ποια είναι τα Όπλα που επιβάλει το Game ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MeliodaS

Παλαίμαχος
Πιστεψε με στον Ελληνικο σερβερ οι παιχτες που παιζουν με σβολια ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα σχεδον :D ....οποτε και ο -1 μετραει σημαντικα ;)

Αυτο που ειπε ο Pepito με το παραδειγμα απο το σετ πυροσβεστη ειναι κυριως το προβλημα....
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Ο Meliodas λέει την άποψη του και πως σέβομαι όλες της απόψεις σέβομαι και την δική του.

Δεν προσπαθώ να κερδίσω κάτι απλά άνοιξα αυτό το θέμα γιατί πιστευω ότι αυτό ''μονομαχία χωρίς κέρδος '''δε είναι ικανό να φέρει τιμωρία αν διαβάσεις τους κανόνες Πάντα στο τέλος πρέπει να το διαβάζουμε και όχι μόνο την αρχή

§5) Pushing
Pushing refers to an exploitative use of the game to provide experience/cash/items to other account(s). Specifically, a player may not participate in a prearranged duel or bounty or Fort Battle or Adventure to achieve an organised outcome and provide or obtain inordinate amounts of experience/cash/items/veteran points.

είναι πολύ απλοο και ΑΝ ξέρουν καλά αγγλικά και όχι παραλίας είναι απλό και κατανοητό όπλο με ζημιά 200 δεν είναι καπιο απλό όπλο + εγώ δεν κέρδισα κάτι μόνο έχασα
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Το είπα και λίγο παραπάνω, η μονομαχία που σε οδήγησε στην ποινή μπορεί να μην ήταν αυτή που νομίζεις.
Αυτό που θα σου πρότεινα να κάνεις είναι να στείλεις πάλι στην υποστήριξη για να το ελέγξουν πάλι, πιστεύω ότι γίνετε να ζητήσεις να ελεγχθεί από τον CoMa, αν πιστεύεις ότι κάποιος σε αδίκησε.
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Μάλιστα θα το δεχόμουνα ΑΛΛΆ αφού έχω κάνει μια εδώ και 5 μέρες και αυτή είναι σήμερα πως μπορω να σκεφτώ κάτι άλλο ?
επίσεις η απάντηση που μου έδωσαν μιλούσε για αυτό το σετ .
λόγω σεβασμού προς τον συνομιλητή/ συνομιλήτρια από την διαχείριση δεν κάνω screenshot την απάντηση .
οπότε δεν χρειάζεται καμία αφιβολία .
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Το θέμα κλειδώνει, δεν επιτρέπεται να μιλάτε για αποκλεισμούς στο forum.
Η Oμάδα Διαχείρισης του
The-West
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή