πολλαπλες μαχες 11 Φεβρουαριου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6235
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5064

Guest
Όπως είπα και πριν και είμαι σίγουρος όπως αυτή θα είναι η απάντησή σας δε θεωρείτε πολλαπλή όταν βάζουν 3 μάχες 3 διαφορετικές συμμαχίας, άσχετο αν στη 1 μάχη πηγαίνουν άτομα και από τις 3 συμμαχίες, οπότε δε βλέπω το νόημα να χάσω το χρόνο μου και να φτιάξω αυτή τη λίστα.

Θυμάμαι όμως ένα οχυρό UNI που χάθηκε με αυτόν τον τρόπο, αλλά επειδή δεν είχε ακυρωθεί η μάχη δεν το ζητήσαμε πίσω.

28 Δεκ, 11 12:26 πμ όνομα οχυρού: FFC ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 2 Επιτιθέμενος: ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ ΠΑΡΕΑ

Τη συγκεκριμένη ημερομηνία βλέπω στο westforts πως υπήρχαν 14 μαχες, από τις οποίες 12 σε οχυρά των OMG Και μόνο 2 επιθέσεις από OMG

Αλλά θα μου πείτε ήταν το μόνο που χτύπησε η ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ ΠΑΡΕΑ, άσχετο αν στο προφίλ του οχυρού γράφει πως ευχαριστεί τον sabaraw για την οργάνωση.

Υποθέτω εννοεί για την οργάνωση των πολλαπλών που είχε σαν αποτέλεσμα να κερδηθεί αυτό το οχυρό.

Και όπως είπα η συγκεκριμένη μάχη δεν είχε ακυρωθεί και γι΄αυτό δεν ζητήθηκε ποτέ να επιστραφεί.
 

DeletedUser

Guest
28 Δεκ, 11 12:26 πμ όνομα οχυρού: FFC ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 2 Επιτιθέμενος: ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ ΠΑΡΕΑ

δεν ειχε συμφωνηθει τιποτα τοτε ακομα.

την λιστα παρακαλω
 

DeletedUser5064

Guest
Με το ίδιο σκεπτικό δεν είχε συμφωνηθεί τίποτα και για τις άλλες μάχες που θα είχε αυτή η λίστα, άρα άσκοπο να χάσω χρόνο για να ψάξω και να βρω τα οχυρά.
 

DeletedUser

Guest
εννοειτε , γιατι νομιζεις οτι επιμενουμε ?
 

DeletedUser3473

Guest
Με το ίδιο σκεπτικό δεν είχε συμφωνηθεί τίποτα και για τις άλλες μάχες που θα είχε αυτή η λίστα, άρα άσκοπο να χάσω χρόνο για να ψάξω και να βρω τα οχυρά.

δεν μπορεις να φτιαξεις λιστα γιατι δεν υπαρχει...
οταν ειπαμε οτι θα ενδωσουμε και θα παιξουμε οπως εσεις θελετε
δεν ξαναγινε πολλαπλη... και οταν σε καποιες μεμονωμενες περιπτωσεις
εγιναν δεν τις υποστιρηξαμε και ΔΕΝ πηραμε οχυρο...
στην ΜΙΑ περιπτωση που πηρε οχυρο ο ντινοζος, το οχυρο επιστραφηκε
και το παιδι ακουσε και πολλα περισοτερα απ οσα θα επρεπε να ακουσει...
αρα... θα το ξαναπω... τα μπλα μπλα και τα με λενε ριζο οπως θελω τα γυριζω
θα τα λετε αναμεταξυ σας που τα πιστευετε... εμεις προλογο δεν τρωμε...
φιλικα παντα... :))
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν επειδή σαν μικρά παιδακια - noobs τσακώνεστε στο ποιος πήρε τις καραμέλες από το συρτάρι θα σας πω αυτό που θα κάνω εγώ και ξέρετε είναι να μην τρελαθώ και φυσικά το ποσο σας υπολογίζω omgήδες

με φάγατε ρε με βρίσατε με είπατε αλήτη και πολλά αλλα επειδή για 1 μηνα με τους επίλεκτους σας έτρεξα και δεν είχαμε σωστές μάχες...


ok σταμάτησα για να παίξουμε σωστά που αυτός ήταν και ο σκοπός τον επίλεκτων να παίξουμε σωστές μάχες...

πως ρε ήταν αυτός ο σκοπός τον επίλεκτων? θα πει ένα noob-omg....

ήταν ο σκοπός η καλές μάχες γιατί σας έδειχνα πως είναι η άλλη πλευρά τον μη σωστών μαχών....

ότι καταλάβατε καταλάβατε noobs omgήδες

ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΟΓΙΑ OMGΗΔΕΣ NOOBS ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ NOOBAKLARADES ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ...

εάν ξαναδώ από omgήδες noobs να βαράνε ΜΙΚΡΟ ΟΧΥΡΟ θα τα κάνω όλα πάλι άνω κάτω και θα πείτε όλοι καλο πάσχα και μόλις σταματήσω θα πείτε ανάσταση!!!

ρε νομίζετε πως δεν έχω πάρει χαμπάρι το τι σχέδιο και σκοπό έχετε ρε omgήδες noobs?
αλλα όχι σε τα μας αυτά...

εάν θέλετε κύριε στρατηλάτη omgή noob να ανεβείς και άλλο στην κατάταξη γιατί μονο αυτό σας ενδιαφέρει αλλα μονο αυτό, θα κανεις τα παρακάτω

μέρα παρα μέρα θα βαράτε η μεσαίο η μεγάλο οχυρό
το ίδιο και εμείς
θέλεις κύριε noob να βάρας μικρό? ok βαρα 2 μικρά

δεν γίνετε omgή noob να βάρας 1 μικρό και να γινόμαστε εμείς μπάχαλο για το ποιοι 42 θα παίξουν...

όχι

από αύριο λοιπόν 15 φλεβάρη εάν δεν το τηρήσετε αυτό τότε οι ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ

εγώ αυτά είχα να πω και ξέρεις ότι όταν λέω κάτι το κάνω διότι για μένα εσείς δεν υπάρχετε και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι noobs οι δικοί μου έχουν ανοίξει μαζί σας πάρε δώσε και κουβεντούλες εφόσον πως τα φέρνετε πως τα λέτε εσείς πάντα έχετε δίκιο

αυτά ...εγώ τα είπα εσείς κάντε ότι θέλετε

- καλημέρα κύριε SasBarawOlous...ήρθε η παραγγελια σας που κάνατε...10 μεγάλες κούτες χαρτί υγείας...που να τα βάλω?

- εδώ παιδί μου μαζί με τα αλλα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser482

Guest
Παρακαλούμε κρατήστε χαμηλούς τόνους και χρησιμοποιείτε κόσμιους χαρακτηρισμούς.

Αν δεν το πράξετε το θέμα θα κλειδώσει και δοθούν οι προβλεπόμενες ποινές.

Λόγω του θέματος και του ιστορικού των αναρτήσεων δεν θα υπάρξει άλλη προειδοποίηση.

 

DeletedUser5787

Guest
Πεστα

Πεστα Στελαρα γιατι εγω οταν τα ελεγα με γραφανε αλλα θα πω και κατι αλλο οτι και οι αντιθετη πλευρα(εμεις)εχουν γινει κομα με τους στραταρχες και στρατηγη για αυτο χαλασε το παιχνιδι,η αριζονα ειναι μονο για αυτος.ενα παιχνιδι ειναι να διασκεδασουμε ολοι και να χαρουμε οχι να μας σπατε τα νευρα.ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
Πεστα Στελαρα γιατι εγω οταν τα ελεγα με γραφανε αλλα θα πω και κατι αλλο οτι και οι αντιθετη πλευρα(εμεις)εχουν γινει κομα με τους στραταρχες και στρατηγη για αυτο χαλασε το παιχνιδι,η αριζονα ειναι μονο για αυτος.ενα παιχνιδι ειναι να διασκεδασουμε ολοι και να χαρουμε οχι να μας σπατε τα νευρα.ευχαριστω.

Τελικά το να γράφεις προτάσεις των 2 γραμμών αποτελεί μέγιστη μορφή ρητορικής! Μπορείς να γράψεις μόνο ψέμματα και να γίνεις και τρομερά πιστευτός ταυτόχρονα...:w
Άκου τα λοιπόν για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι.
Τι εννοείς με τη φράση "οταν τα έλεγα με γράφανε"???
Το μόνο που έλεγες ήταν "κάντε με καπετάνιο, αλλιώς φεύγω", αν λες αυτό τότε καλά έκαναν και σε γράψανε! Και γι'αυτό το λόγο την έκανες και με ελαφρά πηδηματάκια με τη πόλη σου με το που ενώθηκαν οι 2 συμμαχίες.

Μετέπειτα πάλι όταν δε σε έκαναν καπετάνιο γτ πολύ απλά όλοι είχαν βαρεθεί το υφάκι σου (δε βγάζω απ'έξω και τον φιλαράκο σου MRARRHS), έφευγες από τις μάχες.
Φυσικά, λόγω του ανυπέρβλητου εαυτού σου, μόλις παρατήρησες οτι κανέναν δε χάλαγε το γεγονός οτι έφευγες και είχαν σταματήσει να ασχολούνται με τα καπρίτσια σου, αποφάσισες να κάνεις κάτι πιο δραστικό. Έβαλες πολλαπλές!

Όσο συνεχίζεις να γράφεις ανακρίβειες, τόσο θα σου βγάζω άπλυτα στη φόρα... Σταμάτα όσο είναι καιρός
 

DeletedUser6235

Guest
ακολουθω τα βηματα του ταινια!!!

@στελιος1980 :
Αναφορά μάχης: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Στις 20/01/2012 η ώρα 10:17 μμ
froutofylakas : βολες 20 ευστοχες, 3 αστοχες / συνολ ζημια 7065 / ληφθεντα χτυπηματα 7, αποφυγες 15
stelios1980 : βολες 19 ευστοχες, 4 αστοχες / συνολ ζημια 6281 / ληφθεντα χτυπηματα 0, αποφυγες 1

μηπως τελικα δεν εισαι τοσο καλος οσο νομιζεις?:nw.. εισαι μονομαχος (που κανει ζημιες), εισαι στιμενος για οχυρα (ετσι λες) εχεις στοχο σε ολη τη μαχη, δεν μπαινεις πρωτη γραμμη πυρος και παρολαυτα βγαινεις κατω απο εμενα (που ειμαι νουμπας οπως λες), ειμαι στρατιωτης (η δουλεια μου δεν ειναι να κανω ζημιες), ειμαι στημενος για μονομαχιες και περασα απο την πρωτη γραμμη πυρος...:blk:nw

just saying man (οπως λενε και οι γιλοι μας οι αμερικανοι
 

DeletedUser5787

Guest
1-0

Για πειτε μου ρε νουμπαδες τανια και φρουτο τη καταταξη ηστε στα οχυρα στην αριζονα να ψαροσουμε.εγω 34 να δουμε πιος ειναι οχυρομαχος και πιο νουμπας αντε να μην πω τιποτα και με κληδωσουν
 

DeletedUser2571

Guest
χμμμμμμμ, διαβασα με προσοχη αρκετα ποστ αυτου εδω το θεματος, και πρεπει να σας υπογραμμησω τα εξης:
ειμαι κι εγω ενας απο αυτους που ''πρεπει να κανετε κατι'', γιατι ΔΕΝ θελω να ανακατευομαι με υπερσυμμαχιες στον αριζονα και ΔΕΝ μπορει να μου επιβαλλει ΚΑΝΕΝΑΣ τον τροπο που θα παιξω.
στα οχυρα συμμετειχα μονο για να κρατησω μερικες ισορροπιες, μιας και οι ομιτζηδες ειναι περισσοτεροι και πιο ενεργοι στα οχυρα, ετσι πηγαινα απεναντι τους στην αρχη...
(μετα φυσικα πηγαινα εναντιον τους απλως και μονο επειδη ειδα τον χαρακτηρα μερικων απο αυτους και τους σιχαινομουν...)
ειναι δικαιωμα μου νομιζω να χτυπαω ενα οχυρο για να μονομαχω τους ξεχασμενους ''υπερασπιστες'' του μετα, οπως ειναι δικαιωμα και μιας συμμαχιας 900 ατομων να χτυπησουν οχυρο μιας πολης 30 ατομων.
 
Κορυφή