παραπονο

  • Δημιουργός θέματος bony
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ειχα διαβασει πολλες φορες στο φορουμ για κλοπες κωδικον και τετοια δεν πιστευα ποτε οτι μπορει να συμβει και σε εμενα δεν ζηταω απο κανεναν τα ρεστα και γνωριζω οτι δεν μπορουν να κανουν κατι απο εδω για αυτο δεν ειχα ευκολο κωδικο πχ111111 κτλπ αλλα ακομα και ετσι να ηταν ισως θα επρεπε να υπαρχει καπιος αλλος τροπος να γιατι απο 33000 χιλιαδες που ειχαμε φτασει πεσαμε στις 29000 με αυτα και αυτα χανει το παιχνιδι και ποσο αρωστος μπορει να εισαι για να κανεις κατι τετοιο και οκ πηραν τον κωδικο μου πουλησαν τα πραγματα μου ολα τα λεφτα πως τα πηραν και δεν φενεται αν καπιος μου εκανε επιθεση?? ρωταω τελος παντων το γραφω πιο πολλη για να ακουστουν καπιες αποψεις γενικα επι του θεματος και να ξυπνησουν οσοι (κοιμουνται) με την καλη ενοια ωπος εγω εχω στειλει στην υποστιριξη του παιχνιδιου περιμενω νεα θα δουμε
 

DeletedUser2507

Guest
αν το δει ο Greeniaris ξέρεις τι θα πει κέντρο υποστήριξης Infractions και locked , τώρα αν το δει άλλος mod μπορεί μονο να κλειδώσει:D
εχής δίκιο πάντως στο ότι από 30000+ παίχτες που είχε στο west τώρα έχει 25618 παίκτες κάτι πρέπει να φταίει για αυτό, το παιχνίδι καλο είναι άρα κάτι άλλο φταίει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μα εγω δεν ειπα ουτε ζητησα κατι απο το φορουμ για να κλειθωδει το θεμα ενημερωσει και ανταλλαγη αποψεων πανω στο θεμα και στην αρωστεια καποιον να κατασρεφουν κατι ωραιο ειπα
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον το θεμα κλειδωνει.
Closed
αν το δει ο Greeniaris ξέρεις τι θα πει κέντρο υποστήριξης Infractions και locked , τώρα αν το δει άλλος mod μπορεί μονο να κλειδώσει:D
εχής δίκιο πάντως στο ότι από 30000+ παίχτες που είχε στο west τώρα έχει 25618 παίκτες κάτι πρέπει να φταίει για αυτό, το παιχνίδι καλο είναι άρα κάτι άλλο φταίει...
Eχουμε πει νομιζω να μην κανουμε τους μοντς;)Για να μην υποτημας τους αλλους μοντ για δες αν και εγω βαζω infraction:p:p
 

DeletedUser

Guest
30000+ παίχτες που είχε στο west τώρα έχει 25618 παίκτες κάτι πρέπει να φταίει για αυτό

μοιπος φταίνε οι παιχτες με 2πλους + λογαριασμούς???μήπως διαγράφηκαν πολλοί γιαυτο???
λεω εγω τωρα.....

μην ανοίγετε τέτοια θεματα εδω οι υπεύθυνοι το ξερουν το πρόβλημα και λογικά θα προσπαθήσουν να το λύσουν.
τα εχουμε πει εκατομμύρια φορες εχει γεμίσει ο τοπος με τετοια τοπικ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή