προσπαθεια

  • Δημιουργός θέματος dodge
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
σε μια ιδεα που ειχα στον κοσμο 2 πρωτηνα στους αντιπαλους εκτος απο μαχες με σκοπο να παρει η μια πολη τα οχυρα απο την αλλη να γινονται και φιλικες μαχες με σκοπο να γνωρηστουμε καλυτερα και να διασκεδασουμε το παιχνιδι και ισος να κανουμε μελη που σταματησαν τον κ2 να ξανα μπαινουν ποιο πολυ.ευχαριστω πολυ την κριστα που με βοηθαει σε αυτο και ελπιζω να πετυχει και να ξανα βρεθει ζωντανια και ζωη στον κ2 καθως εχει καταντησει ανιαρος και βαρετος
 

DeletedUser

Guest
και που να ανοιξει ο κ6,, ουτε 10 ατομα δεν θα μεινουν!
 

DeletedUser

Guest
ο 1 και ο 2 ειναι καταδικασμενοι!!!ο κ1 κατι κανει βσκ με τις μαχες οχυρων αλλα τα πραγματα στον 2 ειναι απαισια!!!
 

DeletedUser

Guest
Οντως τα πραγματα στον κ2 δν πανε καλα....:u
 

DeletedUser

Guest
μηπως ηρθε η ωρα για καμια ιντερακτιβ περιπετεια μηπως και ξετριξουν τα κοκκαλακια μας????
 

DeletedUser3788

Guest
πόσες interactive??
ήδη οι διαχειριστές έχουν τον κ3 με την Wild Bunch τον κ1 με τον ναθαν και σε λίγο τους βόρρειους και τους νότιους συν κάποιο τουρνουά μονομαχίας που θα γίνει λογικά σύντομα και στον κ5.Πόσα να έχουν άνθρωποι είναι...:wk
 

DeletedUser

Guest
αν εμαθα καλα να μετραω στο δημοτικο ...
τα νουμερακια πανε 1 .. 2 .. 3 .. 4 .. 5
γιατι οι "διαχειρηστες" εβγαλαν για τον 1 interactive περιπετεια και τον 2 τον "πηδηξαν" για να πανε κατευθειαν στον 3?
 

DeletedUser3788

Guest
σωστή η απορία σου...αλλά φένεται πως είδαν ότι ο 2 είχε ψοφήσει ήδη και δεν σωζώταν ούτε σώζεται η κατάσταση...
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι επρεπε να γινει μια προσπαθεια στον κ2
 

DeletedUser

Guest
αν εμαθα καλα να μετραω στο δημοτικο ...
τα νουμερακια πανε 1 .. 2 .. 3 .. 4 .. 5
γιατι οι "διαχειρηστες" εβγαλαν για τον 1 interactive περιπετεια και τον 2 τον "πηδηξαν" για να πανε κατευθειαν στον 3?

μια χαρα εμαθες να μετρας κ φυσικα κ θα σου πω οταν κανατε συνθηκη ολο το καλοκαιρι να μην κανετε μαχες σε μεγαλα οχυρα γτ θα λειπετε διακοπες κ δεν θελετε να χασατε τα οχυρα τι project να βγαλουμε σε εναν κοσμο που για την αδρανεια ειστε υπευθυνοι οι ιδιοι οι παιχτες???
 

DeletedUser

Guest
μια χαρα εμαθες να μετρας κ φυσικα κ θα σου πω οταν κανατε συνθηκη ολο το καλοκαιρι να μην κανετε μαχες σε μεγαλα οχυρα γτ θα λειπετε διακοπες κ δεν θελετε να χασατε τα οχυρα τι project να βγαλουμε σε εναν κοσμο που για την αδρανεια ειστε υπευθυνοι οι ιδιοι οι παιχτες???

Οι αποφασεις 1,2 ατομων για καποιες "συμφωνιες" δεν μπορουν να επηρεαζουν την πορεια ολου του server και το παιχνιδι των υπολοιπων..!
εγω προσωπικα, ημουν ο πρωτος που κατεκρινα αυτες τις συμφωνιες!
 

DeletedUser

Guest
οταν η πλειοψηφια ομως ενος κοσμου το αποδεχεται κ στην τελικη εφοσον οι αρχηγοι των συμμαχιων κ πολεων το αποδεχτηκαν δεν βρισκω κανενα λογο να γινει καποιο Project.... μετα τις 15 σεπτ θα το σκεφτουμε αν κ τι θα κανουμε
 

DeletedUser

Guest
οταν η πλειοψηφια ομως ενος κοσμου το αποδεχεται κ στην τελικη εφοσον οι αρχηγοι των συμμαχιων κ πολεων το αποδεχτηκαν δεν βρισκω κανενα λογο να γινει καποιο project.... μετα τις 15 σεπτ θα το σκεφτουμε αν κ τι θα κανουμε

απο οτι ξερω μονο 2-3 συμμαχιες ειπαν ναι υπαρχουν πολη παικτες εκτος πολεων και πολης εκτος συμμαχιων δεν γινετε λοιπον αν 500 ατομα αποφασησαν κατι τετοιο οι αλλοι 1500 να μην κανουν τιποτα εξαιτιας των 500.επισης για σκεψου το λιγο.τι συμφερει να κανεις κατι που θα σου κρατησει 1500 παικτες η για να οικανοποιησεις 500 θα αφησεις 1500 να σταματησουν τον κοσμο οποτε ουσιαστηκα ο κοσμος να βαρεσει δυαληση???
επισης και στον κοσμο 1 ειχε γηνει τετοια συνθηκη αλλα εκει εγιναν πολλα πραγματα ενω στον 2 δεν δωθηκε καμια απολυτως σημασια
 

DeletedUser

Guest
αυτές ομως οι 2-3 συμμαχίες το ανακοίνωσαν εδω στο φόρουμ του παιχνιδιου αν δεν κάνω λάθος.

σαφως και δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι θέλουν οι υπόλοιπες αλλα όταν δεν υπάρχει αντίλογος εμεις δεχομαστε σαν δεδομένο αυτό που είναι ανακοινωμένο. και αυτό ήταν ότι για το καλοκαίρι σταματάνε οι εχθροπραξίες...

απο εκεί και μετά σας παρακαλώ να σταματήσει η συζήτηση για το αν θα κάνουμε κάτι σαν ομάδα στον κ2 γιατι αυτή τη στιγμή δεν πρόκειται να γίνει κάτι εκτός και αν σκεφτεί κάτι κάποιος αρκετά καλό και φυσικά εφικτό να γίνει.

αν θέλετε μπορείτε να κάνετε προτάσεις...σωστες και λογικές όμως...μην τρελαθουμε.
 

DeletedUser

Guest
αυτές ομως οι 2-3 συμμαχίες το ανακοίνωσαν εδω στο φόρουμ του παιχνιδιου αν δεν κάνω λάθος.

σαφως και δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι θέλουν οι υπόλοιπες αλλα όταν δεν υπάρχει αντίλογος εμεις δεχομαστε σαν δεδομένο αυτό που είναι ανακοινωμένο. και αυτό ήταν ότι για το καλοκαίρι σταματάνε οι εχθροπραξίες...

1) η αποφαση και η ανακοινωση στο φορουμ εγινε απο 2-3 συγκεκριμενα ατομα με δικια τους πρωτοβουλια!οι υπολοιποι δεν ειχαν καμια γνωση!!
2)το θεμα ειναι πως δεν υπαρχουν συμμαχιες , υπαρχουν μερικα ατομα που κινουν τα νηματα και αποφασιζουν για τις "συμμαχιες" .. οι υπολοιποι ειναι αμετοχοι και απλα ακολουθουν !!!
3)ειναι αδικο για αυτους που εχουν ριξει λεφτα και χρονο στον κ2 , να μενουν πισω εξαιτιας μερικων ατομων..!

αν βρεθει η ιδεα καλο θα ηταν να την υλοποιησετε! :))

φιλικα παντα θεια jo! :))
 

DeletedUser

Guest
αυτές ομως οι 2-3 συμμαχίες το ανακοίνωσαν εδω στο φόρουμ του παιχνιδιου αν δεν κάνω λάθος.

