πρόβλημα με τσατ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3788
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3788

Guest
δεν μπορεί να μου εμφανιστεί το τσατ της πόλης παρά μόνο την κομητείας.με άλλα παιδιά που μίλησας στους μισούς το εμφανίζει και στους άλλους μισούς όχι.έχω κάνει αίτηση υποστήριξης από εχθές αλλά δεν έχει μπει κανένας στο κόπο να απαντήση.
 

DeletedUser

Guest
το ιδιο προβλημα εχω και εγω...δεν μου εμφανιζει το τσατ της πολης αλλα και σε ενα φιλο μου που του το εμφανιζει του λεει"απαγορευεται να μιλας σε αυτο το τσατ"... :!
 

cord

Ex-The West Team
Υπαρχει ενα προβλημα με το chat room του κοσμου Αrizona οσο αφορα το "ψιθυρισμα". Το γνωριζουμε ηδη και εχουμε ενημερωσει για να επιλυθει.
 

DeletedUser

Guest
όχι μόνο αυτο αλλα και ο αδερφός μου λέει οτι δεν μπορεί να γράψει μετά απο ένα λεπτο επειδή λέει δεν επιτρέπετε...και αλλοι μου το λένε...επίσης δεν έχουμε και το τσατ πόλη όπως λένε και οι άλλοι...
 

DeletedUser3788

Guest
Υπαρχει ενα προβλημα με το chat room του κοσμου Αrizona οσο αφορα το "ψιθυρισμα". Το γνωριζουμε ηδη και εχουμε ενημερωσει για να επιλυθει.

cord όχι μόνο το ψιθύρισμα...δεν εμφανίζει και το τσατ των πόλεων
 

cord

Ex-The West Team
Δοκιμαστε να δειτε αν εχετε προβλημα και με αλλον browser.
Eγω δεν εχω δει τετοιο προβλημα πουθενα με Opera, Firefox, IE, Safari, Chrome, Maxthon, και Flock. Ή δοκιμαστε να κανετε αναβαθμιση τον browser που ηδη εχετε.
 

DeletedUser

Guest
χρησιμοποιω firefox αλλα και με google chrome παλι υπαρχει αυτο το προβλημα
 

DeletedUser933

Guest
same here...με firefox δεν υπαρχει το τσατ πολης...΄.:eek:m
 

DeletedUser

Guest
με όλους τους browser το ίδιο πρόβλημα! έλεος! δεν βλέπω ούτε chat πόλης ούτε μπωρώ να ψηθιρίσω
 

DeletedUser735

Guest
δεν νομιζω πως εχουμε να πουμε κατι αλλο...
ας κανουμε λιγη υπομονη και το προβλημα θα διορθωθει.

κλειδωνει!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή