πολεμος του +/- 500 νο 2

  • Δημιουργός θέματος alars
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
μια και μας αρεσε τοσο πολυ αυτο το θεμα ειπα να το ξανανοιξω και να εχουμε παλι μια επικη προσπαθεια για τη νικη μεταξυ θετικων και αρνητικων.
μια συντομη εξηγηση για οσους δν το ξερουν:


ο καθένας διαλέγει αν θα μετράει αρνητικά ή θετικά.
όποια ομάδα φτάσει πρώτη στο 500 ή το -500, η θετική ή η αρνητική ομάδα αντίστοιχα, κερδίζει!

δεν επιτρέπονται διπλά ποστ. δεν επιτρέπονται αλλαγές ομάδων.

και επισης παρακαλω οσοι ειχαν λαβει μερος στο πρωτο θρεντ να θυμηθουν αν ηταν αρνητικοι η θετικοι και να μν αλλαξουν στρατοπεδο. και οι νεοι φυσικα να διαλεξουν. εγω θυμαμαι ημουν θετικος και αντιθετη με τη θεια τζο θα αρχισω με
1.
αντε να δουμε... οι αρνητικοι πανε για τη ρεβανς και οι θετικοι για το μεγαλυτερο προβαδισμα... αυτο βεβαια θα διαρκεσει πολυ λιγοτερο απο οτι το προηγουμενο, γιατι εχουμε καλοκαιρι, οποτε σε ενα δυο μηνες θα σταματησει η αγωνια μας. εμπρος λοιπον.
 

DeletedUser3436

Guest
αα ρε σερρα ωραιες εποχες το τερματισαμε μονοι μας....παιδια αν το νουμερο ειναι -1 και εισαι θετικος παει 0 αν εισαι αρνητικος παει -2 επειδη εγω οπως τοτε ειμαι παλι με την αμητα ειμαι θετικος οποτε 0
 

DeletedUser

Guest
το χετε σκοτωσει απο τν αρχη το θεμα.:mad::mad: παλιονουμπς :p:p
 

DeletedUser

Guest
1 και σταματα τα ποστ :mad:
χαχαχαχα μονος σου θα το παλεψεις χα0χα0χα
 

DeletedUser

Guest
2 :) δεν ειναι μονος του ο σακης.. εχει τοσες θαυμαστριες και λετε πως ειναι μονος!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή