οδηγός μονομαχίας και συζήτηση

  • Δημιουργός θέματος Ripper
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
επισης ενω μπορει να εχεις βαλει να σημαδευεις πχ στον δεξι ωμο να πετυχεις κεφαλι η κατι αλλο απο αυτο που εχεις βαλει οπως επισης κ αν εχεις βαλει να αποφευγεις σε ενα σημειο δεν σημαινει οτι δεν θα σε χτυπηθεις εκει.......
 

DeletedUser

Guest
οσον αφορα το πρωτο,τοτε δεν θα πρεπε να υπαρχει επιλογη που να στοχευεις τον αντιπαλο,αφου θα βαραει οπου να ναι,αν υποθεσουμε πως ισχυει αυτο που λες γιατι δεν ξερω

για το δευτερο που ειπες εχεις +50% πιθανοτητες να αποφυγεις το χτυπημα,αν ο αλλος εχει πολυ μεγαλη στοχευση εννοειτε πως μπορει να σε πετυχει
 

DeletedUser

Guest
το να βαλεις που θα στοχευσεις παιζει ρολο κ που εχει βαλει την αποφυγη ο αλλος επισης κ η εμφανιση ειναι αυτο που εχουν πει οτι με μεγαλη εμφανιση τρομοκρατεις τον αντιπαλο οποτε μπορει να χτυπησεις κ σε καλυτερο η αλλο σημειο πχ αν εσυ εχεις βαλει να αποφευγεις εκει που χτυπαω αλλα εχω μεγαλη στοχευση κ εμφανιση μπορει μεν να μην χτυπησω εκει αλλα καπου αλλου δλδ εχω βαλει κεφαλι αλλα χτυπαω χερι........
 

DeletedUser1375

Guest
κοιπον παιδια ακουστε
οταν π.χ. εγω επιτηθομαι σε καποιον σε εμενα καταρχας μετραει η εμφανιση και στον αλλο οι τακτικες
εαν εγω εχω περισσοτερη εμφανιση απο οτι αυτος τακτικες τοτε από την στοχευση και την αποφυγη του αφαιρειται η διαφορα εμφανιση-τακτικων
υστερα συγκρινονται η στοχευση και η αποφυγες των δυο παικτων
 

DeletedUser1509

Guest
κοιπον παιδια ακουστε
οταν π.χ. εγω επιτηθομαι σε καποιον σε εμενα καταρχας μετραει η εμφανιση και στον αλλο οι τακτικες
εαν εγω εχω περισσοτερη εμφανιση απο οτι αυτος τακτικες τοτε από την στοχευση και την αποφυγη του αφαιρειται η διαφορα εμφανιση-τακτικων
υστερα συγκρινονται η στοχευση και η αποφυγες των δυο παικτων

αυτο που λες ειναι σιγουρο?
 

DeletedUser

Guest
Αυτο που ειπε για τις ταχτικες και την εμφανιση αληθευει:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
σιγα μην αληθεύει
ο καθένας βγαζει οτι θεωρία θελει

μπορει να λεει η βοήθεια οτι αν η εμφανιση ειναι μεγαλύτερη απ τις τακτικές του αλου του μειώνεις την στόχευση
αυτο δεν θα πει οτι του την μειώνεις όση είναι διάφορα αυτών
 
Κορυφή