σφαιρες(γεμιστιρες) και πετρες ακονισματος

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδια δεν θα ηταν ωραια να μπορουσαμε να αγοραζαμε (οχι απο πολη απο οπου και να ειμασταν) σφερες αν ειχαμε μακρινα οπλα και πετρες ακονισματος για κοντινα και να κοστιζαν 1$ το ενα
(1 γεμιστιρας 1 μαχη)
(1 πετρα 1 μαχη)
αυτο ο αντιπαλος να μην μπορει να δει αν εχεις ή οχι
πιστευω ειναι καλυτερο γιατι το κανει πιο πραγματικο
επισης θα μπρουμε να αγορασουμε περισοτερα απο 1 δλλδ να εχω (εγω που ειμαι μακρυνος τυπος) 5 γεμιστιρες και μολις μου κανουν μαχη να αλλαζω αυτοματα το ιδιο και ο κοντινος να το ακονιζει αυτοματα.
 

DeletedUser959

Guest
καλη η ιδεα αλλα νομιζω οτι κλτερο θα ηταν να ειχε τς γεμιστιρες στο σαλουν και η καθε μια να εχει αλλο χρωμα και να ειναι για διαφορετικο επιπεδο:):D:cool:
 

DeletedUser

Guest
καλη ιδεα,αλλα καλο θα ηταν να υπαρχουν διαφορετικοι γεμιστιρες(οχι για επιπεδα)αλλα για αναλογα οπλα.δεν μπορει το τουφεκι να παιρνει ιδιες σφαιρες με το πιστολι!!
 

DeletedUser

Guest
και εγω λεω οτι this is west!!!
αν θελετε γεμιστηρες να παιξετε crossfire(εγω το κανω)
 

DeletedUser

Guest
παντως,μονο πιστολια ειχαν,και οχι μασετες!!!:p
 

DeletedUser959

Guest
εμενα απλος μ αρεσει γτ θελω να μ ανεβαζει το damage :p:):D
 

DeletedUser

Guest
εγω συμφωνο με casavir..!!!THIS IS WEST!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D:D
Ενα μεγαλο ΟΧΙ απο μενα
 

DeletedUser

Guest
Σιγά ρε πορωμένοι, μη βάλουν στο παιχνίδι και καλάσνικοφ, με 3 γεμιστήρες δεμένες ανάποδα με μονωτική... Χεζμπολάχ την είδατε ?
Έχετε λαλήσει τελείως μου φαίνεται...
Για ξεκολείστε λίγο απο την οθόνη, ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΕΞΩ, πάτε και καμμιά βόλτα...
Πρασινορουφιάνε, βγάλε τίμια (και χωρίς παιδικούς κομπασμούς και χαζοειρωνίες) το μεροκάματό σου και κλείδωσέ το, έλεος πιά !
:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι κακο να υπαρχει μια αισθηση του χιουμορ!!!!
σιγα μην βαλουν σφαιρες επειδη το ειπαμε εμεις,εμας ακουνε???
μια απλη συζητηση για το "αν" καναμε...
θα ειχε πλακα το παιχνιδι παντως
 

DeletedUser

Guest
επισεις αν δεν ειχαμε να χτυπουσαμε πιο λιγο
εσεις που διαφωνειτε για πειτε μου στην αγρια δυση δεν ειχαν σφαιρες πως πισοβολουσαν μεταγαν κουραδες ο ενας στον αλλον;
 

DeletedUser

Guest
Greeniari,νομιζω οτι πρεπει να το κλειδωσεις(δευτερη φορα στη ζωη μου που το λεω!!!μπορει να ειμαι αρρωστος :D)
απλα χωρις τα 'θανατηφορα' σχολια :p
 

DeletedUser959

Guest
Σιγά ρε πορωμένοι, μη βάλουν στο παιχνίδι και καλάσνικοφ, με 3 γεμιστήρες δεμένες ανάποδα με μονωτική... Χεζμπολάχ την είδατε ?
Έχετε λαλήσει τελείως μου φαίνεται...
Για ξεκολείστε λίγο απο την οθόνη, ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΕΞΩ, πάτε και καμμιά βόλτα...
Πρασινορουφιάνε, βγάλε τίμια (και χωρίς παιδικούς κομπασμούς και χαζοειρωνίες) το μεροκάματό σου και κλείδωσέ το, έλεος πιά !

εγω νομιζω οτι καπιος δν διαβασε τς κανονες :p;):rolleyes:

Συμπεριφορά
Η συμπεριφορά σου προς άλλους χρήστες πρέπει να είναι με σεβασμό και αξιοπρέπεια. Δείξε σεβασμό στο ότι το φόρουμ έχει παίκτες από διάφορες ηλικίες και με διαφορετικές γνώσεις παιχνιδιού. Για αυτόν τον λόγο δεν υπάρχουν ερωτήσεις που είναι "χαζές". Το μόνο μέρος στο οποίο επιτρέπονται οι προκλήσεις είναι το πολιτικό φόρουμ, και μόνο αν αυτές έχουν σχέση με το παιχνίδι. Οι προσβολές δεν επιτρέπονται σε κανένα φόρουμ του The West.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή