παράπωνα

  • Δημιουργός θέματος panoulis2010
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδιά έχω προσέξει ότι όταν γίνεσε τυχωδιόκτης λεει οτι καποια ποσοστα ανεβενοθν και καποια κατεβένουν. χάρη σε ένα φίλο μου που είναι εργάτης πρόσεξα οτι έχουμε ακριβως τα ίδια ποσοστά σε όλα!!!!:confused::(:mad:παρακαλώ να το διωρθώσετε για να ειναι ποιο δικεω!!!! περιμένω αναπάσα στιγμή ναμου απαντήσετε πότε θα το φτιάξετε αυτο ισχιει και στον κοσμο 1!!!!!!παρακαλω διωρθωστετο όσο το δηνατών ποιο γρήγορα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
απο οτι ξερω (επειδη ειμαι τυχωδιωκτης) δεν φενετε αλλα αλλαζουν
 

DeletedUser

Guest
file den 3erw exw sigrinei alla pernoume peripou ta idia xrhmata embeiria kai afta katalabes kai ta pososta oloidia mi sou pw pos aytos o ergatis briskei poio efkola pramata giati na ginete ayto:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser3436

Guest
χαχαχα εγω εχω εναν φιλο που βρισκει συνεχεια αντικειμενα,εγω παλι καθολου.για τα λεφτα παλι δεν δινει μπονους επεισης παιζουν ρολο και οι ποντοι εργασιας.τωρα οσο αφορα τις ζιμιες μπορω να σου πω πως συγκριτικα με αυτον τα δικα μου ειναι γρατσουνιες :cool:
 

DeletedUser

Guest
file den 3erw exw sigrinei alla pernoume peripou ta idia xrhmata embeiria kai afta katalabes kai ta pososta oloidia mi sou pw pos aytos o ergatis briskei poio efkola pramata giati na ginete ayto:confused::confused::confused::confused:

1)κανενα μπονους δεν επηρεαζει τα χρηματα/εμπειρια (εκτος απο τους εργατη που ειναι +5%)
2)ειναι παντα ο παραγοντας της τυχης (ισως και ο πιο σημαντικος απο ολα)
3)οτι λενε τα 1 και 2
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά έχω προσέξει ότι όταν γίνεσε τυχωδιόκτης λεει οτι καποια ποσοστα ανεβενοθν και καποια κατεβένουν. χάρη σε ένα φίλο μου που είναι εργάτης πρόσεξα οτι έχουμε ακριβως τα ίδια ποσοστά σε όλα!!!!:confused::(:mad:παρακαλώ να το διωρθώσετε για να ειναι ποιο δικεω!!!! περιμένω αναπάσα στιγμή ναμου απαντήσετε πότε θα το φτιάξετε αυτο ισχιει και στον κοσμο 1!!!!!!παρακαλω διωρθωστετο όσο το δηνατών ποιο γρήγορα....

Πολλες απαιτησεις εχεις ρε φιλε. Κανε αιτηση υποστιρηξης. Αν και οντως εξαρταται απο την τυχη. Δοκιμασε να κανεις μια η δυο προσευχες αλλα οχι περισσοτερες γιατι τοτε θα εχεις κακη τυχη.

Υ/γ ακομα 6 ποστ και περναω τον Ανωδυνο! Αλεξικλοτσο γιλεκο κανεις?:eek: (Οποιος καταλαβε)
 

DeletedUser

Guest
συμφωνώ!εγώ πάλι 'εχω 'αλλο ένα πρόβλημα οι σβόλοι που έβαλα τώρα δεν αξίζουν τίποτα γιατί δεν μου άλλαξαν την αξία τους τώρα που άλλαξε η τιμολόγιση...για κοιτάξτε το μην αρχίσουν οι μηνύσεις!!!

έχω 30 σβόλους και τώρα δεν αξίζουν τίποτα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συμφωνώ!εγώ πάλι 'εχω 'αλλο ένα πρόβλημα οι σβόλοι που έβαλα τώρα δεν αξίζουν τίποτα γιατί δεν μου άλλαξαν την αξία τους τώρα που άλλαξε η τιμολόγιση...για κοιτάξτε το μην αρχίσουν οι μηνύσεις!!!

έχω 30 σβόλους και τώρα δεν αξίζουν τίποτα...

μηπως ειχες 3 σβολους και γιναν 30?γιατι δεν ακουσα κανεναν αλλο να παραπονιεται...
 

DeletedUser

Guest
εκανες αιτηση υποστηριξης ή περιμενεις να αναπαραχθουν μονοι τους? ..
 

DeletedUser3473

Guest
βασικα αφου μπορουν να αναπαραχθουν μονα τους τα κολοβακτηριδια....
γιατι να μην μπορουν οι σβολοι που ειναι κι απο χρυσο?
μη ξεχνατε οτι ο χρυσος μας φερνει πιο κοντα.... :cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή