η διοργάνωση γίνετε με αυτούς τους κανονισμούς...δεν είναι δυνατόν να γίνουν 180 μονομαχίες κατόπιν συνεννόησης την στιγμή που δεν μπορείτε 2 άτομα απο κάθε ζευγάρι να συννενοηθείτε μεταξύ σας.

Αν εσείς δεν έχετε την έννοια του fair play μεσα σας συγνώμη αλλά εγώ δεν πρόκειται να παίξω τον ρόλο του παιδαγωγού...

Εδώ και μια εβδομάδα τρώγεστε και γκρινιάζετε οι ίδιοι και οι ίδιοι ενώ τα περισσότερα ζευγάρια έκαναν τις μονομαχίες τους κανονικά.

Όλο λετε οτι το τουρνουά είναι αδιοργάνωτο και οι υπεύθυνοι δεν νοιάζονται και εγώ δεν ξέρω τι...απο τα 100 μηνυματα που διαβάζω την ημέρα τα 80 είναι του στυλ...ααα δεν πρόλαβα και με λιποθύμησαν...μου έστειλε το φίλο του να με λιποθυμήσει...είχαμε πει στις 10 η μονομαχία και ήρθε στις 10 παρα 10 και δεν φορούσα ρουχα...και εγω δεν ξέρω τι...ελάχιστα άτομα είχαν σοβαρό πρόβλημα και αργησα να τους απαντήσω γιατί παίζω το ρόλο της δασκάλας και του ντεντεκτιβ για να δω ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι...

Στον κ3 το τουρνουά εξελίχθηκε μια χαρα και οι τελικές μονομαχίες σαφώς και έγιναν κατόπιν συνεννοήσεως...δεν μπορει να γίνει όμως αυτο απο την αρχη...

Πρώτα θα βάλετε ορισμένοι στην έννοια του παιχνιδιού μέσα σας και μετα θα κρίνετε...

Δεν υπάρχει δικαιολογία δεν πρόλαβα γιατί δόθηκε παράταση σε όλους εως σημερα το βραδυ...υπήρχαν ζευγάρια που δεν προλάβαιναν για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ προβλήματα και σε αυτούς δόθηκε παράταση...

Σταματήστε να γκρινιάζετε και να είστε και λίγο ευγνώμονες για όλη την δουλειά που κάνουν οι άλλοι για εσάς δίχως να έχουν την υποχρέωση...

Το λεω εδω ξεκάθαρα...

Όποιος θέλει συμμετέχει...
όποιος δεν θέλει δικαίωμα του

Στην επόμενη γκρίνια και μουρμούρα για τα ιδια θεματα ΑΚΥΡΏΝΩ το τουρνουά και καλο σας καλοκαίρι...
 

DeletedUser

Guest
το είχαμε πει εκ των προτέρων ότι η διοργάνωση γίνετε με αυτούς τους κανονισμούς...δεν είναι δυνατόν να γίνουν 180 μονομαχίες κατόπιν συνεννόησης την στιγμή που δεν μπορείτε 2 άτομα απο κάθε ζευγάρι να συννενοηθείτε μεταξύ σας.

αν εσείς δεν έχετε την έννοια του fair play μεσα σας συγνώμη αλλά εγώ δεν πρόκειται να παίξω τον ρόλο του παιδαγωγού...

εδώ και μια εβδομάδα τρώγεστε και γκρινιάζετε οι ίδιοι και οι ίδιοι ενώ τα περισσότερα ζευγάρια έκαναν τις μονομαχίες τους κανονικά.

όλο λετε οτι το τουρνουά είναι αδιοργάνωτο και οι υπεύθυνοι δεν νοιάζονται και εγώ δεν ξέρω τι...απο τα 100 μηνυματα που διαβάζω την ημέρα τα 80 είναι του στυλ...ααα δεν πρόλαβα και με λιποθύμησαν...μου έστειλε το φίλο του να με λιποθυμήσει...είχαμε πει στις 10 η μονομαχία και ήρθε στις 10 παρα 10 και δεν φορούσα ρουχα...και εγω δεν ξέρω τι...ελάχιστα άτομα είχαν σοβαρό πρόβλημα και αργησα να τους απαντήσω γιατί παίζω το ρόλο της δασκάλας και του ντεντεκτιβ για να δω ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι...

