ρουχα κέρλινγκ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

remington-13-

Μέλος
καλησπερες σε ολους τωρα που δόθηκε η εύκαιρια σε πολους να αγορασουν τα κέρλινγ και με της νεες αναβαθμισεις ρουχων δεν καταλαβενω γιατι ΝΑ ΜΗΝ αναβαθμιζονται τα κερλινγκ.....νομιζω οτι θα επρεπε και τα ρουχα και τα οπλα...!
 

sniperjohn2

Μέλος
καλησπερες σε ολους τωρα που δόθηκε η εύκαιρια σε πολους να αγορασουν τα κέρλινγ και με της νεες αναβαθμισεις ρουχων δεν καταλαβενω γιατι ΝΑ ΜΗΝ αναβαθμιζονται τα κερλινγκ.....νομιζω οτι θα επρεπε και τα ρουχα και τα οπλα...!
Το ιδιο εχω πει και εγω σε αλλη αναρτηση δεν εχει απαντησει κανεις απο την διαχειρηση , αλλα σιγουρα δεν προκειται να αναβαθμιστουν στο άμεσο μελλον.
Βαλτα μαζι με τα αλλα οπως και εγω . Μια αχρηστη αγορα απο τις πολλες που εχουμε κανει
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Έχουμε αναφέρει την ιδέα σας στην εταιρία, αλλά προς το παρόν δεν υπάρχει κάποιο νέο για την δυνατότητα αναβάθμισης των αντικειμένων Κέρλινγκ!
 
Γιατι να αναβαθμιστουν τωρα η αυριο λογου χαρη? περασανε δυο φορες απο την αγορα..ισως καποιοι διορατικοι να επενδυσανε πανω σε αυτο το σετ με την προυποθεση οτι θα γινει αναβαθμιση...Η σωστη διατυπωση λοιπον θα ηταν ναι να αναβαθμιστουν καποια στιγμη αλλα να ειναι πανω στην αγορα τους!!! και μεχρι τοτε που θα εχουν βγει ακομα καλυτερα σετ με σκιλς να σας δω αν το ζητατε ακομα...
 

remington-13-

Μέλος
ε τοτε να μην το αναβαθμισουμε μεχρι να βολευει εσενα να αγορασεις να κανεις και εσυ αναβαθμιση....το θεμα ειναι να εισαι open mind και να εισαι διορατικος !!
 
Και ξαναρωταω...Γιατι να γινει κατι οταν δεν υπαρχει σχετικη ενημερωση..Ξερεις μηπως κατι κυριε διορατικε? Αν θες να εισαι οπεν μαιντ, oπως το ειπες..εγω ειμαι μπουρτζωβλαχος...μαζευε λεφτα και κανε αναβαθμισεις τα ρουχα απο τα shop...εμποριο-πωληση-αγορα-αναβαθμισεις..τα σετ ειναι για να τραβανε αγοραστες μεχρι τα επομενα!!!! πονηρουμπες... :p
 

remington-13-

Μέλος
εγω απλα ζητησα να γινει τωρα αν γινει σημερα καλος αν ομως γινει του χρονου καποιος το ζητησε εσυ που εισαι μπουρτζοβλαχος δεν σε παει μεχρι εκει το μυαλο να το ζητησεις εμενα ομως που ειμαι διορατικη πονηρουμπα μου παει....γιαυτο κατσε καλα.....αλλη φωρα θα σε ρωταμε πριν ζητησουμε κατι...δαλαη λαμα...
 
Οταν κρινω οτι υπαρχει ή παει να γινει αδικια θα απαντησω οπως πρεπει...Αυτα τα λιγα, καλυνώτσες.
 

remington-13-

Μέλος
τι αδικια θα ειχε γινει αν τα εβαζαν σημερα για αναβαθμιση τοτε μιλα οσο θελεις....καλυνωτσες
 
Παρακαλούμε γράφετε κόσμια.
remington says:ειμαι διορατικη πονηρουμπα μου παει....γιαυτο κατσε καλα....
Μαλλον εσυ θα πρεπει να κατσεις καλα :D Δεν σου εκανα καμια επιθεση η σου επεβαλα κατι, γιαυτο αραξε stepbro ή stepsister.
Επειδη μαλλον εισαι ατομο που θες να εχεις την τελευταια λεξη απο οτι καταλαβα, γιατι το ποστ σου κατω απο το δικο μου σαν απαντηση ειναι ανουσιο θα στο εξηγησω απλα.
Οταν παει να γινει καποια αλλαγη υπαρχει σχετικη ανακοινωση ΔΗΜΟΣΙΑ απο τον εκαστοτε αρμοδιο για να προετοιμαστουμε για αυτη...Μην γυρισει καποιος σαν εμενα και πει τι γινετε εδω???
Οπως εγινε προσφατα με το ιβεντ πριν απο τα χριστουγεννα που ειπαν οτι τα ρουχα αυτα δεν θα μπουν στους σακους...Ολα αυτα για να ξερουν οι παιχτες πως και αν πρεπει να ασχοληθουν με αυτο...
Τωρα μπει δεν μπει στην ----- μου ρε συ, σου ειπα και πριν, εξοργιζομαι οταν γινετε κατι αδικο που αφορα το συνολο. Οταν υπαρχει και λογικη ομως...
Τωρα αν το δει ο καθενας απο τη μερια του παω πασο....ποσο μαλλον απο αποψη παιχτη...

Υ.Γ. Κυριε/α διορατικε,πραγματικα στο ευχομαι να μπουν γιατι σαν αξια και στον εμπορο να θες να τα δωσεις δεν θα πιανουν τπτ. Τσιλουφκια μπειμπυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

remington-13-

Μέλος
εγω απλα ζητησα να γινει μιχαλη δεν ζητησα κατι αλλο εσυ ξεκινησες να απαντας με χαρακτηρισμους διαρατικη και καλα ....εγω εβαλα μια ιδεα εδω απλα τωρα εσυ παρτο οπως θες....εσυ ξεκινησες τους χαρακτηρισμους...ουτε μπαμπας μου εισαι ουτε μεγαλος μου αδερφος να μου κανεις υποδηξεις.....πες αυτο που εχεις να πεις και μην χαρακτηριζεις γιατι ειναι επιθετικο το παρατσουκλι....οταν με πεις εμενα πονηρουμπα θα παρεις και την καταληλη απαντηση σε επιπεδο σεβασμου που παντα σου ειχα και μαλον εσυ οχι...
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ας ηρεμήσουμε λίγο όλοι, καταλαβαίνω, δικό μου λάθος που δεν κλείδωσα το θέμα.

Το θέμα απαντήθηκε και κλειδώνει!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή