ρουχα

Συζήτηση στο forum 'Διάφορα' που ξεκίνησε από το μέλος Axyronas, στις 21. Μαρ 2015.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Κατάσταση Θέματος:
Δεν επιτρέπονται άλλες απαντήσεις
  1. Axyronas

Axyronas Member

Ρε παιδια επειδη εγω επαιζα παλια και τωρα μετα απο καιρο μπαινω παλι μεσα στο παιχνιδι φορουσα οπλο μονομαχιας το σπαθι του hernado και το εβγαλα για να βαλω κατι αλλο και οταν το παταω να το ξαναβαλω μου λεει αυτη τη στιγμη φορας ακυρα ρουχα κατι τετοιο τι ειναι αυτο και δεν με αφηνει να φορεσω οτι θελω εγω? καποιος ας με βοηθησει σας παρακαλω!!

2. zubathianos

zubathianos Member

αλλαξαν τα επιπεδα που μπορεις να βαλεις ρουχα οπλα κλπ
    το χερναντο τωρα θελει 50 επιπεδο για να το βαλεις ( 47 σε στρατιωτη οποτε αν εισαι πιο κατω δεν μπορεις να το φορεσεις

3. Axyronas

Axyronas Member

oχι ρε φιλε ειμαι 87 επιπεδο με καμια δυναμη δεν γινεται να μην μπορω να το φορεσω κατι αλλο πρεπει να ειναι δεν ειναι το επιπεδο διοτι λεει αυτη τη στιγμη φορας ακυρα αντικειμενα κατι τετοιο. λιγη βοηθεια ρε παιδια?

4. kpavg13

kpavg13 Member

ισως φορας καποιο αλλο ρουχο/αντικειμενο που ειναι για υψηλοτερο επιπεδο

5. GoddoG

GoddoG Member

Πιθανότατα, δοκιμάζεις να φορέσεις κάποιο προεπιλεγμένο σετ ρούχων που το έχεις ορίσει εσύ (και το έχεις ονοματίσει), πατώντας ... "Αποθέματα" και "Σετ εξοπλισμού".
    Μπορεί τότε να μην έχεις στα αποθέματά σου πλέον, κάποιο από εκείνα τα ρούχα που είχες ορίσει τότε που το έφτιαξες το σετ.

Στο τέλος, μπορείς να βγάλεις όλα τα ρούχα μια στιγμή και να ντυθείς ξανά.

6. Nagual

Nagual Member

Για αρκετα αντικειμενα εξοπλισου αλλαξαν το απαιτουμενο λεβελ το οποιο πρεπει να ειναι ενας παιχτης για να τα φορεσει. Αν λοιπον φορουσες καποια τυχαια ρουχα και στη συνεχεια επανερχεσαι στο παιχνιδι επειτα απο την αναβάθμιση, σου εμφανιζει καποιο σχετικο μνμ οτι τα ρουχα που φορας ειναι ακυρα... ή καπως ετσι :gl

Προφανως δε ευθυνεται το Χερναντο αλλά καποιο αλλο αντικειμενο/α

7. Axyronas

Axyronas Member

ευχαριστω παιδια εχετε δικιο φορουσα αλλο αντικειμενο μεγαλυτερο του επιπεδου μου.να' στε καλα!!

8. black.thunder

black.thunder The West Team Κυβερνήτης

Το θέμα κλειδώνει.

Κατάσταση Θέματος:
Δεν επιτρέπονται άλλες απαντήσεις