προσ την innogames

  • Δημιουργός θέματος panos the kid
  • Ημερομηνία έναρξης

Charlie prince

Νέο Μέλος
!!!!

χμμμ... να πω κατι και εγω!! ο τροπος που παιζει ο καθενας δεν με αφορα... δεν με νοιαζει αν ειμαι ν1 η ν1245 στην καταταξη... εγω χαιρομαι το παιχνιδι και το απολαμβανω οπως ειναι... εχω χρησιμοποιησει premium μονο σε εναν κοσμο και ειδα οτι παιζω εξισου καλα και χωρις αυτο... η αποψη του panos the kid ειναι σεβαστη αλλα ετσι ειναι αυτα φιλε πανο... αν δεις ολα τα παιχνιδια που κυκλοφορουν στην αγορα εχουν "κατι" να αγορασεις.. σιγουρα η inno θα ακουσει τα σχολια καποιων αλλα δεν θα δωσει σημασια... ετσι πιστευω... καλη συνεχεια!!!
 

DeletedUser

Guest
ειπα κ εγω να μπω αριζονα να δω τι γινεται ..

παλι διαμαχες ..??? μια χαρα ειναι γρηγορο ..
καλησπερα σε ολους κιολλας .. γεια χαρα μαγκες καλως σας βρηκα
 

DeletedUser482

Guest
να πω και εγώ την άποψή μου.
κάθε εταιρία διαθέτει στην αγορά τα προϊόντα της με σκοπό το κέρδος.
σε άλλη περίπτωση θα λεγόταν ίδρυμα.

στην ελεύθερη αγορά έχεις την δυνατότητα να αγοράσεις και να χρησιμοποιήσεις αυτό που σου αρέσει ή αυτό που αντέχει η τσέπη σου.

το παιχνίδι έχει κι αυτό την δική του "πελατεία" στην οποία στηρίζεται για να μπορεί η εταιρία να το αναπτύσσει και να προσφέρει νέα πράγματα.

υπάρχουν εργαζόμενοι που ζουν τις οικογένειές τους από αυτήν την δουλειά.

σκεφτείτε αν κανένας δεν ήθελε ν' αγοράσει αυτό το προϊόν γιατί να συνεχίζει να υπάρχει?

αν λοιπόν η εταιρία γίνει ίδρυμα τότε πολύ απλά θα σταματήσουμε όλοι να παίζουμε γιατί πολύ απλά δεν θα έχει νόημα ύπαρξης το παιχνίδι.

διασκεδάστε με τους φίλους σας που είχατε ή που έχετε βρει στο παιχνίδι και μην αφήνετε την γκρίνια να σας χαλάει την διάθεση.
 

DeletedUser

Guest
ειδα ολες τις σελιδες αυτου το post και ειπα να πω και εγω τη γνωμη σαν ενας παλιος noobας που παιζει σε ολους τους κοσμους και εχει μια μικρη εμπειρια:hh

κατα τη γνωμη που δεν υπαρχει λογος να διαμαρτυρεστε αφου ειχε ανακοινωθει οτι ο καινουργιος κοσμος θα ηταν βασισμενος στο project arizona δεν θελω να κρινω τα καινουργια premium το μονο που θα πω ειναι το οτι προφανες πως το project arizona ειναι μια προσπαθεια της innogames να κερδισει λεφτα και αυτο δυσαρεστει πολλα ατομα αλλα παιδια δεν μπορουμε να κανουμε κατι ευτυχως υπαρχουν αλλοι 5 κοσμοι που μπορουμε να παιξουμε με μονο τα βασικα premium

το γεγονως του οτι το premium κανει τον κοσμο πιο γρηγορα δεν ειναι απαραιτητα καλο γιατι χρειαζεται να εισαι πολλες ωρες online

Αυτα:w
 

DeletedUser

Guest
Παιδια εχει δικιο ο πανος...
Στην αφρικη υπαρχον παιδακια που πεινανε και πεθενουν...
Εγω προσοπικα,θα εδινα τα λευτα μου σε πιο σοβαρα θεματα..
Οχι οτι το παιχνιδι δεν θα εχει φαση με πρεμιουμ αλλα προτιμαω να κοιταζω σοβαρα θεματα..
Και αν ημουν και δισεκατομυριουχος...θα εδινα λευτα για πρεμιουμ...
Για να δωρισω λευτα σ αυτους τους εργαζομενους οπως λεει ο ελ τελεχι..!

Αυτα απο μενα +1 :grr
 

DeletedUser3328

Guest
Α ρε inno χαλας τα λεφτα μερικων παιδιων εδω μεσα..α συγνωμη μπερδευτικα των μπαμπαδων τους τα λεφτα...
 
Κορυφή