σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
συζητηση του διαγωνισμου μονομαχιας κοσμο4

τι λετε να ξυπνιση και λιγο ο κοσμος 4 να κανοθμε ενα τουρνουα μονομαχιας οποιος θελη να το πει εδω
 

DeletedUser

Guest
τουρνουα θα διοργανωθεί και θα ειναι και αυτος επίσημος...

οποιος θελει να βοηθήσει μπορεί να μου στείλει πμ.
 

DeletedUser

Guest
wild guns

και με οποιο εχετε διαφορες θα τισ λισετε οποιος μοθ εστιλε προσωπικο μινημα να μου το ξανα στιλη επηδη το διαγραψα κατα λαθος
 

DeletedUser

Guest
μεσα για το τουρνουα κι ας εχω εργατη δεν χανω τιποτα
 

DeletedUser

Guest
θα γίνει σε λίγο καιρό το επίσημο τουρνουά.όπως ακριβώς έγεινε και στον κόσμο 3...
 

DeletedUser

Guest
pote tha arxisei to tournoua monomaxias na dw an tha eimai etoimos me tis ikanotites mou?
 

DeletedUser

Guest
αντε η τιμημενη εργατια να παρει μερος! μας εχουν μονο για δουλους :p
 

DeletedUser

Guest
τα γκρούπ των μονομαχιών θα πρέπει να βγαίνουν αποκλειστικά και μόνο από το level κάθε πάικτη και όχι από το level μονομαχίας του..
Δεν είναι δυνατόν δηλαδή ένας παίκτης με 50 επίπεδο που μονομαχεί από την αρχή του παιχνιδιού και έχει φτάσει 90 επίπεδο μονομαχίας να τον βάζετε με αντίπαλο κάποιον που έχει 80 επίπεδο απλά επειδή δεν μονομαχούσε δεν έχει αυξημένο level μονομαχίας..
Πρώτον είναι άδικο από απόψεως όπλου..ο δεύτερος θα έχει όπλο με διπλάσια ζημιά από του πρώτου..
Δεύτερον από θέμα ιδιοτήτων και ικανοτήτων..

αυτή είναι η άποψη μου χωρίς να θέλω να επέμβω σε αυτούς που βγάζουν τα ζευγάρια..απλά για να μην υπάρχουν λάθη του κόσμου 3..

ελπίζω εδώ που το έγραψα να είμαστε εντάξει και να μή μου το σβήσει πάλι η joahna..
 

DeletedUser

Guest
τα γκρουπ θα βγουν με τα επίπεδα μονομαχιών εχεί ήδη δηλωθεί.

με αυτούς τους όρους γίνετε το τουρνουά και λαμβάνει κάποιος μέρος.

οι κατηγορίες που θα μπουν αρχικοι οι παίχτες θέλω να πιστεύω ότι δεν θα αλλάξουν στην δεύτερη ή τριτη φάση απλά όπως ήδη αναφέρετε να ξέρετε ότι στην περίπτωση που δεν υπάρχουν αρκετες συμμετοχές ορισμένα γκρουπ να συγχωνευτούν.

πριν γίνει αυτό θα ερωτηθούν όλοι και θα έχει οποιος θέλει το δικαίωμα να μην συμμετέχει.

ακόμα θέλω να πιστεύω ότι τα ''λάθη'' τα διαδικαστικά που έγιναν στον κ3 εδώ δεν θα γίνουν ή θα είναι λιγότερα...

μην ξεχνάτε ότι η διαδικασία είναι εξαιρετικά δύσκολη να γίνει και δεν μπορούν να είναι όλοι ικανοποιημένοι

 

DeletedUser

Guest
Pros joahna

pote tha arxisei to toyrnoya giat mporei na leipsw tis epomenes meres .rwtaw gia na akyrwsw thn symetoxi moy apo twra.





(sorry gia ta greeklish alla twra fortwsa kati windows kai den mporw na grapsw ellhnika ayth th stigmh)
 

DeletedUser

Guest
ο τιτλος αλλαξε για να ειναι πιο κατανοητο το θεμα
 
Κορυφή