ρουχα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2581
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2581

Guest
Ρε παιδια επειδη εγω επαιζα παλια και τωρα μετα απο καιρο μπαινω παλι μεσα στο παιχνιδι φορουσα οπλο μονομαχιας το σπαθι του hernado και το εβγαλα για να βαλω κατι αλλο και οταν το παταω να το ξαναβαλω μου λεει αυτη τη στιγμη φορας ακυρα ρουχα κατι τετοιο τι ειναι αυτο και δεν με αφηνει να φορεσω οτι θελω εγω? καποιος ας με βοηθησει σας παρακαλω!!
 

DeletedUser6199

Guest
αλλαξαν τα επιπεδα που μπορεις να βαλεις ρουχα οπλα κλπ
το χερναντο τωρα θελει 50 επιπεδο για να το βαλεις ( 47 σε στρατιωτη οποτε αν εισαι πιο κατω δεν μπορεις να το φορεσεις
 

DeletedUser2581

Guest
oχι ρε φιλε ειμαι 87 επιπεδο με καμια δυναμη δεν γινεται να μην μπορω να το φορεσω κατι αλλο πρεπει να ειναι δεν ειναι το επιπεδο διοτι λεει αυτη τη στιγμη φορας ακυρα αντικειμενα κατι τετοιο. λιγη βοηθεια ρε παιδια?
 

DeletedUser6962

Guest
ισως φορας καποιο αλλο ρουχο/αντικειμενο που ειναι για υψηλοτερο επιπεδο
 

DeletedUser3479

Guest
Πιθανότατα, δοκιμάζεις να φορέσεις κάποιο προεπιλεγμένο σετ ρούχων που το έχεις ορίσει εσύ (και το έχεις ονοματίσει), πατώντας ... "Αποθέματα" και "Σετ εξοπλισμού".
Μπορεί τότε να μην έχεις στα αποθέματά σου πλέον, κάποιο από εκείνα τα ρούχα που είχες ορίσει τότε που το έφτιαξες το σετ.

Στο τέλος, μπορείς να βγάλεις όλα τα ρούχα μια στιγμή και να ντυθείς ξανά.
 

DeletedUser5084

Guest
Για αρκετα αντικειμενα εξοπλισου αλλαξαν το απαιτουμενο λεβελ το οποιο πρεπει να ειναι ενας παιχτης για να τα φορεσει. Αν λοιπον φορουσες καποια τυχαια ρουχα και στη συνεχεια επανερχεσαι στο παιχνιδι επειτα απο την αναβάθμιση, σου εμφανιζει καποιο σχετικο μνμ οτι τα ρουχα που φορας ειναι ακυρα... ή καπως ετσι :gl

Προφανως δε ευθυνεται το Χερναντο αλλά καποιο αλλο αντικειμενο/α
 

DeletedUser2581

Guest
ευχαριστω παιδια εχετε δικιο φορουσα αλλο αντικειμενο μεγαλυτερο του επιπεδου μου.να' στε καλα!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή