DeletedUser

Guest
όσον αφορά την ανταμοιβή φίλε "απλέ χρήστη" επέτρεψέ μου να διαφωνήσω :rolleyes:

για να μαζέψει κανείς 10 @#$%^& χρειάζεται πολλά 2ωρα στη συγκεκριμένη εργασία! καλά μέχρι εδώ?
το αντίτιμο που σου δίνει, λοιπόν, δεν είναι ανάλογο των εργατοωρών, αφού μπορείς να το βρεις κ μ'ένα απλό μπορδοροδοκόκκινο ρουχαλάκι! όχι?

εσύ μπορείς να διαφωνείς όσο θέλεις γιατί όλοι ξέρουμε τι νούμερο παντελόνι φοράς για να χωράει ο απαυτός σου μέσα!! πφφφφ!

υγ: θα με βγάλεις κ εμένα μια .. αστεράτη φωτογραφία?
 

DeletedUser

Guest
ναι, μπορεί να το βρει και όπως λες :)
αλλά τι γίνεται όταν έχουν τελειώσει όλων των ειδών τα χρωματιστά ρουχαλάκια? :D

Υ.Γ.: Αδυνατούλης είμαι, δεν φοράω φαρδιά παντελόνια :p
Υ.Γ. 1: Στον Κ2 τα έχω αυτά τα 10 @#$%^& :)
Στον Κ1 ναι...θελω πολλές εργατοώρες όντως.
Υ.Γ. 2: Τη φωτό τη θες έγχρωμη?
 

DeletedUser315

Guest
ξέρετε μήπως αν η αποστολή ειναι μεχρι κάποια περίοδο για να γίνει?
 

DeletedUser

Guest
The only one who can answer that is a dev. Since Thanksgiving is week away, I could see it being available for a week, but it's probably the month of November.

Δεν ξέρω αν αυτό σε βοηθάει καθόλου, αλλά αυτή είναι η μοναδική 'έγκυρη' απάντηση που κυκλοφορεί στο αγγλικό φόρουμ! ΔΕΝ είναι επίσημη ανακοίνωση, όμως!
Έχει μία λογική, πάντως, να έχει ημερομηνία λήξης, μιας κ είναι όπως οι αποστολές των Χριστουγέννων κ του Πάσχα.

Α! Κ απ'ότι ειπώθηκε στο αγγλικό φόρουμ, το ΙΙΙ είναι το τελευταίο μέρος της αποστολής .. δυστυχώς!
--
Όσο για σένα 9*, τα drops που μοιράζεσαι μαζί μας δείχνουν ότι είσαι αδυνατούλης με ένα πάτο -να- μετά συγχωρήσεως!
Κ όχι, τη φώτο τη θέλω ασπρόμαυρη, ρετρό, 3/4 κοντινό καρεδάκι! Τό΄χεις?
 

DeletedUser

Guest
φανταζομε οτι θα ειναι σαν την αποστολη του πασχα και των χριστουγεννων...δεν νομιζω να ειναι μονιμη
 

DeletedUser

Guest
την αποστολή του πάσχα την αποδεχόσουν μέχρι μια συγκεκριμένη μέρα και την τελείωνες και πολύ αργότερα.
το ξέρω γιατί το δοκίμασα.

για αυτήν των χριστουγέννων δεν ξέρω τι ίσχυε γιατί την τελείωσα μέσα στις γιορτές.
 

DeletedUser

Guest
κατι εχει κολλησει στην νεα αποστολη

1)Στον κοσμο Α, δεν δινει με τιποτα τα πορτοκαλια, κ καλαμποκια, εκλεισα αισιως πανω απο 24 ωρες εργασιων, συν του οτι μου δειχνει ασχετα οτι εχω 5$ , αλλα δεν υπαρχουν οταν παω στην τραπεζα να τα βαλω,(δεν εχω κερδισει ποτε 5$).
2)Στον κοσμο Β, εχω κανει 4 διωρα στην 2η εργασια των ευχαριστιων, κ μου δειχνει οτι εχω κανει 4 ωρες!
εχω κανει καθαρισμο μνημης cache,κ δουλευω firefox τελευταια εκδοση!
Θέμα Απεσταλμένο
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Τοποθέτηση ραγών τρένου Σήμερα η ώρα 5:31 π.μ.
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Τοποθέτηση ραγών τρένου Σήμερα η ώρα 3:31 π.μ.
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Τοποθέτηση ραγών τρένου Σήμερα η ώρα 1:31 π.μ.
Η εργασία ολοκληρώθηκε: Τοποθέτηση ραγών τρένου Στις 21/11/2009 η ώρα 11:31 μ.μ.:confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εμένα δεν δίνει εύκολα καλαμπόκια.κι έχω 137 πόντους εργασίας:(
 

DeletedUser

Guest
δεν ξέρω αν το κατάλαβε κανείς, αλλά με την νέα έκδοση μπορείς και πάλι να αλλάζεις ρούχα ενώ κοιμάσαι :)
 
Κορυφή