παει το σπαθι του hernando

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3489
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3489

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΑ Ο Aramb ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ HERNANDO!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙ IMAGE ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!
 

DeletedUser3473

Guest
και πως το εσπασε ρε συ?? εκατσε πανω??? :eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Αντι για stab/slash, εκανε crush και παει εσπασε. Simple
 

DeletedUser

Guest
Πες τα ρε αλεπού να μην τα λέω εγώ με τους αγράμματους :D:eek:
 

DeletedUser3489

Guest
ποιους αγραμματους?????????????????ε???????????????καλα θα του πω να σας γκαντεμιασει ολους!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ας έρθει... Εγώ όμως σε 4 επίπεδα θα τα σπάω με την σπαθάρα μου! :cool:
 

DeletedUser

Guest
Το εχουν σπασει και αλλοι απο καιρο (βλεπε neoromeo)
 

DeletedUser

Guest
με λίγη πίτα από κόκκινα μούρα σάς το ξανακολλάω.
 

DeletedUser

Guest
το σπαθι του χερναντο δεν ειναι απο blurite
 

DeletedUser

Guest
για κοίτα τη σκονισμένη smithing cape μου. κολλάω τα πάντα noob.
 

DeletedUser

Guest
antoni wannabe


anywayz, το να σπασεις το σπαθι σε αυτη την πειροδο δεν ειναι η καλυτερη ιδεα, κατι παιζει με το σπασιμο, αλλα οχι σε τυχαια στιγμη
 

DeletedUser

Guest
Σιγά μην παίζει πότε θα το σπάσεις. noob eater
 

DeletedUser3409

Guest
Ναι είναι αλήθεια το έκαψα για πολλούς και διάφορους λόγους:
1ο νομίζω ότι δεν επιτρέπεται ένας Noob παίκτης να έχει το σπαθί εφόσον δεν το έχει ο Anodinos (ο πιο βασικός λόγος)
2ο Με συγκίνησε ο Γουάπι... κοιτάξτε τι έλεγε:
Waupee: Γεια. Γιατί δεν κάθεσαι; ... Τι είναι αυτό; Το σπαθί ... Ουρλιάζει! Οι φωνές ... Ουρλιάζουν για αίμα ... Σταμάτα! ... Άσε με ήσυχο! ... Το αίμα στάζει πάνω σου ... στο σπαθί σου ... ααα ... Τραβάνε την ψυχή μου ... Κατέστρεψε το σπαθί! ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου ... Θάψε το! ... Κάψε το! ... Αίμα στάζει πάνω σου!
και επειδή τον θεωρώ φίλο μου αποφάσισα να τον βοηθήσω και τα κατάφερα γιατί κοιτάξτε τι μου είπε:
Waupee: Τι; Που βρίσκομαι; Τι έγινε; Δεν μπορώ να θυμηθώ...
και 3ο είμαι με τους Ινδιάνους.... ... τι να κάνουμε, δεν είναι δυνατό να έχω στην κατοχή μου το σπαθί του παλιό Hernando de Soto !!!!
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι κρίμα όμως να χάνεις 500 $ σε κάθε μονομαχία από εμένα :p?
 

DeletedUser

Guest
I has 32m smith xp αραμπ στο επισκευαζω για την αναλογη πληρωμη.. [πολυ τζατζικι]
 

DeletedUser3409

Guest
δεν είναι κρίμα όμως να χάνεις 500 $ σε κάθε μονομαχία από εμένα :p?
μπα παίζω κόσμο 1 σε έχω...;)
i has 32m smith xp αραμπ στο επισκευαζω για την αναλογη πληρωμη.. [πολυ τζατζικι]
δεν θέλω γιατί η παροιμία λέει κάνε το καλό και ρίχτο στο γιαλό και όχι στο τζατζίκι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πες τα ρε ανώδυνε γιατί μετά εμένα λέει νουμπ ο καράβλαχος (κάτσε σπίτι σου να φας κανένα κοκορέτσι με τζατζικάκι και ότι άλλο και άσε το γουέστ!)
 
Κορυφή