σαφως και δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι θέλουν οι υπόλοιπες αλλα όταν δεν υπάρχει αντίλογος εμεις δεχομαστε σαν δεδομένο αυτό που είναι ανακοινωμένο. και αυτό ήταν ότι για το καλοκαίρι σταματάνε οι εχθροπραξίες...

απο εκεί και μετά σας παρακαλώ να σταματήσει η συζήτηση για το αν θα κάνουμε κάτι σαν ομάδα στον κ2 γιατι αυτή τη στιγμή δεν πρόκειται να γίνει κάτι εκτός και αν σκεφτεί κάτι κάποιος αρκετά καλό και φυσικά εφικτό να γίνει.

αν θέλετε μπορείτε να κάνετε προτάσεις...σωστες και λογικές όμως...μην τρελαθουμε.

απο οτι θυμαμαι ειπαμε οτι θα γηνονται μαχες αλλα οχι 2 καθε μερα μονο μια και οτι τα σαββατοκυριακα επισης δεν θα γηνονται μαχες(παντα για οχυρα μιλαω καθως κανονηκες μαχες μια χαρα γηνονται
 

DeletedUser

Guest
αν γίνοταν 2 ή περισσότερες μάχες δεν το γνωρίζω και αυτό δεν είναι το θέμα.

το θέμα είναι ότι σαφώς και η εικόνα που δινει με τέτοιες κινήσεις ο κόσμος 2 είναι η εικόνα ενός κόσμου που κοιμάται.

οπότε και για αυτό αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάποιο project που να τρέχει για τον κόσμο αυτό.

παρόλα ταύτα αυτό που βλέπω εγώ είναι μια προσπάθεια να δικαιολογήσετε ότι ο κόσμος δεν είναι σε μερική τουλάχιστον αδράνεια αλλά δεν βλέπω κάποιον να προτίνει κάτι. εγώ τουλαχιστον δεν έλαβα κάποιο πμ με κάποια ιδέα.

 

DeletedUser

Guest
αν γίνοταν 2 ή περισσότερες μάχες δεν το γνωρίζω και αυτό δεν είναι το θέμα.

το θέμα είναι ότι σαφώς και η εικόνα που δινει με τέτοιες κινήσεις ο κόσμος 2 είναι η εικόνα ενός κόσμου που κοιμάται.

οπότε και για αυτό αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάποιο project που να τρέχει για τον κόσμο αυτό.

παρόλα ταύτα αυτό που βλέπω εγώ είναι μια προσπάθεια να δικαιολογήσετε ότι ο κόσμος δεν είναι σε μερική τουλάχιστον αδράνεια αλλά δεν βλέπω κάποιον να προτίνει κάτι. εγώ τουλαχιστον δεν έλαβα κάποιο πμ με κάποια ιδέα.


εγω σ εστειλα μια ιδεα! τωρα αν ειναι κλ η οχι εσεις τ αποφασιζεται!!!
 

DeletedUser

Guest
αν γίνοταν 2 ή περισσότερες μάχες δεν το γνωρίζω και αυτό δεν είναι το θέμα.

το θέμα είναι ότι σαφώς και η εικόνα που δινει με τέτοιες κινήσεις ο κόσμος 2 είναι η εικόνα ενός κόσμου που κοιμάται.

οπότε και για αυτό αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει κάποιο project που να τρέχει για τον κόσμο αυτό.

παρόλα ταύτα αυτό που βλέπω εγώ είναι μια προσπάθεια να δικαιολογήσετε ότι ο κόσμος δεν είναι σε μερική τουλάχιστον αδράνεια αλλά δεν βλέπω κάποιον να προτίνει κάτι. εγώ τουλαχιστον δεν έλαβα κάποιο πμ με κάποια ιδέα.


μεχρι αυριο θα εχεις μυνημα μου με το να σου πρωτηνω μια ιδεα.ελπιζω σε διαστημα 24 ωρων να σκεφτω κατι καλο
 
Κορυφή