οικογενεια των "the wanted"

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2546
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2546

Guest
Γεια σε ολους παιδια.τωρα οι τρομεροι καταζητουμενοι εμαθαν πωσ στον κοσμο 2 εχουν ασυλο και ηρθαν να τον διαλυσουν ;););)
Οπως και στον κοσμο 1 ετσι και εδω ειμαστε ετοιμοι να φτιαξουμε μια αλυσιδα απο πολεισ (the wanted, the wanted 2, the wanted 3 αντε και βαρια the wanted 4). αν θες να μας βοηθησεις στην προσπαθεια αυτη τοτε σε περιμενουμε να ερθεις αρκει να τηρεις τους παρακατω κανονες της πολης:

ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

> αν επιλεξεις να γινεις χτιστης τοτε πρεπει να ανεβαζεις μονο την κατασκευη ωστε να βοηθησεισ σημαντικα το χτισιμο των κτιριων.

> αν επιλεξεις να γινεις μια κατηγορια χαρακτηρα εκτος του χτιστη το μονο που εχεις να κανεις ειναι να βαζεις καθημερινα στο θησαυροφυλακιο τησ πολης 50 $

>αρκετα σημαντικο επισης ειναι να συμμετεχεις στο φορουμ τησ πολης

>να εχεις αρκετη τρελα πανω σου αλλιως δεν θα μας αντεξεις

οποιος συμφωνει η οικογενεια των καταζητουμενων τον περιμενει!!



YΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα μηνυματα στον παικτη Scocco93!Δεν ειμαι εγω ο ιδρυτης αλλα εκεινος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2546

Guest
Η πολη The Wanted ειναι ετοιμη!Οι πρωτοι κατοικοι ηδη μπηκαν!Μπορει να αργησαμε να την ετοιμασουμε αλλα μην ξεχνατε οτι το καλο το πραγμα αργει να γινει! :):)
 

DeletedUser

Guest
αυτή τη στιγμή η οικογένεια των the wanted έχει στην κατοχή της και δεύτερη πολη και σας περιμένουμε όλους.

αν θέλεις να γίνεις μέλος στείλε μήνυμα με θέμα πολη γράφοντας τα εξής:

1)όνομα
2)ηλικία (αν θέλεις)
3)γιατί θες να γίνεις μέλος
4)προηγούμενη εμπειρία σου στο παιχνίδι
5)που βάζεις τις ικανότητές σου

αιτήσεις που δεν θα έχουν αυτή τη μορφή δεν θα λαμβάνονται υπό όψη
 

DeletedUser2546

Guest
Η πολη the wanted στρατολογει νεα μελη!Αν τηρεις τις προυποθεσεις ελαμκι εσυ στην παρεα μας και γινε ενας καταζητουμενος!Οποιος θελει να μπει ας μου στειλει μηνυμα στο παιχνιδι!
 
Κορυφή