συχνο φαινομενο "κακοτυχιας"

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4530

Guest
... και το κολημα παει συνεφο. ειναι η ιδεα μου η τωρα τελευταια συμβαινουν πολλα τετοια; και μην μου πειτε οτι μαζευει τοσους πολλους παικτες που μπλοκαρει διοτι σε κοσμους οπως ο κ2, κ3, κ4 ειναι δεν ειναι καμια 300-400 ατομα. εκτος αν πλεον οι σερβερς δεν σηκωνουν ουτε αυτους!
και μην πειτε για κουκις διοτι καθαριζω σχεδον καθημερινα τον υπολογιστη απο σαβουρες κτλ.
 

DeletedUser4509

Guest
Οντος χτες εχει πολλα προβληματα με το "σερι κακης τυχης". Αλλα για να τα λεμε ολα, εχω ανοιχτους και 2 κοσμους .net οπου και αυτοι ειχαν το ιδιο προβλημα. :blk
 

black.thunder

Μέλος
Αν είναι όπως τα λες στείλε μια αίτηση υποστηρίξεις. Δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε για κάτι τέτοιο από το φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
Αυτό μου θυμίζει την microsoft με το xbox.Ενώ ήξερε οτί είχε πρόβλημα έβαλε 1 κόκκινο φωτάκι στο κουμπί του xbox και το ονόμασε red ring of death και το βγάλε στην αγορά!Το ίδιο κι εδώ.Το πρόβλημα υπάρχει εδώ και καιρό στον beta με την νέα έκδοση αλλά τελικά την βγάλανε όπως είναι!Κολλάει το west σε πετάει και μετά σου λέει σε χτύπησε σερί κακής τύχης....Δεν έχω λόγια!
 

DeletedUser1797

Guest
Οντος χτες εχει πολλα προβληματα με το "σερι κακης τυχης". Αλλα για να τα λεμε ολα, εχω ανοιχτους και 2 κοσμους .net οπου και αυτοι ειχαν το ιδιο προβλημα. :blk

ειναι λογω του σκριπτ για χρυσες-ασημενιες δουλειες. οταν το απενεργοποιησεις ολα θα ειναι φυσιολογικα :)
υπομονη μεχρι να βγει νεα εκδοση του σκριπτ.
 

DeletedUser4509

Guest
ειναι λογω του σκριπτ για χρυσες-ασημενιες δουλειες. οταν το απενεργοποιησεις ολα θα ειναι φυσιολογικα :)
υπομονη μεχρι να βγει νεα εκδοση του σκριπτ.

Πιο σκριπτ βρε μαν?:blk Δεν εχω βαλει κανενα σκριπ...:grr για να σε δω τωρα.:p
 

DeletedUser6734

Guest
Οντος απο προχτες κατι γινετε,αυτο το σερι κακης τυχης ωρες ωρες σου σπαει τα νευρα
και σε μενα πρεπει να εχει γινει,μεχρι και 15 φορες για να μην πω παραπανω.
 

DeletedUser

Guest
σερι κακοτυχιας

καλα μιλαμε μου εχει σπασει τα νευρα αυτο το σερι κακης τυχης. εχει βρει καμμια λυση καποιος?:grr
 

DeletedUser

Guest
Εμένα μου συμβαίνει όταν αλλάζω τοποθεσία στον χάρτη. Σήμερα είπα και εγώ να προσπαθήσω να το σταματήσω και κάπως τα κατάφερα :))
Απλά πηγαίνω τον χάρτη στην δουλειά - στην πόλη (τέλος πάντων για όπου έχω βάλει κίνηση) πριν φτάσω εκεί. Έτσι δεν κολλάει και δεν το δείχνει το σερί κακής τύχης. :D

Αυτό για εμένα είναι μια λύση αλλά το γενικό πρόβλημα παραμένει :grr
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή