πολλαπλες μαχες 11 Φεβρουαριου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6235
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6235

Guest
Θέλω να ζητησω ενα τεραστιο συγνωμη από ολους τους παιχτες του κοσμου για τις πολλαπλες μαχες οχυρων που εθεσε η συμμαχια μου σημερα.

οι πολλαπλες μπηκαν απο μια και μονο πολη της συμμαχιας και θελω να τονισω πως δεν ειναι ομαδικη πραξη της συμμαχιας αλλλα μεμονομενης πολης.
εξοργησμενος απο την πραξη αυτη εθεσα αμεσως στο φορουμ της συμμαχιας την προταση να αποβαλουμε την πολη αυτη απο τη συμμαχια. εχω ακυρωσει ολες τις επιθεσεις που εχουμε δηλωσει και σε περιπτωση που καποιο οχυρο κατακτηθει θα ζητησω την αμεση επιστραφη του (και αμα δεν επιστραφη θα δηλωσω εγω επιθεση εναντιον του με την πρωτη ευκαιρια για να βοηθησω να επιστραφη του οχυρο στον τωρινο του ιδιοκτητη)

ενα μεγαλο συγνωμη σε ολον τον Αριζονα
 

DeletedUser4428

Guest
Καλησπερα

Ειλικρινα χαιρομαι που καποιος ειναι ευσυνηδειτος και παιρνει την ευθυνη ενω δεν ειναι δικη του και ειναι απλα μιας πολης!
Επειδη και εγω θελω μια μαχη και καλη και επειδη κατι πηγαινε να γινει στον Αριζονα με πολυ κοπο απο συμπαιχτες και απο αντιπαλους δεν θα ηθελα να χαλασει αυτο.
Μονο 2 πραγματακια δεν μπορω να καταλαβω αφου τον βλεπατε οτι εχει ξεκινησει και βαραγε οχυρα ενω ειχαμε πει οτι σαββατο να μην βαραει κανεις να εχουμε μια μερα κενο και οτι αν θελουμε μονο να κανουμε φιλικες οι συμμαχιες μεταξυ μας , γιατι δεν μιλησατε σε καποιον απο την ομγ και να πειτε παιδια το ατομο δεν εκφραζει πλεον την συμμαχια μας και εμεις θα κανουμε αυτα που λετε οτι θα κανετε τωρα?ΚΑΙ επρεπε εγω να γυρισω να μιλησω με το Νικο να το κανω θεμα, και μαλιστα να εχουμε ηδη ενα θεμα προηγουμενος για αλλη μαχη ,
και ολα αυτα στις Μια και δυο το βραδυ ? Εχουμε και προσωπικη ζωη δεν μπορουμε συνεχεια 24 ωρες να βλεπουμε και να ασχολουμαστε με τα παντα.
Και να ειναι ο Νικος και εγω και να μην απολαμβανουμε την Παρασκευη μας με κανα εργακι και χαλαρωση?
Φευγουν τα παιδια της ομγ και βαρανε οχυρα και μετα πως να τους πω εγω παιδια εσεις που βαρεσατε και τα οχυρα κανανε 50000 και 60000 ακυρωστε τα με ενημερωσανε 2.30 το πρωι?
ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙς ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ και εμεις να κανουμε πισω και μονο η ομγ να εχει πολλαπλες.Δεν ειναι ομορφο
Τι θα κανουμε οι συμμαχιες της αριζονας σ αυτα τα μεμονομενα ατομα θα ηθελα να δω προτασεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5787

Guest
ΕΓΩ

ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ. ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟ ΤΙ ΕΥΘΕΙΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ Η ΣΥΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΗ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΟΜΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΗ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ OMG ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΜΑΣ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

Edit by El Telehi -> Παρακαλούμε μην γράφετε με κεφαλαία. Είναι κουραστικό στο διάβασμα και φαίνεται σαν να φωνάζετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6235

Guest
οταν το ειδα αντεδρασα αμμεσα, οπως ειπες εχουμε και προσωπικη ζωη, οταν τον ειδα τον σαμαατ ηταν πλεον αργα.

η πολη εχει αποβληθει απο την οικογεια της ΑΔ και προφανως κανεις δεν θα στιηξει τις επιθεσεις των.

φιλε λακορα τα λες πολυ ωραια. αλλα ξεχνας κατι. απο την στιγμη που καποια πολη δεχεται να μπει σε καποια συμμαχια αυτοματος σημαινει πως συμβιβαζεται στο γεγονος πως θα υπαρχει ενας αρχηγος και δεχεται τους ορους και κανονες που βαζει αυτος. οταν δουν πως αυτα δεν τους εκφραζουν μπορουν καληστα να απομακρυνθουν.

η συμμαχια ΑΔ ειχε παντα την πολιτικη κατα των πολλαπλων οχι επηδη μας το ειπε καποιος αλλα επηδη εμεις το θελησαμε και το επιλεξαμε . το συγνωμη πηγαινε σε ολους διοτι δεν μπορουμε να λεμε και στιριζουμε καποια πραγματα και μετα να πρατουμε αλλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4456

Guest
ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ. ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟ ΤΙ ΕΥΘΕΙΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ Η ΣΥΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΗ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΟΜΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΗ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ OMG ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΜΑΣ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

Χεχε, αμα σε βαρεσει ενα παιδακι στο σχολειο, να πας να βαρας το παιδακι αυτο τοτε και οχι τα αλλα παιδακια απο την αλλη ταξη :p :D
 

miraz

Νέο Μέλος
Επειδη και εγω θελω μια μαχη και καλη και επειδη κατι πηγαινε να γινει στον Αριζονα με πολυ κοπο απο συμπαιχτες και απο αντιπαλους δεν θα ηθελα να χαλασει αυτο.
τι κανατε γι'αυτο?
η απαντηση στην συμμετοχη στις χθεσινες μαχες, και στο οχυρο που πηρατε

--------

Μονο 2 πραγματακια δεν μπορω να καταλαβω αφου τον βλεπατε οτι εχει ξεκινησει και βαραγε οχυρα ενω ειχαμε πει οτι σαββατο να μην βαραει κανεις να εχουμε μια μερα κενο και οτι αν θελουμε μονο να κανουμε φιλικες οι συμμαχιες μεταξυ μας , γιατι δεν μιλησατε σε καποιον απο την ομγ και να πειτε παιδια το ατομο δεν εκφραζει πλεον την συμμαχια μας και εμεις θα κανουμε αυτα που λετε οτι θα κανετε τωρα?ΚΑΙ επρεπε εγω να γυρισω να μιλησω με το Νικο να το κανω θεμα, και μαλιστα να εχουμε ηδη ενα θεμα προηγουμενος για αλλη μαχη ,
και ολα αυτα στις Μια και δυο το βραδυ ?
την απαντηση την εδωσες

Εχουμε και προσωπικη ζωη δεν μπορουμε συνεχεια 24 ωρες να βλεπουμε και να ασχολουμαστε με τα παντα.

-----------

Φευγουν τα παιδια της ομγ και βαρανε οχυρα και μετα πως να τους πω εγω παιδια εσεις που βαρεσατε και τα οχυρα κανανε 50000 και 60000 ακυρωστε τα με ενημερωσανε 2.30 το πρωι?
μπορεις ομως να ρωτησεις (οπως καναμε εμεις ), παιδια γιατι βαλατε τις μαχες?
η απαντηση, γιατι μας βαλαν και αυτοι, ειναι λαθος, και ο λογος?
τον λες στην αρχη

Επειδη και εγω θελω μια μαχη και καλη και επειδη κατι πηγαινε να γινει στον Αριζονα με πολυ κοπο απο συμπαιχτες και απο αντιπαλους δεν θα ηθελα να χαλασει αυτο.

----------

Τι θα κανουμε οι συμμαχιες της αριζονας σ αυτα τα μεμονομενα ατομα θα ηθελα να δω προτασεις.
τιποτε, και δεν μπορει να υποχρεωθει κανεις, να παιζει με ενα συγκεγκριμενο τροπο
μια λυση ειναι, να μην απαντωνται αμμεσα οι οποιες πολλαπλες μαχες μπουν, απο την στιγμη που δεν ξερουμε τι εχει συμβει, το παιχνιδι δεν τελειωνει σε ενα βραδυ, ουτε αν χαθει/κερδιθει καποιο οχυρο.
παιχνιδι = διασκεδαση
 

DeletedUser5787

Guest
Αρχική Δημοσίευση από tigraki1
Τι θα κανουμε οι συμμαχιες της αριζονας σ αυτα τα μεμονομενα ατομα θα ηθελα να δω προτασεις.



πιος εισαι ρε τιγρακι, εσυ και 30 ατομα χαλασατε το παιχνιδι νομιζετε οτι ειναι δικο σας εγω εκανα μια φορα πολλαπλες, αλλη της εκαναν καθε μερα και κουβεντα δεν γινοταν και μην παει το μυαλο σας στο λακορα δεν λεω αυτον μιλαω για παιχτες που ειναι κατα τον πολλαπλον και απο omg και αδιοφορους και οχυρομαχους το πιασατε τη λεω αν θελετε σας λεω και ονοματα δεν εχω προβλημα. οι διαχηρηστες ας σεβαστουν λιγο και εμας τους θνητους και να μην σβηνουν τα θεματα μας ευχαριστω!
 

DeletedUser4456

Guest
Μιραζ, F-16 και λοιποι φιλοι,
Θα σας πω τι γινεται καθαρα απο την σκοπια μου και περαν της πλακιτσας, σαν απλος παιχτης... Απο παλια ειμαι κατα των πολλαπλων και μαλιστα πολλες φορες προσωπικα προσπαθω να συγκρατησω πολλα ατομα απο την συμμαχια μου τα οποια ομως εχουν απολυτο δικιο να εχουν παραπονο και να αντιδρανε απαντωντας με πολλαπλες στις πολλαπλες. Η δικαιολογια πανω στην οποια στηριζοτανε καποια πιθανη εγκρατεια για αντιποινα ητανε οτι σαν νεοοργανωθεισες συμμαχιες οι αντιπαλες των omg, καλο ειναι να εχουν καποιο χρονο να οργανωθουνε.

Φυσικα ομως οταν αυτος ο καποιος χρονος (νομιζω εχει περασει μηνας) εχει αντιπαρελθει, ειναι πολυ φυσικο η αγανακτηση να φτασει σε ασυγκρατητα ορια με τις προκειπτουσες οπως ειδαμε αντιδρασεις. Νομιζω δεν ειναι παραλογο, οταν γινεται μια συμφωνια και δεν κρατειται απο τις 2 πλευρες, να υπαρχουν αυτες οι αντιδρασεις, αρα δεν καταλαβαινω γιατι παραπονιονται καποιοι που εχασαν το οχυρο τους αφου πηγαιναν γυρευοντας... Αν μη τι αλλο η omg δεν ακυρωσε επισημα αποτι ξερω καμια μαχη ωστε να υπαρχει απαιτηση επιστροφης οχυρου. Και δεν το εκανε επειδη προκειται για εκμεταλλευση αλλα για απλη αγανακτηση αποσο ξερω.

Εν ολιγοις, εχουμε δει οχυρα να αρνουνται να επιστραφουν μετα απο ΕΠΙΣΗΜΑ ακυρη μαχη και να γινεται και ολοημερο παζαρι μαλιστα, εχουμε δει πολλαπλες επι πολλαπλων (παντα μονοπλευρα "κατα λαθος" ή απο ταχα "Noobs"), οταν μαλιστα απο πανω ο αλλος ομολογει οτι ξεσπασε στους omg επειδη δεν τα εβρισκε με τους δικους του! - εχουμε δει ενα σωρο περιεργα πραγματα τα οποια δεν επρεπε να συμβαινουν και τελικα οταν συμβαινουν τα βαπτιζουμε εις το ονομα του "παιχνιδιου" και της "διασκεδασης" και ολα καλα... Μεχρι και απειλες οτι αν δεν βαλουμε εμεις κανονικη μαχη σε επιθεση ακομα και αν δεχομαστε επιθεσεις, θα δεχτουμε πολλαπλες!.. Δηλ. οτιναναι... Το οτι δεν λεμε κατι δεν σημαινει οτι δεν εχουμε και επιγνωση της καταστασης. Και δεν ειναι θεμα ποιος κανει κουμαντο στον κ6 αλλα καθαρα τι εχει συμφωνηθει αναμεταξυ των συμμετεχοντων κατα την πλειοψηφια παιχτων... Ομως να βγαινει κιολας απο πανω ο κλεφτης να φωναζει να φυγει ο νοικοκυρης? :D

Με λιγα λογια, μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη τρεις και η κακη του μερα... :w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παροτι η συμμαχια AD δηλωσε πως δεν προκειται να υποστηριξει τις πολλαπλες της μυτιληνης-μεσαγρος και δεν πηγε κανενας τους στης μαχες,
εσεις ειπατε πως δεν μπορειτε να πειτε στους δικους σας να μην πανε στις μαχες που βαλαν για αντιποινα...
ομως μπορουσατε να τους συντονισετε για να παρουν ενα απο τα οχυρα στις επιθεσεις σας..
η εννοια της συμμαχιας ειναι κοινη πορεια..αμα δεν μπορειτε να συμφωνησετε σε μια κοινη πορεια πως θελετε να ονομαζεστε συμμαχια?
λετε πως θελετε ενα "σωστο κοσμο" αλλα βαζετε πρωτα τα χρηματα για 2-3 μαχες και μετα το τι πρεπει να γινει για να παραμεινει "σωστος"

το αν απο την μυτιληνη-μεσαγρος καλως ή κακως εκαναν και εβαλαν τις πολλαπλες ειναι αλλο θεμα.
ομως αυτοι αποδεχτηκαν ο,τι εκαναν.εσεις για αλλη μια φορα βαζετε φτηνες δικαιολογιες...
λεφτα υπαρχουν λετε στα προφιλ σας ειρωνικα για το τι δινετε εσεις "η ελιτ της omg"
στην inno ,αλλα λεφτα για να ειστε σωστοι απεναντοι στους εχθρους σας δεν υπαρχουν..

εσεις οι υπερανω των πολλαπλων, χθες, ξεφτιληστηκατε και εκμεταλευτηκατε
τις πολλαπλες που βαλατε
ενω η αλλη πλευρα συμπεριφερθηκε σωστα απεναντι σας(συμφωνα με σας).
με οσους μιλαγα πιστευα πως εκει περα υπαρχουν σωστα ατομα αλλα
αποδειξατε για αλλη μια φορα ποσο κερδοσκοποι ειστε.

το αν θα επιστραφει το οχυρο προσωπικα δεν με νοιαζει
μου αρκει το οτι πηγατε και συντονισμενα στις μαχες

καλη σας μερα
 

DeletedUser

Guest
1 Ποιος ιεροσυλος εσβησε το μυνημα μου ?
2 με αυτα και με τα αλλα το τσιμπησατε το οχυρο ομιτζακια
 

DeletedUser

Guest
τουλαχιστον στις πολλαπλες σου στελιο1980 θα εισαι ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ.οποτε ολα καλα.Το μονο σου προβλημα πλεον ειναι οτι δε θα μπορεις να κρυβεσαι πισω απο κανεναν αφου θα παιζεις μονος σου.οποτε πανε οι θηκουλες σου!!σνιφ κλαψ
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν αυτή τη φορά το φιλοσόφησα και θα είμαι πιο κόσμιος μπας και μείνει κανα μήνυμά μου σε αυτό το δόλιο φόρουμ! Κυρίως δλδ για λόγους υστεροφημίας. :w

Για το οχυρό που έπεσε χθες δε θα μπορούσε να με αφήνει πιο αδιάφορο! Καλορίζικο & καλοτάξιδο

Παρόλα αυτά γράφονται κάποια πράγματα τα οποία είναι επιοικώς απαράδεκτα!

Μιστερ no mercy said: Η δικαιολογια πανω στην οποια στηριζοτανε καποια πιθανη εγκρατεια για αντιποινα ητανε οτι σαν νεοοργανωθεισες συμμαχιες οι αντιπαλες των omg, καλο ειναι να εχουν καποιο χρονο να οργανωθουνε.

Ταινίας λέει στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάμε για σκοινί! Έχεις κάνει πολλαπλές σε συμμαχίες που είχαν το 10% σε καθαρούς αριθμούς σε σχέση με τη τότε δικιά σου συμμαχία.
Τέλος σε αυτό το quote θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για τη μεγαλοψυχία που δείξατε!

Μιστερ no mercy said: Εν ολιγοις, εχουμε δει οχυρα να αρνουνται να επιστραφουν μετα απο ΕΠΙΣΗΜΑ ακυρη μαχη

Ταινίας αναρωτιέται το οχυρό δεν το επέστρεψαν τα παιδάκια που το πήραν? Γιατί επαναφέρεις αυτό το θέμα? Πραγματικά θα ήθελα να ξέρω! Και μέχρι πρόσφατα διατηρούσες και το προκλητικό προφίλ στο οχυρό. Θύμησε μου σε παρακαλώ μιας και ειλικρινά δε θυμάμαι, εσύ επέστρεψες ποτέ οχυρό?

Μιστερ no mercy said: Μεχρι και απειλες οτι αν δεν βαλουμε εμεις κανονικη μαχη σε επιθεση ακομα και αν δεχομαστε επιθεσεις, θα δεχτουμε πολλαπλες

Ταινίας λέει πως θα ήταν καλό να διαψεύσεις τάχιστα τους λήβελους σου, γτ μπορεί να έχουμε διακοπή επικοινωνίας.

YΓ: Καντε με καπετάνιο αλλιώς θα χτυπήσω 5, 6 οχυρά, αλλα σε αυτά που θα χτυπήσω να φερετε κόσμο να κρύβομαι απο πίσω!:w
 

DeletedUser5545

Guest
Το μονο που εχω να δηλωσω επαυτου ειναι οτι εχετε πολλη πλακα

Επειδη ειστε καλα παιδακια θα πω στον αγιο βασιλη να σας στειλει ολους απο ενα οχυρο να παιζετε και να μην ζαλιζετε τον αθωο κοσμακη που θελει να σας τρολαρει και να γελαει με την παρτη σας.

Αυτα,νομιζω οτι η αποψη μου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα και καλυπτει ολους οσους δεν νοιαζονται με το ποιος σταρταρχοσυμμαχιδης την εχει μεγαλυτερη και την συμμαχια και την μαχητικοτητα και αλλα λαχανικα
 

miraz

Νέο Μέλος
φιλε Mr. NO MERCY
απ'οτι βλεπω εισαι ο μονος που μπηκε στον κοπο να απαντησει (δικαιολογησει) καποια πραγματα.
προσωπικα παιζω στο παιχνιδι για να διασκεδασω, και πανω απ'ολα τιμια, ακομη και στους κανονες που εχουν επιβαλει παιχτες, περαν απο τους γενικους κανονες του παιχνιδιου.
ειμαι κατα των πολλων μαχων, οπως και η συμμαχια μου AD, κατι το οποιο γνωριζετε.
παμε στα προχθεσινα, γιατι φωναζεται και οριεσται, ( OMG ) για το καλο του ARIZONA.
παμε να δουμε, ποιος κανει και ποιος δεν κανει, κατι για το καλο
δυο παιδια απο πολη της συμμαχιας μας AD, για δικους τους λογους, βαλαν 3 μαχες (θα επανελθω εδω).
στειλαμε μηνυματα οτι οι μαχες ειναι ακυρες, γιατι τα παιδια ενηργησαν απο μονα τους και κατα του γενικου σκεπτικου της AD
δεν στηριξαμε καμμια επιθεση (για το καλο του ARIZONA)
το ιδιο καναν και αλλες συμμαχιες (για το καλο του ARIZONA)
δεν στηριξαμε την αμυνα στο οχυρο μας (για το καλο του ARIZONA)
καναμε κατι που κατα βαθος δεν θελαμε
αποβαλαμε την πολη απο την συμμαχια μας (για το καλο του ARIZONA)
δεν ζητησαμε πισω το οχυρο
συνολο AD,
ενα χαμενο οχυρο, και μειον καποιους πολυ δυνατους παιχτες.(για το καλο του ARIZONA)
OMG εσεις τι κανατε?
επανερχομαι
φανταζομαι συμφωνουμαι ολοι, οτι ο ARIZONA και τα οχυρα δεν ειναι προνομιο 150-200 ατομων.
προχθες μπηκαν 3 μαχες σε μικρα οχυρα, δηλαδη 3*42=126 αμυνομενοι και 3*50=150 επιτιθεμενοι, συνολο, μια μαχη σε μεγαλο
που ακριβως ηταν το προβλημα?
μηπως ειναι οτι δεν πρεπει να μπαινουν 2-3 μαχες την ιδια ωρα (ασχετα αν μπορουν να γεμισουν ανετα) γιατι καποιοι δεν το αντεχουν να γινει μαχη χωρις αυτους?
το προβλημα του καλου ARIZONA λοιπον, πιθανοτατα ειναι η καταταξη και η προβολη για καποιους, και καντε οτι ειναι δυνατον οι υπολοιποι γι'αυτο.
 

DeletedUser4456

Guest
Οτι να ναι λετε... τπτ αλλο δεν μπορω να πω, οποτε τρολαρετε οσο θελετε, απλα προσεχτε αυτα που ειπα μια φορα και ποιος εκανε 1ος εδω μεσα παραπονα.

Κατ εμε, αν ηταν στο χερι μου, το οχυρο θα το εδινα σε μια αλλη συμμαχια ισως την UNI ή καποια αλλη, ετσι ωστε ουτε να λενε οτι θελω να κραταω οχυρα (γτ προφανως δεν εχουμε τετοια αναγκη), αλλα ουτε και να μεινει απαρατηρητη η πραξη: καθε μερα πολλαπλες και μετα γκρινια... ομως ευτυχως οπως προειπα παιζω πλεον σαν απλος παιχτης με ελευθερη αποψη.

Το καλο του Αριζονα εχει να κανει με την ελλειψη κακων μαχων και την τηρηση ορθης διασυμμαχικης επικοινωνιας και οχι τι κανουμε καθε φορα που ενας noobas θα βγαινει να τα κανει θαλασσα ωστε να δουμε πως θα τον καλυψουμε.
:w

Ελπιζω να σας καλυψα, και φυσικα με σχολια εριστικου χαρακτηρα οπως ειδα δεν θα ασχοληθω καθολου. Απλα θα πω οτι ναι, ως τωρα παντα εχω δωσει δειγματα οτι αν παρω οχυρο που εχω ακυρωσει την επιθεση, θα το επιστρεψω μετα απο 1 λεπτο. Αν το παρει noob και δεν το επιστρεφει, οχι μονο θα πετουσα εξω την πολη, αλλα θα φροντιζα να μην ξαναεχει ποτε οχυρο στο μελλον (αν μπορω βεβαια). Οχι γτ ειμαι αναποδος, αλλα γιατι μερικα πραγματακια εχουν να κανουνε με την ομαδικοτητα πως να το κανουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αυτο που ειδα εγω ειναι οτι επεσε οχυρο με πολαπλη και δεν επεστραφηκε πισω , εστω στην ΑΔ ,δεν ειναι δικο μου οχυρο για να με ενδιαφερει αλλα αυτο μας δινει το δικαιωμα να κανουμε το ιδιο σε παρομοια περιπτωση οπως καταλαβαινετε .
 

DeletedUser4456

Guest
Εαν δεν ακυρωθει μαχη νομιζω οτι ναι μπορεις να πας να το παρεις... Οποτε ειναι παντα θεμα τι λενε οι αρχηγοι μας.
Και αρα τελικα το θεμα ειναι ΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΑ αρχιζει τις πολλαπλες...
 

DeletedUser

Guest
Ελπιζω να σας καλυψα, και φυσικα με σχολια εριστικου χαρακτηρα οπως ειδα δεν θα ασχοληθω καθολου. Απλα θα πω οτι ναι, ως τωρα παντα εχω δωσει δειγματα οτι αν παρω οχυρο που εχω ακυρωσει την επιθεση, θα το επιστρεψω μετα απο 1 λεπτο. Αν το παρει noob και δεν το επιστρεφει, οχι μονο θα πετουσα εξω την πολη, αλλα θα φροντιζα να μην ξαναεχει ποτε οχυρο στο μελλον (αν μπορω βεβαια). Οχι γτ ειμαι αναποδος, αλλα γιατι μερικα πραγματακια εχουν να κανουνε με την ομαδικοτητα πως να το κανουμε...


Επομένως το μεγάλο πρόβλημα που έχεις με τις πολλαπλές, είναι αν ακυρωθούν να επιστραφεί το οχυρό πίσω. Αν γίνουν όμως κανονικά οι πολλαπλές δεν υπάρχει πρόβλημα...

Κάθε στιγμή με σοκάρεις και περισσότερο!
 

DeletedUser5064

Guest
Το δικό μου το πρόβλημα είναι να μην μπαίνουν πολλαπλές και αναγκαζόμαστε μετά να ερχόμαστε σε συνομιλίες και συνεννοήσεις για το ποια και αν θα ακυρωθεί. Μπορεί να γίνει αυτό??
 
Κορυφή