πρόβλημα με εργάσια "προστασία αποίκων''

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καταρχάς καλήσπερα..Έχω ένα πρόβλημα με την εργασία "προστασία αποίκων...
Έχω τους πόντους που χρείαζεται αλλά δεν μου την βγάζει στον χάρτη...
Είμαι 13 επίπεδο (ξαναρχίσα) και τα βάζω ολα ηγεσία και Χαρίσματικοτητα!!!!!!
Δεν μου την βγάζει στις εργάσιες και εχώ ψάξει και στον χάρτη!!!!!Δείτε αν δεν με πιστέυεται......

.....................................Δουλεία "προστασία απόικων"................................

hide.png
X 2
leadership.png
X 2
tactic.png
X 1


....................................Ικανότοτητες του πάικτη μου...........................

Ήγεσία 61. 2 Χ 61=122
Κρυψιμο 0.
Τάκτικες 20.
.......................................................................................................

122 η ήγεσια (το υπολογίζω 2 φόρες) + 20 τακτίκες =142.

Υπότιθεται πώς στην 100 δύσκολία που μένει εμφανίζει την εργασία στον χάρτη.Η πρόστασία αποίκων εχεί 212 δύσκολια, δεν έπρεπε να την εμφανίσει???

Ευχαρίστω .
 

DeletedUser

Guest
εμένα τιποτα δεν εμφανιζεται με 100 ποντους.με 81 το ρεκορ μου.
 

DeletedUser

Guest
εμενα μου εμφανιζει την αποστολη οδηγηση ποταμοπλοιου που θελω ακομα 130 ποντους για να την ξεκλειδωσω.βεβαια μου εχει τυχη το κυνηγι φαιας αρκουδας μου το εδειχνε οταν εφτασα να θελω 30 ποντους εργασιας.
 

DeletedUser

Guest
εμενα μου εμφανιζει την αποστολη οδηγηση ποταμοπλοιου που θελω ακομα 130 ποντους για να την ξεκλειδωσω.βεβαια μου εχει τυχη το κυνηγι φαιας αρκουδας μου το εδειχνε οταν εφτασα να θελω 30 ποντους εργασιας.

δλδ έχει σχέση με την εργάσια στους πόσους πόντους θα την εμφανίσει τη κάθε μια?
 

DeletedUser2863

Guest
εγω την ηγεσια μου την ειχα 82 και μου την εβγαλε και την κανω μια χαρα;)
 

DeletedUser

Guest
παει αναλογα με τη δουλεια.... δε νομιζω οτι εμφανιζεται στους -100
μην ανησυχεις παντως θα εμφανιστει οταν πρεπει... ;)
 

DeletedUser

Guest
καταρχάς καλήσπερα..έχω ένα πρόβλημα με την εργασία "προστασία αποίκων...
έχω τους πόντους που χρείαζεται αλλά δεν μου την βγάζει στον χάρτη...
είμαι 13 επίπεδο (ξαναρχίσα) και τα βάζω ολα ηγεσία και χαρίσματικοτητα!!!!!!
δεν μου την βγάζει στις εργάσιες και εχώ ψάξει και στον χάρτη!!!!!δείτε αν δεν με πιστέυεται......

.....................................δουλεία "προστασία απόικων"................................

hide.png
x 2
leadership.png
x 2
tactic.png
x 1


....................................ικανότοτητες του πάικτη μου...........................

ήγεσία 61. 2 χ 61=122
κρυψιμο 0.
τάκτικες 20.
.......................................................................................................

122 η ήγεσια (το υπολογίζω 2 φόρες) + 20 τακτίκες =142.

υπότιθεται πώς στην 100 δύσκολία που μένει εμφανίζει την εργασία στον χάρτη.η πρόστασία αποίκων εχεί 212 δύσκολια, δεν έπρεπε να την εμφανίσει???

ευχαρίστω .

φιλε η εργασια αν θυμαμαι καλα εμφανιζεται σε 2 περιπτωσεις. πρωτων αν ειναι καμποσους ποντους(δεν ξερω ακριβως-λιγοτερους απο 100 μαλλον) πανωχωρις ρουχα που σου δινουν ποντους σε αυτην!!. επεισης παιζει να εμφανιζεται αν μπορεις να την κανεις με σετ(οπως ο τσαρλατανος), ανεξαρτητα με τις ικανοτητες που εχεις.
ρολο παιζει επεισης και η δυσκολια της δουλειας γενικα. προστασια αποικων-κυνηγι λυκων μου εμφανιστηκαν οταν ειχαν -30 δυσκολια στον 10 τον αγγλικο, ενω η κλοπη αποικων εμφανιστηκε απο -100 και πανω ποντους!!
μαλλον κατι τετοιο παιζει........
 

DeletedUser

Guest
φιλε η εργασια αν θυμαμαι καλα εμφανιζεται σε 2 περιπτωσεις. πρωτων αν ειναι καμποσους ποντους(δεν ξερω ακριβως-λιγοτερους απο 100 μαλλον) πανωχωρις ρουχα που σου δινουν ποντους σε αυτην!!. επεισης παιζει να εμφανιζεται αν μπορεις να την κανεις με σετ(οπως ο τσαρλατανος), ανεξαρτητα με τις ικανοτητες που εχεις.
ρολο παιζει επεισης και η δυσκολια της δουλειας γενικα. προστασια αποικων-κυνηγι λυκων μου εμφανιστηκαν οταν ειχαν -30 δυσκολια στον 10 τον αγγλικο, ενω η κλοπη αποικων εμφανιστηκε απο -100 και πανω ποντους!!
μαλλον κατι τετοιο παιζει........

ok.Θα τα βάζω ολα ήγεσια και σε λίγα λεβελ ελπίζω να εμφανίστει....Ευχαρίστω για την βοηθεία.:)
 

DeletedUser

Guest
εγω χρειαζομαι ακομη 113 ποντους εργασιας και μου την εχει βγαλει
 

DeletedUser

Guest
Oλα καλά!!!!Στο 14 επίπεδο με 76 ηγεσία (με bonus) και με 13 τακτικές (χωρίς bonus) εμφανίστηκε!!!!!:)
 
Κορυφή