παει το σπαθι του hernando

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3489
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3409

Guest
δεν ειπα να δει οτι το δει σπασει,απλα να τον δει...(τον neoromeo παντα)
δεν βλέπω παίκτες με το πρόθεμα νέο και εγώ είμαι νουμπ αλλά δεν το γράφω κιόλας φαντάζεσαι να με λέγαν νεοάραμπ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μεταφερθηκε στο off topic μιας και σπαμαρετε
 

DeletedUser

Guest
μουαχαχαχα! μόλις μας είπες την ταυτότητά σου στον κ4 "κύριε"/"κυρία" kisuke 1337 μιας και στο προφίλ σου γράφεις "edw ta kala tzatzikia"

λέξη κλειδί: τζατζίκι :cool:

ξερεις τα προφιλ ολων των παικτων σε ολους τους κοσμους??-.-
 

DeletedUser

Guest
ξερεις τα προφιλ ολων των παικτων σε ολους τους κοσμους??-.-

Στον ελεύθερο μου χρόνο μου αρέσει να κοιτάω προφίλ διάσημων νουμπιδίων (π.χ. darkfox, paloukiluke) και να πατάω στα ονόματα που γράφουν στους φίλους τους.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Στον ελεύθερο μου χρόνο μου αρέσει να κοιτάω προφίλ διάσημων νουμπιδίων (π.χ. darkfox, paloukiluke) και να πατάω στα ονόματα που γράφουν στους φίλους τους.. :cool:

Εισαι τοσο n00b που δεν εχεις προσεξει οτι δεν εχω λιστα φιλων...μονο κ3 αναφερω καποια ονοματακια...
 

DeletedUser

Guest
βαριεμαι να πω στον palouki να μην βαριεται να τον παρατησει :D
 

DeletedUser3473

Guest
βαρεθηκα να βαριεμαι....

offtopic :p τελικα το σπαθι το κολλησε??
να στειλω αλευροκολλα?
 

DeletedUser

Guest
τι αλευροκολα ρε να σου στειλω εγω μια uhu να δεις πως θα καλλησει ;);):):)
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΑ Ο Aramb ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ HERNANDO!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙ IMAGE ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!

τι μου λες τώρα??????????????????????????????????????????????????????:eek::eek:
ο αραμπ έσπασε το σπαθί του Χερνάντο???:eek:
Καλά αυτό δεν έχει ξαναγίνει ποτέ στην ιστορία του west!!!!;)
 

DeletedUser

Guest
ακομα δεν εχουμε λεπτομερη περιγραφη ομως πχ "γυρισα τυφλα απο ενα μεθυσι προσπαθησα να μπω σε κανενα πορνοσαιτ αλλα δενν μπορουσα να γραξω τπτ κ τοτε αποφασισα να σπασω το σπαθι" κτλ κτλ βαλε λιγη σαλτσα φτιαξε λιγο το σκηνικο ετσι στην ψυχρα εσπαθα το σπαθι...... δεν λεει
 

DeletedUser

Guest
ακομα δεν εχουμε λεπτομερη περιγραφη ομως πχ "γυρισα τυφλα απο ενα μεθυσι προσπαθησα να μπω σε κανενα πορνοσαιτ αλλα δενν μπορουσα να γραξω τπτ κ τοτε αποφασισα να σπασω το σπαθι" κτλ κτλ βαλε λιγη σαλτσα φτιαξε λιγο το σκηνικο ετσι στην ψυχρα εσπαθα το σπαθι...... δεν λεει

μια κρυα νυχτα του χειμωνα...νιχ...που ο χαρος βγηκε παγανια...και εγω εβλεπα το ζετ εμ με την πανια...νιχ...νιχ...το σαλαμι προσπαθησα να κοψω με σουγια ελβετικο...σουγια δεν βρηκα εγω και στην απελπισια μου επανω...νιχ..νιχ...το σπαθι πηρα να κοψω το σαλαμι...πετρα ηταν ομως και αντι για το σαλαμι κομματια εγινε το σπαθι...νιχ...ποιος τον ακουει τον χερναντο τωρα...
 

DeletedUser

Guest
μια κρυα νυχτα του χειμωνα...νιχ...που ο χαρος βγηκε παγανια...και εγω εβλεπα το ζετ εμ με την πανια...νιχ...νιχ...το σαλαμι προσπαθησα να κοψω με σουγια ελβετικο...σουγια δεν βρηκα εγω και στην απελπισια μου επανω...νιχ..νιχ...το σπαθι πηρα να κοψω το σαλαμι...πετρα ηταν ομως και αντι για το σαλαμι κομματια εγινε το σπαθι...νιχ...ποιος τον ακουει τον χερναντο τωρα...

ιστορια ειπα να μας πει οχι να μιμηθει τον πρεκα.......
 

DeletedUser5746

Guest
kalispera!3erete gt den mporw na parw to spa8i toy hernanto giati exw kanei tis apostoles toy waupee exw komati shmiomatos 1 kai 2 kai ftyari kai h apostolh den m exei emfanistei!kai exw foremeno to biblio tragoydiwn 3erete ti ftaei?eimoyn deytrera kai wra 7-7-20 kai dn m eirthe!mhpws gt dn einai h anna dipla ston serifh[h anna einai stoys monomaxoys!]kai to 8elw to spa8i!::sad:sad:sad
 
Κορυφή