ποια είναι τα Όπλα που επιβάλει το Game ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Pepito Gonzales

Μέλος
Μπορεί κάποιος να μας εξηγήσει Από τους υπευθύνους ποια είναι τα Όπλα που επιβάλει το Game να μην κάνουμε μονομαχία.
Η τελοσπάντων πια είναι τα όπλα που πρέπει να φοράμε.
αν είναι έτσι καλύτερα να μας δίνουν και όπλα και όχι να χαλάμε σβώλους.

:

δεν έχει κάπου που να λεει ποια όπλα θα φοράμε η πια όχι.
για δώστε μου να το που το λέει
εκτός και είναι δικός σας άγραφος νόμος στο Game Rules

πείτε μου ένα καλό λόγο να ακυρώσω τις διαγραφές και να μην παίζουμε μόνο στον Νετ.
 

Συνημμένα

  • Diagrafh logariasmon.jpg
    Diagrafh logariasmon.jpg
    161,1 KB · Προβολές: 117
Τελευταία επεξεργασία:

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Καταρχήν συγνώμη που απαντάω ενώ δεν είμαι από τους υπεύθυνους που ζητάς βοήθεια.

Από ότι κατάλαβα, ο παίκτης σου έφαγε κάπου ban, για στημένη μονομαχία;
Είμαι σίγουρη ότι αν έχεις στείλει μήνυμα στην υποστήριξη, σου έχουν απαντήσει ήδη. Έχουν προσπαθήσει και άλλοι να βγάλουν τα προβλήματά τους και εδώ, αφού νόμιζαν ότι δεν βρήκαν την απάντηση στην υποστήριξη, αλλά πάντα είχε την ίδια κατάληξη.

Γνώμη μου είναι, (ακολουθεί σαρκαστική πρόταση)
να ΜΗΝ ακυρώσεις τις διαγραφές σου και να συνεχίσεις να παίζεις μόνο στον /net, καθώς έχει αποδειχθεί ότι αφού εκεί είναι διαφορετικός κόσμος, δεν ισχύουν οι ίδιοι κανόνες. ;)

Fun Fact: Στις μονομαχίες δεν φαίνονται μόνο τα όπλα.
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Καλά τα λες θα σας αφήσω να παίζεται 10 άτομα εσύ και το team του west gr
ΚΑΝΈΝΑΣ εν έχει το δικαίωμα να μου πει πως θα λιποθήσω τον παίκτη μου ΠΑΡΑ μόνο εγώ αποφασίζω πως θα διασκεδάσω τον ελευθερο χρόνο μου
 

Pepito Gonzales

Μέλος
''Είμαι σίγουρη ότι αν έχεις στείλει μήνυμα στην υποστήριξη, σου έχουν απαντήσει ήδη. Έχουν προσπαθήσει και άλλοι να βγάλουν τα προβλήματά τους και εδώ, αφού νόμιζαν ότι δεν βρήκαν την απάντηση στην υποστήριξη, αλλά πάντα είχε την ίδια κατάληξη.''


και οι σερβερς είχαν την ίδια κατάληξη δες πόσοι ξεκινήσαμε το west επί zaitsev και πόσοι μείναμε να παίζουμε τώρα ούτε 100 άτομα ενεργά στο west gr σε όλους τους σέρβερ
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Δεν έχω ακούσει πολλές φορές για αποκλεισμούς από μονομαχίες, ο δικός σου είναι μόνιμος ή είναι απλά κάποιες μέρες?

Γιατί αν είναι μόνο λίγες μέρες και νευριάζεις και επιτίθεσαι σε όποιον σου μιλάει, δεν θα καταφέρεις κάτι σημαντικό. Το μόνο που θα καταφέρεις έτσι, θα είναι να γελάνε οι άλλοι μαζί σου. Πάντα στον κόσμο αρέσει να βλέπει ανθρώπους να βγαίνουν εκτός εαυτού, για αυτό άλλωστε υπάρχουν και τόσα βίντεο με "Angry Compilation".

Edit:
Επίσης είμαι σίγουρη ότι το the west δεν έχει πια κόσμο, εξαιτίας των στημένων μονομαχιών που δεν μας αφήνουν να κάνουμε και δεν έχουν καμία σχέση οι μάχες οχυρών και τα σετάκια :D
 

Pepito Gonzales

Μέλος
φυσικά και δεν είναι μόνιμος αλλά αυτό δεν αλλάζει το disrespect από καπιο άτομο του team χωρίς να διαβάζει τους κανόνες όπως πρέπει αλλά όπως τον βολευουν .
Και επειδή εγώ θα αποφασίζω πως θα χάνω όπως κάνω και στο νετ αφού θα με ξαναμπανάρει ( απειλές ) για πιο λόγω να παίζω στο west gr ?

BTW : εδώ παίζω για να μιλάω με φίλους Έλληνες όχι για να χαλιέμαι

> edit: Το κείμενο επεξεργάστηκε από την ΟΔ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

MeliodaS

Παλαίμαχος
Ο Θεμος ειναι απο τους παλιους κ ενεργους παιχτες του west και ειναι και απο τα ατομα που οπως ειπε παιζει για την παρεα(δεν το λεει μονο, το εννοει)
ειμαστε που ειμαστε λιγοι στον Ελληνικο σερβερ αν φευγουν και τοσο ευκολα οι παλιες σταθερες αξιες τι να πω....

νομιζω θα πρεπει να επανεξεταστει το θεμα, γιατι δεν ειναι απο τους τυχαιους παιχτες ο Θεμος οποτε για να φτιαχνει ολοκληρο θεμα στο φορουμ κατι θα ξερει πιστευω...

περα του οτι ειναι απο τους παιχτες που παιζουνε με σβολια και χαρις τετοιους παιχτες η Inno αποκταει μεγαλυτερο κερδος
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Αυτό που λες ότι είναι δικαίωμά σου να λιποθυμάς με όποιον τρόπο θέλεις, σε άλλα παιχνίδια λέγετε "feeding" και παντού έχει την ίδια ποινή, ban.
Εδώ γιατί να είναι διαφορετικό;
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Melio δες τι απάντησα δεν είπα κάτι να κρυφτό η να πω ψέματα

Το west μας έβαλε την επαναλήψιμη αποστολή WOGON και εμείς που παίζουμε πολλά χρόνια και τιμάμε το west γνωρίζουμε ότι ο μόνος τρόπος να τον νικήσουμε είναι να μην έχουμε εμείς ζωή οπότε έκανα εργασία πούμα για να χάσω την ζωή όπως και έγινε
μετά επειδή δεν είμαι όλη την ώρα στο PC και έχει παίκτες που χτυπάνε ενώ κάνουμε δουλιές και με ρούχα για drop πήγα σε ένα παίκτη και τον χτύπησα να λιποθυμήσω
δεν μπορώ να καταλάβω πια είναι τα ρούχα που επιβάλει το παιχνίδι και αν είναι έτσι δώστε μου μια λίστα με αυτά που επιτρέπει η inno .
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
περα του οτι ειναι απο τους παιχτες που παιζουνε με σβολια και χαρις τετοιους παιχτες η Inno αποκταει μεγαλυτερο κερδος
τα ban δεν έχουν καμία σχέση με το πόσα σβόλια βάζει κάποιος, αν ήταν έτσι δεν θα υπήρχαν ban και θα κάναμε ότι γουστάραμε
 

Pepito Gonzales

Μέλος
εγω προσωπικά δεν κέρδισα κάτι άρα ο κανόνας 5 δεν με αγγίζει ΕΚΤΟΣ και θες να τον δεις αλιως ότι και καλά το έκανα σκόπιμα να κερδίσει ο Άλλος που δεν τον ξέρω καν η τότε εγώ δεν νομίζω ότι μπορώ να συνεχίσω ΓΙΑΤΊ θα το ξανακάνω αν χρειαστεί ΟΜΟΣ χωρίς να έχω καπιο κέρδος
 

Pepito Gonzales

Μέλος
ποτέ δεν ζήτησα ειδικής μεταχείρισης και ποτέ δεν ανέφερα ΑΝαγοράζο σβόλους αυτό το κάνω με δική μου απόφαση για να έχω καπιο αβαντάζ όταν δεν είμαι online πχ

Στο νετ και στον Ολλανδικό σέρβερ που παίζω κάνουν μονομαχίες με βίβλο για να ρίξουν το duel επίπεδο και δεν τρώνε βαν ....μάλλον σε άλλο σέρβερ πρέπει να παίζεις

Ο Meliodas ξέρει και προσπαθεί εδώ και 2 χρόνια να κρατήσουμε τον Γεωργία 10 άτομα για αυτό και μόνο σέβομαι την άποψη του
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο, ήρθε σήμερα στο Παγκόσμιο τουρνουά ένας αντίπαλος και "λιποθύμησε" επειδή έτσι ήθελε, με την βοήθεια από δικό μας παίκτη. Και θα πάει αύριο στην μάχη του, χαλαρός χωρίς να φοβάται αν θα έρθει κάποιος να τον λιποθυμήσει πριν την μάχη. Είναι σωστό να τον αφήσουμε ;
 

Pepito Gonzales

Μέλος
αν το παιχνίδι του δίνει την δυνατότητα να το κάνει που είναι το πρόβλημα o_O αλιως να μην τον αφήνει το game να το κάνει ;)
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Δοκιμάστε να κάνετε και εσύ και ο άλλος παίκτης, αίτηση στην υποστήριξη που να λέτε τι ακριβώς συνέβει, χωρίς να είσαι τόσο επιθετικός όπως στα πρώτα σου μηνύματα εδώ και μπορεί να αλλάξει κάτι :)
 

Pepito Gonzales

Μέλος
Μα δεν είμαι επιθετικός ούτε έχω προσβάλει ποτέ κανένα όσα χρόνια παίζω στο game
αλλά δεν μπορεί να μου λες ότι αυτό το όπλο 200 ζημιά δεν έχω το δικαίωμα να το φορέσω και να κάνω μονομαχία .
να είχα στιλέτο 30 ζημιά επίπεδο 28 να το δεχθώ
 

Συνημμένα

  • Set Locomotieve.jpg
    Set Locomotieve.jpg
    93 KB · Προβολές: 117

MeliodaS

Παλαίμαχος
Δεν ειπα οτι τα σβολια σε γλιτωνουν απο τυχον bans
Αλλα η Inno πανω απ ολα ειναι ΕΤΑΙΡΕΙΑ που θελει να ακολουθησει τη βελτιστη στρατηγικη για να εχει το μεγιστο κερδος
Οσον αφορα την Ελληνικη βελτιστη στρατηγικη να σαι σιγουρη οτι ο Θεμος αποτελει μερος της κ καλα κανει αφου του αρεσει το παιχνιδι και μπορει

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ισχυει σ ολες τις μεγαλες επιχειρησεις(εκτος αν η Inno δεν θεωρειται τετοια)
το να φυγει ενας παιχτης που δεν σου προσφερει κερδος θα προσπαθησεις με 1-2 τροπους να το αλλαξεις...
αν μαθεις οτι ενας παιχτης που σου φερνει κερδος παει να φυγει θα προσπαθησεις με 10-20 τροπους να τον κρατησεις....

αυτο συμβαινει παντου....απο τηλεφωνικες εταιρειες μεχρι τραπεζες, δεν νομιζω οτι η Inno ξεφευγει απο την εννοια της επιχειρησης

Επισης συμφωνω στο οτι ο καθενας μπορει να παιζει οπως νομιζει συμφωνα παντα με τους κανονες, το να λιποθυμαει ετσι εφοσον δεν του επιφερει καποιο κερδος οπως ειπε ειναι δικαιωμα του
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
@Pepito Gonzales Δεν μπορώ να γνωρίζω τι αντικείμενα φορούσες στην μονομαχία σου, και δεν χρειάζεται να μου αποδείξεις και τίποτα.
Μπορεί να μην έφταιγε καν η μονομαχία που νομίζεις ;)

@MeliodaS Δεν ισχύει κάτι τέτοιο στα παιχνίδια, γιατί πολύ απλά είναι παιχνίδια και κάθε μέρα έχουν από χιλιάδες έως εκατομμύρια διαφορετικούς χρήστες. Δεν τους ενδιαφέρει πόσα βάζει ο καθένας. Φαντάσου να έβγαζες και εσύ 200 εκατομμύρια Ευρώ τον χρόνο, θα σε ένοιαζαν τα 10-100 ευρώ τον μήνα που μπορεί να δίνει ο Pepito; :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή