σχολια για τουρνουα μονομαχιας κ1

  • Δημιουργός θέματος spy11
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εγω και αλλοι τοσοι ομως φευγουμε τοτε για διακοπες...

συμφωνω και εγω ας γινει τελη αυγουστου να εχουμε χρονο να ετοιμαστουμε και μαζι οπως ειπαν μερικοι,οι πιο πολλοι θα πανε διακοπες μαζι και εγω πηγαινω κατασκηνωση....
 

DeletedUser

Guest
ναι παιδια καλυτερα μεση σεπτεμβριου κανα σαβατοκυριακο
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω και εγω ας γινει τελη αυγουστου να εχουμε χρονο να ετοιμαστουμε και μαζι οπως ειπαν μερικοι,οι πιο πολλοι θα πανε διακοπες μαζι και εγω πηγαινω κατασκηνωση....

+1συμφωνω και εγω ας γινει τελη αυγουστου
 

DeletedUser

Guest
παιδια σεπτεμβρη να γινει γιατι μερικοι οπως ειπαν δεν θα μπορουν καλυτερα σεπτεμβρη που θα εχουν γυρισει ολοι απο τις διακοπες τους(οσοι εχουν παει)
 

DeletedUser

Guest
Τελος παντον οποτε γινει αν μπορειτε στειλτε μου ενα μυνημα στο game γιατι θελω και εγω να παρω μερος σε αυτο το τουρνουα... :D
 

DeletedUser

Guest
ναι σε ολους που γραφτηκαν πρεπει να σταλει μνμ στο game
 

DeletedUser

Guest
καταλαβαίνω πως το τουρνουα δεν πρόκειται να αρχισει...αλλα δεν θα μπορουσε να γινει καποιο αλλο τουρνουα απο τους διαχειριστές σαν και αυτα που γίνονται στους αλλους κόσμους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μόλις τελειώσουν τα τουρνουα σε κόσμο 4, 5 και arizona θα γίνουν και στους αλλους κόσμους.
 

DeletedUser

Guest
και τι πειραζει!

στο θεμα μας τωρα ανυπομονώ να τελειωσουν τα υπολοιπα τουρνουα και να γινει επιτελους αυτο του κοσμου 1
 

DeletedUser

Guest
Πολυ ωραιες οι μονομαχιες και με πολυ αγωνια!
 

DeletedUser6601

Guest
εγω παντως θελω σαν τρελος να γινει μια ωραια περιπετεια σαν το τουρνουα μονομαχιας στο κ1
:)):))
 

DeletedUser5084

Guest
που ησουν αυριο

διοτι πολυ απλά, το συγκεκριμένο θεμα ανοιχτηκε το σωτηριο ετος 2010! :w
και το τελευταιο ποστ (μεχρι το δικο σου) χρονολογειται τον Μαρτη του 2011

για πες, για πες... εχει ενδιαφερον
 
Κορυφή