στον κ3 το τουρνουά εξελίχθηκε μια χαρα και οι τελικές μονομαχίες σαφώς και έγιναν κατόπιν συνεννοήσεως...δεν μπορει να γίνει όμως αυτο απο την αρχη...

πρώτα θα βάλετε ορισμένοι στην έννοια του παιχνιδιού μέσα σας και μετα θα κρίνετε...

δεν υπάρχει δικαιολογία δεν πρόλαβα γιατί δόθηκε παράταση σε όλους εως σημερα το βραδυ...υπήρχαν ζευγάρια που δεν προλάβαιναν για πραγματικά προβλήματα και σε αυτούς δόθηκε παράταση...

σταματήστε να γκρινιάζετε και να είστε και λίγο ευγνώμονες για όλη την δουλειά που κάνουν οι άλλοι για εσάς δίχως να έχουν την υποχρέωση...

το λεω εδω ξεκάθαρα...

όποιος θέλει συμμετέχει...
όποιος δεν θέλει δικαίωμα του

στην επόμενη γκρίνια και μουρμούρα για τα ιδια θεματα ακυρώνω το τουρνουά και καλο σας καλοκαίρι...
έχεις δίκαιο σε όλα αυτά που λες...αλλά για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου,εγώ πότε δεν είπα ότι το τουρνουά είναι αδιργάνοτο.επειδή ανέφερες ότι στην επόμενη γκρίνια και μουρμούρα θα ακυρώσεις το τουρνουά,θα σου απαντήσω καταλλήλως.κάποιοι γκρίνιαξαν,αλλά κάποιοι δεν γκρίνιαξαν.αν τελικά ακυρώσεις το τουρνουά,σκέψου..................................δεν φταινε σε τιποτα αυτοί που δεν γκρίνιαξαν ποτέ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser3809

Guest
καλησπερα απο την μαγευτικη κερκυρα διαβαζω ολα οσα εξελισονται και ειναι ναχτυπαω τοκεφαλι μου στο ντουβαρι
ελεος ταιδια περιπου καιστον κ 3 γιναναι
ειπαμε οποιοσ ειναι πονηροσ καιεχει αυτοσκοπο του νακερδισει ειναι απλα λιγοσ στην τελικη δεν μου λεει κατι το νακερδισω το τουρουα η οχι ξερω εγω μεσα μου αν ανηκω η οχι στουσκαλουσ μονομαχουσ
εξαλου επειδη τα ειχα ψαξει πολυ μετισ μονομαχιεσ κ 3
ολοι μαολοι οι μονομαχοι θαχανουν απο καποιυσ αλλουσ
υγ 1ευτυχωσ που δεν μελενε ιωαννα γιατι θα το ειχα ακυρωσει το
τουρνουα μονο και μονο για την γκρινια

υγ 2 θειε εχεισ δικιο και σε αγαπω πολυ
υγ 3 μαλλον ειμαι για κανενα μπαν η πωσ ταλετε εσεισ οι νεοι αυτα γιατι ειμαι και λιγο βλαχακοσ εγω
υγ 4 αρησ παντου --τωρα δεν το γλυτωνω το μπαν ----
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά μήπως ξέρετε πότε θα βγούνε τα ζευγάρια για τον 2ο γύρο..?:confused:
 

DeletedUser

Guest
μολις χτες τελειωσε η πρωτη φαση κ επρεπε να φταχτει το φορουμ υπομονη μην βιαζεστε αυριο μεθαυριο θα βγουν τα επομενα ζευγαρια :)
 

DeletedUser

Guest
Άντε πάλι...

λέμε είμαι Ε-Ρ-Γ-Α-Τ-Η-Σ!!!:p

Όχι μονομάχος!
 

DeletedUser2675

Guest
μπορούμε ακόμη να δηλώσουμε συμμετοχή για τον επόμενο γύρο???
 

DeletedUser

Guest
έλεος ο αντίπαλος μου με χτύπησε δεύτερη φορά έχοντας την ελπίδα πως θα με νικήσαει... κι αν νικούσε να αποκλειόταν...
 

DeletedUser2675

Guest
υπομονή ως τότε... ελπίζω να τα καταφέρω να συμμετέχω γιατί αυτή τη φορά με πιάσατε σε περίοδο "διακοπών"... ;)
 
Κορυφή